Кіцманський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету


  • Кицмань · вул. І. Миколайчука, 3, Чернівецька обл., 59300
  • (03736) 2-32-23
    (03736) 2-36-77
    (050) 193-66-57
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки138

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я мама абітур‘єнта, навіть ще не студента коледжу. Нахабності керівництва немає меж. Мій син здавав вступний іспит, чи як зараз його називають вступною співбесідою, все було організовано гарно, ми готувалися до співбесіди, та справа не в тому. Відразу після співбесіди всіх по черзі «пропускали» через кабінет директора, де ми підписували договір на надання освітніх послуг ( ми поступали на бюджет) та де нахабним способом у нас вимагали «спонсорську» допомогу, все ніби офіційно та на рахунок, але виникає запитання під час війни це коректно вимагати , причому у всіх вступників? Хто буде мати бажання, то сам надасть спонсорську допомогу в тому розмірі в якому буде вважати за потрібне . Раджу подумати, перш ніж обрати цей заклад.

,

Чому ми повинні оплачувати проживання в гуртожитку, якщо ми не жили там жодного дня.!!!!!!!! Чому нам не підписують обхідні і грозяться не видати дипломи якщо ми не зробимо ремонти в своїх кімнатах.!!!!!!!

,

А хто відповість, що стипендіальні карточки у викладачів коледжу???

,

А що керівництво не підтримали вірні подруги, що так швидко написали заяву на звільнення, де вони, чому не виступають з трибун з промовами які вони чесні та справедливі. Прийде черга і до них?

,

Тепло лише у адміністрації і бойлер навіть з теплою водою а люди по всіх кабінетах мерзнуть. Щей градус щодня підвищують напоями.

,

не рекомендую

,

Дуже холодно! Нехай щось зроблять з тим опаленням, бо лише говорять і обіцяють а діти мерзнуть. Щастя що дистанційне навчання.

,

керівництво несправедливе

,

Це правда,що є проблеми з керівництвом.

,

Керівництво не компетентне, м'яко кажучи

,

Коледж хороший, ніхто і не споре, але є проблеми з керівництвом

,

Коледж хороший особливо Богдана Іванівна. P.s.(зробіть туалет бо часто закривають).

,

Нікому не рекомендую даний заклад,бо корупція процвітає.

,

Коледж жахливий, керівництво та її оточення корупціонери!!! Зараз йде тотальна чистка викладачів, персоналу та інших. Обіцянки керівництва перестали діяти, коледж начав деградувати. Люди вже втомлені від цього, всі бояться що їх звільнять з роботи. І це ми живемо в демократичній країні!!! Гарного всім дня!)))

,

Дивує то, що за останні роки став дуже великий плин кадрів у коледжі. Багато кого звільняють, багато хто звільняються. Багато кого доводять до звільнення. А на вакантні посади беруть "своїх" людей. Готують фундамент для майбутніх виборів директора заздалегідь. Коледж непоганий, лише ДУУУЖЕ корумпований. Директорці треба памятати, що голосували на виборах не за неї, а просто проти попереднього директора. Сумнівно щоб її підтримали нступного разу, якщо буде гідний конкурент.

,

У нас все гуд, заввідділ Анатолій Юрійович. найкращий, ніби строгий, але добрий, такий. Директор наша гордість відділу✌і викладачі супер лиш би не ввели дистанційку. До зустрічі на парах

,

Так так, згідний з Вами на всі 100! Мало того, що осуджена вже була так ніякі висновки не вивела і після всього знову не зрозуміло яким чином заступник директора з навчальної роботи незаконно сидить і керує приймальню комісією, хоча на те є призначена людина. По місті вже розказують люди про таксу для вступу в коледж. А ще наша завучка хвалиться, що вона велика порішаловка, що директорка наша просто файна, а вона розумна і все повинно бути як вона скаже. Але директорка не тупа, вона це все відчує і зрозуміє...Наш навчальний заклад найкращий, педагоги бомбезні, студенти наші талановиті і розумні, очолює гідний керманич коледж!!! Тож потрібно дійсно позбутись корупціонерки та маніпулянтки.

,

Це недорозуміння "завуч" потрібно негайно знімати, директорка розумна і чесна жінка, яка боролася із корупцією і не допустить знову те ж саме...

,

Гарне свято 8 березня. Абсолютна більшість жінок коледжу заслуговує поваги і добрих слів. Але дивно,що до свята завучка себе нічим не нагородила. Хоча б подякою свого методкабінету. А директорці рекомендую особисто перевірити підсумки першого семестру першокурсників по прізвищах. Там немає і половини тієї кількості,яка зарахована при вступі. І вони не відсіялись. Там просто були "мертві душі",щоб показати роботу по прийому. Вас дурять.

,

Якщо ми пишемо критичні зауваження- це тому хочемо щоб рівень закладу підтримувався. Але якщо заступник є некомпетентною,не зможе провести заняття,не те що контролювати викладачів,то це аж ніяк не впливає позитивно на імідж коледжу. При цьому за два місяці роботи на посаді нагородила себе Грамотою райадміністрації,занести свою фотографію на дошку Пошани Подільського університету - то це говорить при низькі моральні якості,як Вчителя. І є засудженою за хабар. І це правда.

,

Наш коледж найкращий в розумінні тих, хто провів тут свої молоді студентські роки, хто прожив з ним більшу частину свого життя в роботі, хто в будь якому віці йшов в ногу з сучасністю за ради вихованців. І що наша Альма матер винна, що її "неслухняні" діти чудять? Не вже ми забули своє покликання? Не вже у цей складний час дистанційного навчання не можна зробити нашим дітям цікаві заняття, заходи, щоб теперішні студенти мали за що нас хвалити, а не перечитувати негативну історію коледжу!! Давайте задумаємося про на коледж, а не про свої амбіції!!!

,

Хочу подякувати всім викладачам загальноосвітніх дисциплін за дійсно чудові знання і за те, що докладаєте всіх зусиль до наших знань. Велике Вам спасибі Дякую за чудову підготовку до ЗНО і ДПА. Ви супер!!! Бажаю Вам наснаги, терпіння і багато хороших стутентів

,

Чудовий коледж. Всім рекомендую.Ще хотів би подякувати найкращому куратору Мироник Олесі Іванівні. Дякую Вам за ласку, турботу, веселі пари, за те що завжди підтримуєте та допомагаєте

,

Найкращий коледж у якому працюють найкращі викладачі.

,

Хотів би подякувати викладачам Ветеринарного відділення, вони справжні професіонали своєї справи. Викладають пари на вищому рівні, допоможуть та знайдуть підхід до кожного студента. (Хто вчив Анатомію, мене зрозуміє) . Богдана Іванівна вчила нас практично цілодобово, зате ми стали справжніми професіоналами своєї справи.

,

Наш коледж зараз інтенсивно зростає особливо, ВЕТЕРИНАРНЕ ВІДДІЛЕННЯ. Я хочу подякувати всім викладачам відділення за те ,що Ви завжди підтримуєте, допомагаєте, радите, за те що вчите нас прекрасної спеціальності, ви й справді професіонали своєї справи, ви найкращі, вдячний життю що знайомий з Вами. Особливо хочу відмітити НІНУ МАКАРІВНУ МАРКОВСЬКУ - ви просто топчик, найкраща дивлячись на Вас із яким захоплення та задоволенням ви нас вчите, то хочеться брати з вас приклад. Лабораторні заняття кожного разу цікавіші й непередбачувані. Навіть зараз на дистанційному навчанні пари з Ніною Макарівною проходять дуже цікаво та швидко. Залишайтесь такою бадьорою, енергійною, життєрадісною, продовжуйте й надалі нас навчати ветеринарній справі та життю. Любим нушу спеціальність, кожедж і Вас наші викладачі❤️❤️❤️

,

Ніхто не заперечує що заклад поганий, він чудовий і прекрасні викладачі які випустили в світ багато хороших спеціалістів. Але наразі цей заклад аж ніяк не прикрашає теперішнє корумповане керівництво. Всім привіт.

,

Коледж хороший. Вчителя вчать доступно рекомедую!

,

Чудовий коледж. Все тепло, якось по домашньому. Безмежно вдячна всьому колективу за здобуті знання і доброзичливе ставлення

,

Велика подяка викладачам економічних дисциплін коледжу за їх працю, за отримані знання, які знадобилися мені в подільшому житті. Кіцманський коледж найкращий коледж!!!

,

Найкращі 4 роки навчання в цьому заклад . Я дякую дуже цьому коледжу ,я б дуже хотіла повернутись назад в коледж , я не жалію що вчилась тут....

,

Дуже хороший навчальний заклад!!! В якому завжди підтримували і радили Хочу подякувати вчителям Агрономічного відділення !!!!

,

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що три роки в коледжі стали найкращими для мене. Викладачі дуже доброзичливі і відкриті до студентів. На парах часто застосовували презентації, цікаві факти щоб зацікавити студентів. В коледжі завжди організовували святкові концерти де кожен з студентів мав можливість взяти участь. Я ніколи навіть не думала, що професія бухгалтера мені сподобається, але на парах я зрозуміла, що це не просто сухі цифри, а ще й творча робота. Вдячна коледжу за здобутті знання. Дякую вам дорогі викладачі, що завжди допомагали і підтримували ☺️☺️☺️

,

Чудовий навчальний заклад де викладачі прикладають максимум зусиль для навчання студентів і де студенти отримують великий багаж знань з спецдисциплін, а саме з фінансового обліку який викладає Мамаєвська Л.О.

,

Навчалась в цьому коледжі і ці роки були неймовірними. Викладачі працюють на всі 100% Дуже задоволена своїм своїм навчанням і за те,що дали відмінні знання Дякую всім викладачам,за те,що підтримували,переживали і піклувались за нас Ми Вас дуже любимо Низький уклін і безмежна подяка

,

Хотів подякувати зам відділення агрономії Валентині Юліанівні.Яка підтримувала в любій ситуації.

,

У нашому коледжі вийшло,як в державі.Голосували за Зеленського,щоб не обрати Порошенко. 73% проти останнього,а не за Зеленського.І стало ще гірше. Так і в коледжі,голосували проти тодішньої адміністрації (що було правильно) а обрали першого заступника директора,яка практично управляє навчальним процесом і має кримінальне минуле,судима за взятку в цьому ж навчальному закладі. І розказує про чудову атмосферу.

,

Атмосфера в коледжі стала дійсно чудова якраз після того, як минула дирекція пішла в небуття, хто сам, а кого і попросили.

,

Чому ніхто не звертає увагу, що студенти перебувають за кордоном, чи на індивуальному навчанні, а їм нараховують стипендію, яку отримує і використовує в своїх цілях заступник директора та інші заступники. Чи вже прийшла черга звернутись в обласну прокуратуру для розслідування?

,

В коледжі пора ставити пам"ятну дошку на головному корпусі найбільшій авантюристці з кримінальним минулим,яка невідомо як стала заступником директора. А даний час минула дирекція виглядає ангелами.

,

Чому заступник директора з навчальної роботи та завідувачі відділень коледжу заберають в студентів індивідуальників (які перебувають за кордоном) стипендію?

,

Навчальний заклад супер, тільки треба декому нагадати минуле, а то ставши до влади забула про своє кримінальне минуле і почала все с початку, а студенти мовчати не будуть, вони такі.

,

Народ не вірте тим хто каже що страшна корупція, бо платить той хто не хоче вчити☝️(Є звісно одна особа старої закалки, але надіюсь що цю проблему в скорому часі вирішать?) . Викладачі дійсно хороші які і навчать і порадять і чаєм напоють і розкажуть багато чого цікавого, і поки ви вчитесь всі оточуючі стають великою родиною за якими дуже сильно сумуєш потім, ну я так точно дуже сильно сумую?♥️?Тетяна Олександрівна, Ніна Макарівна, Богдана Іванівна, Іван Іванович, Анатолій Юрійович, Ліля Михайлівна ну і Ірина Олексіївна просто любов на всігда❤️ Щодо панібратства то це зустрічається в кожному навчальному закладі не тільки в цьому коледжі, так що давайте не будемо... Це пишу вам Я, людина яка не платила, в мене в коледжі не було родичів, поки вчилась мала всі 4 роки стипендію і я не пішла працювати в Трою? і ще всяка така подібна діч яку ви пишете. Не хейтіть цей заклад тому що ви ліниві телепні які нічого робити не хочуть і думаєте що всі вам щось винні??

,

В коледжі корупція сильна, де не ступи всюди гроші здавай і здавай ... Так професія ветеринарна хороша, вчителі хороші❤ .... Але якщо хочеш вчитись в коледжі то готуйся з грошима або якщо в тебе хтось тут працює то важай оціночки ти вже маєш і можеш не переживати? і лігко на степендію вийдеш.... На кожному кроці здавай і здавай гроші як не в коледжі то в гуртожитку здавай на вчижавані речі які взяли з коледжу .....

,

Якщо до 2 днів не буде звільнено із всіх посад одну людину. коледж згине,як роса на сонці вже цього року. Ця авантюристка має лише читати декілька годин предмету,а на поверх де знаходиться відбіркова комісія для неї вхід має бути заборонений.

,

З зміною директора навчальний заклад почав розквітати . Особливо ветеринарне відділення. Викладачі просто прекрасні , вміють і навчити і поговорити . В коледжі всі як одна сім'я, всі один одному допомагають , хоча є і винятки (так звані щури), але зараз не про них . Заклад цілком пристойний , багато практики і можливостей . Рекомендую

,

Super

,

Дуже хороший заклад,є плюси і мінуси,є гарні викладачі.

,

Дуже хороший навчальний заклад, в якому дійсно можна навчитися потрібному (звісно при бажанні). Не можу погодитися з колишніми коментаторами, так як відношення від викладачів ми заслуговуємо самі, а особисті неприязні не мають виражатися і псувати репутацію всього коледжу. Навчанням дуже задоволена. Викладачі хоч і суворі, але справедливі, одночасно можуть бути хорошими друзями і порадниками. Окремо викладачів виділяти не буду, так як кожен з них заслуговує на багато більше слів, ніж дозволено в даному відгуку. Дуже сильно задоволена цим навчальним закладом, колись приведу сюди навчатися свою дитину!

,

Ніхно не поступайте ви цю БУРСУ будете лиш працювати в ТРОЮ !!

,

Закінчивши Кіцманський технікум, можу сказати одне - цей навчальний заклад на межі закриття. Йдеться про такі відділи як правознавство, менеджмент, бухгалтерський облік, де студентів можна буквально на пальцях порахувати. До викладачів загальноосвітників претензій немає, дають непогані знання, відповідально ставляться до своєї роботи, що не скажу про викладачів, які викладають спеціальні предмети. Деякі з них заняття частіше пропускали як студенти. Знання слабенькі можна отримати. Мало практики, мало хто зацікавлений мотивацією студентів та їх направленні у якесь русло, мало хто усвідомлює, що через їх руки проходять майбутні спеціалісти. Деякі викладачі дивляться на студентів як на "мішки з грошима". Керівництво ніяк не контролює навчальний процес поза центральним корпусом. Корупція процвітає у цьому закладі на всіх відділах. Сюди дорога тим, хто планує відсидіти 4 роки і піти з дипломом. Можна звичайно вчитися, отримати непогані знання - але якщо тільки сам цього захочеш!

,

З відвідуваністю на парах строго

,

заклад непоганий ,з ветеринарних викладачів Богдана ,Лілія, Тетяна, Анатолій ,Макарівна, просто асси своєї справи !!!!

,

Никому не советую учиться в данном учебном заведении. Коррупция процветает, при чем деньги вымогают самыми наглыми способами, директор техникума (теперь колледжа) - плохая!

,

Ніна Макарівна , Богдана Іванівна, Лілія Михайлівна ,Тетяна Олександрівна - СУПЕР ВИКЛАДАЧІ !!!!

,

Навчальний заклад хороший, є смисл вступати, особливо на ветеринарний відділ, адже тут дають непогані знання. Щодо викладачів: деяким давно пора на пенцію. Балінська С.Т., Бойко Н.М. - викладачі зі стажем, але їм варто більше часу приділяти на читання того, як знаходити підхід до студента, замість того, щоб принижувати гідність дитини і втручатись в її/його особисте життя. Тепер про хороше: Ружицька Ю. В., Бабюк Б. І., Миронник О. І., Хімчинська Ж. О. і Півторан Т. О. - шикарні викладачі, які можуть і навчити, і правильно оцінити старання студента. Вони вкладають дуже багато зусиль не тільки для процвітання технікуму, а й в навчання молоді. Саме вони проводять пари не тільки тому, що їм за це платять, а через те, що вони хочуть чогось навчити, за це їм велике спасибі.

,

класний технікум,де береш не тільки знання по спеціальності але й життєві! самі теплі і приємні спогади про нього. Філіпчук Ю.М. людина супер,з великої букви. (OВ 2009-2011)))

,

відділення землевпорядкування,ви порядні і справедливі.

,

землевпорядне відділення, ви молдці.Всі студенти рівні незалежно від того ,хто батьки.Люблю вас!

,

Нам подобалося вчитися на землевпорядному:відповідальність,чесність,одинакове ставлення до всіх студентів незалежно хто твої батьки.Вдячні за порядність викладачам.Приїдемо на зустріч.Будемо раді бачити всіх вас!

,

Нормальний навчальний заклад,в якому справді вчать студентів.

,

Найщиріші вітання нашому класному керівнику Філіпчуку Юрію Михайловичу (1986 - 1990). Велике дякую, низький уклін. Ви нас навчили вчитись, розважатись, жити.

,

На парах був 3 рази в рік і ніхто не вигнав))

,

Сама сильна робота це у Фізруків в цьому технікумі!

,

Багатьом викладачам пора на пенсію!

,

Взятки беруть по повній!Мб рахують як хочуть,дивляться по гаманцю хто бідний хто багатий!

,

Технікум подобається. Найкращі вчителі ветеринарного відділу - Василь Григорович, Тетяна Олександрівна, Богдана Іванівна і ще був хороший вчитель анатомії - Чухно, але нажаль він пішов. Є і плюси і мінуси, але як на мене плюсів більше. ми вже тут як одна сім*я. звичайно, хабарі були і будуть, але якщо є своя голова на плечах - то гроші викидати не прийдеться)

,

Обідно коли беруть гроші, якщо ти ходив і вчив. Для тих хто хоче отримати тільки диплом.....то вам сюда, а хто знання.....то в інше місце йдіть вчитися! Удачі... Подивіться на відзиви КПДАТУ така сама картина взятки і взятки.

,

Время проведенное в технику -лучшее время в моей жизни!!! Как пишут некоторые....о том что процветает корупция-ложь! конечно если преподаватель видет что Вы уважаем абсолютный ноль,но хотите оценку.....так тогда заплатите!!!! А тем кто хочет учится....никто даже не заикается о деньгах!!! Землеустройство самый лучший факультет)) И преподаватели там самые-самые! Люблю вас всех и скучаю!!! Выпуск 2012!!

,

Технікум супер!Ветерінарний відділ супер. В-41 найкращі , 2001 випуск. Дмитрюк В.Г. Найкращий викладач і класний керівник!!! Привіт всім моїм одногрупникам.

,

Супер технікум. Ветерінарний відділ супер.

,

Я закінчила цей заклад у 1991р. Пастух М.С. був куратором групи пізніше цей же закла закінчила моя донька куратор Карасьова М.В. Взагалі деже гарний навчальний заклад. Гарні викладачі.

,

Найкраще що було у нашому студентському житті це гуртожиток. Наш класний керівник Дмитрюк В.Г. був нам і за тата і за маму.

,

Кіцманський технікум - це найкащі спогади в моєму житті....Особливо відділ "Землевпорядкування". Найкращі педагоги, гарне ставлення до студентів....А Козій Галина Володимирівна - це особлива людина, яка залишила великий слід у моїй уяві.....Викладачі землевпорядного відділення!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! я вас обожнюю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Викладачі Землевпорядного відділення the best. Всім привіт!!!!!

,

просто суперовий :)

,

Уже далеко не супер!!!!!!!!

,

заклад супер сам навчався в ньому в 84-88роках

,

Заклад суперський. Рекомендую.

,

Закончил самый лучший техникум в 1995 г. Очень благодарен всем преподавателям, Вы лучшие . Долгих лет Вам,удачи и здоровья.

,

шановний "доброзичливий користувач" так як ти вчиняєш так вчиняють слабкі люди або з порушеною психікою.якщо хочеш комусь насолити то скажи у вічі а не обливай на форумі. а це все що ти пишеш фігня повна у тебе бурна уява ... тому що я теж закінила технікум тож самі позитивні спогади...технікум the best!директор теж класний!!!

,

Шановний, на форумі оцінюється навчальний закдад в цілому, а не лиється бруд на спеціалістів технікуму. Для чого ви так мучитеся, а не вчитеся? Якщо б ви вчилися, не пропускали занять, не порушували дисципліну в гуртожитку жодних проблем би в вас не було. А який ви студент, якщо вам тут так не добре - залишайте навчання і не треба шукати недоліків у інших, подивіться на себе!!!!!!!!!!!!! Я була студенткою технікуму і з захоплення згадую ті роки, своїх наставників, низький ВАМ уклін!!!!!!!!! Поменше вищезгаданих невдячних студентів!!!!!!!!!! Технікум - супер!!!!!!!

,

любий доброзичливцю.що ти тут пишеш!!!!!ти б назвався хоч!!!я теж провчилася в цьому технікумі 4 роки на землевпорядника без жодних знайомств і взяток закінчила з відзнакою...Ти мабуть ніколи і не спілкувався з як ти пишеш"пузатим бобі" бо насправді він дуже розумна справедлива і хороша людина.як і Філіпчук...а те що він курить то ми всі люди і не без шкідливих звичок.от ти поливаеш брудом.інші курять.хтось нецензурно говорить......Бачу тобі ніхто не подобаеться може проблема в тобі?!!!!!!

,

продовжую...окремо хочу наголосити на замісника директора! оце взагалі! як не заходиш до нього в кабінет, сидить бобі такий пузатий, неопрятний дядько в шкіряному кріслі як їжак в тумані з цигаркою в руках! зайнятий великим ділом, в інеті сидить!)) буває, що і директор йому компанію сладає! це тааак мииило! закрити би їх всіх в одній кімнаті і газу напустити. такі як вони не мають права і підходити до навчальних закладів, не те, щоб управляти ними!

,

продовжую...А Зоя Григорівна! Чокнута стара маразматичка, яка замість математики вчить нас основам біблії і НЛО! де це ви таке бачили?! і заввідділу її повністю підтримує! Ніна Макарівна, будь-ласка, перестаньте кожного року казати, що ви йдете на пенсію, для вигляду, а потім знову повертатись на трон. ви вже стара для заввідділу! йдіть додому, я вас прошу!

,

технікум супер!!!!!!!!!!!! 1997 рік закінчила; всім привіт а особливо Козій Галині Володимирівні вона супер і мега викладач

,

техникум супер ветеринарний 1995 г випуск

,

Технікум просто супер, коли я навчалася 1987-1990р.Викладачі -це люди з великої букви, просто від Бога, а особливо Пастух Микола Степанович

,

Директор найкращий.респект)))

,

Наш технікум супер... Випускникам 1996 року " Ветеринарна медицина" привіт!!! :-)) Вчитися було дуже весело і цікаво. Висококваліфіковані вчителі "выше всяческих похвал". Дякую за ШКОЛУ життя всім і особливо шановному директору. Благополуччя всім. і успіхів на обраному шляху!

,

Техникум класс, очень хочеться всех увидеть 1995г. выпуска, факультет агрономия!!!

,

За час керування Філіпчука Ю.М. технікум упав на дно. В технікумі сильна корупція. За екзамени потрібно платити гроші 90% вчителів нагліють дуже сильно вимагають грошей. Суми за екзамени вищі у 2 рази ніж у вищих навчальних закладах. Чиї батьки мають зв’язки з заввідділами приносять їм сумки і ті студенти найкращі на відділі, а в кого знайомств немає то як би не вчився всерівно ти ніхто. Запізнився на пару плати гроші. Марковська Н.М. вкінці кожного місяця просто нагло приходить і вимагає здати гроші за нб. Класні керівники бояться збирати гроші тому передали цю процедуру на старостів а це ж хабарництво. Гроші заввідділи передають директору. А викладачі вкінці кожного року ще додатково збирають на краску щом помалювати кабінети а де діваються гроші від нб. Вчителі особливо новенькі уроки не проводять, прийдуть перевірять явку а подім десь ідуть і більше не приходять до кінця пар.

,

Вдячна викладачам ветеринарного віділу (випуск 1983)

,

добрі викладачі від.ветеринарна медицина.

,

заклад супер

,

технікум супер...всім випускникам 2003 року " Ветеринарна медицина" привіт...

,

я звичайно вибираю 5 зiрок.викладачi вет.вiд. розумнi i чудовi.вiчна пам'ять моему кл.кер.Ю.М.Eвтушенку.привiт вип.1987 року

,

В этом техникуме уже не учат студентов а заставляют их покупать дипломы. Зав отделениями собирают деньги со студентов за пропущенные пары по 15 гривен за пару, передают по етапу директору а не в касу, даже после указа кабмину о запрете платы за пропуски занятийв учебных заведениях. Вет фак который так называют хорошие преподы они же и самые злосные взяточники, у Дрыщан Л.М. можно здавать екзамен целое лето, но как только ты заплатил ей немалую суму то сразу же здал.

,

Відділення "Класне"., технікум хороший, викладачі - всі чудові.

,

Технікум чудовий, особливо відділення" Правознавство"

,

Техникум закончила в 1982 году, агроном-семеновод.Техникум действительно супер. Очень хочется встретиться со своим выпуском.В 2012 году уже 30 лет как закончила техникум.

,

Закінчила у 1993 році, був перший випуск юридичного. Після-Харківський імені Ярослава Мудрого, Національна академія державного управління України. І на фоні інших випускників, мої знанння в галузі права були одні з найкращих, завжди входила в першу пятірку. Викладачі технікуму на своєму місці, освіту базову дають на належному рівні. Дуже дякую.... Маю намір свою дочку влаштувати сюди ж...

,

Навчаюся в технікумі !!!! Технікум супер !!!!!

,

клас!!!! викладачам ветвідділу і випускникам1992 року!

,

Супер!

,

Безусловно моему кл.рукововодителю и теперешнему директору Филипчуку Юрию михайловичу огромное спасибо и большой привет!!!!

,

Тут навчаня просто супер... І викладачі мають добрий досвіт у свої спеціальності=).... Особливо Сидаш Любов Дмитрівна і Марковська Нінна Макарівна

,

найкращий навчальний заклад який дав путівку в життя найкращі викладачі, найкращі дівчата, чудові неповторні роки з найкращими спогадами, випуск 1997 року група В-42

,

я вчився на ветеринарному віділенні , випуск 2010 , технікум дуже гарний , вчитися було дуже весело , вчителі самі кращі а

,

тeхникум супeр.общaгa тожe.

,

агрономічне відділення супер. заввідділенням - майбутній директор!!!

,

Навчання супер, викладачі найкращі,база найкраща,випуск 2002 року група БО-32 на бухгалтерському факультеті викладачі дуже розумні і вчителі від Бога мають талант, і доступно пояснити і допомогти,велика Вам шана і подяка за Ваше терпіння, розуміння,дисципліну і навчання!!!

,

Всем учителям ветеринарной медецыны большое спасибо очень класный техникум и люди которые в ньом работают. выпуск 2001 група В.43

,

Технікум супер. Менеджери найкращі!!!!! ОВ-41 найліпші в технікумі. Випуск 2010 року

,

Юридичне відділення - найкраще та викладачі супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yes!!!!!!!!

,

best vuz

,

Технікум супер.Ветеринарний факультет!

,

Це правда Жук, землевпорядний відділ найкращий і викладачі найкращі.

,

Чудовий технікум. найкращі спогади про роки навчання в ньому. Велика подяка викладачам відділу "Правознавство", який я закінчила в 1998р.

,

я вчывся на ветеренарному відділі випуск 2010 , технікум класний , вчителі самі найкращі .... особливо Ніна Макарівна і ЛІля Михалівна "Ура , Ура , Ура,"

,

технікум гарний, це перший крок в доросле життя, ( най сильніша база на ветеринарному факультеті бо основний профіль вет. медицина) всім викладачам привіт, дякую за все))))....

,

вчитись норм!! але не тоді коли куратор Баб юк!!

,

на ТЗ вчитися суперово

,

Супер!!! Учился на ветеринарном!!!Большой привет нашим преподавателям и спасибо!!!

,

технікум класний!!! викладачі ПРАВОЗНАВСТВА найрозумніші

,

навчатися просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!всі викладачі класні! Валеитина Юліанівна The best!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Валентина юліанівна найкраща

,

викладачі правознавства супер !!!

,

техникум класс очень хочеться всех увидеть 1994г выпуска факультет агрономия

,

Просто супер

,

Землевпорядний відділ найкращий випускник 2008

,

заклад просто супер!!!!!!!!!! особливо вiдлiл землевпорядкування !!!!!!!!!!! я обожнюю вас !!!!!!!!!!!

,

Технікум класний 3 роки провчилася..викладачі хороші на будь якому відділі.... Просто для кожного віддділу хороші викладачі по своєму!! Хто на кого вчився))))

,

я очень рада что мне посчасливилось закончить этот техникум и если бы вернуть назад я бы опять поступила бы назад.я закончила 1982 год.

,

супер

,

Добрі Викладачі особливо на відділі Землевпорядкування.

,

супер

,

класний заклад


Залишити відгук

Усі коледжі в Кицмані, а також репетитори в Кицмані, робота в Кицмані