Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку


  • смт Сосниця · пр-т Гагаріна, 16, Чернігівська обл., 16100
  • (04655) 2-12-40
    (04655) 2-14-25
    (04655) 2-11-50
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Випуск 1978 р.Технікум дав достатні знання щоб почати з головного бухгалтера і здобути вищу освіту без проблем. Вдячний долі, що мав можливість жити в Сосниці три роки в молодості.

,

Дуже хороший заклад! Запрошую випускників продовжити навчання у Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

,

Для нас випускників 1971р. Бух відділення це була школа на все життя. Дякую викладачам .однокурсникам.

,

закінчив навчання в 2003 році. Не знаю як тепер, але тоді маючи знання з технікуму можна було запросто займати посаду головбуха

,

Технікум готує та випускає достойних спеціалістів. Студент, який хоче дійсно чогось навчитися - досягає мети, а лінтяї можуть тільки писати образи та паклюжити честь технікуму. Таких викладачів-спеціалістів як Редько Н.С., Рублевська Л.Л., Ярмуш О.В. та Рудя Т.М., Макарець С.М., Терещенко К.В. більше не знайдеш. Дякую вчителям за знання!!!

,

У технікуму за хабара можна вирішити усі питання та купити легко диплома.

,

Технікум дуже хороший .Знання на все життя. Спасибі вчителям .

,

Я закінчила технікум у 2011 році. Мені дуже подобається цей вуз, тут працюють дуже добрі, високоосвідчені люди, які дають глибокі, якісні знання. Після закінчення дуже легко вступити до ВНЗ. Після закінчення технікуму, влаштувалася на роботу бухгалтером. Мені легко працювати, тому що багато знань я принесла саме з технікуму. Викладачі завжди ідуть на зустріч, але ніякого хабарництва там не існує. Викладачі стараються з усіх сил, якби тільки ми розуміли і прийняли від них все найкраще))))) За 3 роки навчання я ні один раз не пошкодувала, що вступила, саме в Сосницю... Тож вступайте, не пошкодуєте)))))))

,

Закінчила технікум в цьому році. Здивував перший коментар! Які взагалі хабарі?!! Технікум найкращий, ні разу не пошкодувала, що вступила! Викладачі- золоті люди, а особливо Кравченко В.С.- найкращий викладач!

,

самый суперовый выпуск2008

,

Дуже хороший технікум. Тут працюють дуже талановиті викладачі, які дають якісні знання. Я закінчив цей навчальний заклад, і вдячний йому за це.

,

это часть моей жизни

,

Удивляют комментарии предыдущих людей "супер", "класс", "плохой", а по сути ни слова не сказано. Я выпускник 1997 года, и могу сказать что на тот момент даный техникум готовил высококвалифицированных специалистов. После техникума поступил в институт в котром учится было довольно легко ибо база была заложена техникумом очень сильная. Ребятам которые поступали после 11 класов было на много труднее. После института работал на госслужбе, на даный момент тружусь в банковской сфере и могу сказать, что техникум заложил серьёзный фундамент знаний. Огромное спасибо преподавательскому составу.

,

Техникум самый офигеннний!!!!!!11

,

Самий самий лучший!!!

,

Лучший техникум в Украине!!!!!

,

техникум очень класний поступите не пожалеете

,

Суперовий технікум=)))))))))))))

,

Навчаюсь тут пів року і покищо подобається)

,

Технікум супер-дуже цікаво вчитись!

,

Лучшего учебного заведения, где можно дорости от детства до юношества, обретя настоящих друзей - просто больше в мире нет...

,

технікум суппппер

,

цей технікум найкращий в світіТІ!!!!!!!!

,

найкращий технікум в Україні.Випуск 2005 року

,

кульный технарь !!!!!!!! =)

,

Це дуже гарний технікум!Кращого не знайти!Иак що вступайте туди не пошкодуєте!

,

Плохой техникум)))

,

Гарний технікум

,

Це просто суперовий технікум.Кращого не знайти!!!!

,

Это самый лутший техникум!!!!!!!!!!!

,

много несправедливости,процветает взятничество.


Залишити відгук

Усі коледжі в смт Сосниці