Коломийський економіко-правовий коледж Київського національного торговельно-економічного університету


  • Коломия · вул. Б. Хмельницького, 2, Івано-Франківська обл.
  • (03433) 2-15-86
    (03433) 7-27-10
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалася в цьому коледжі. Закінчила в 2001. Всіх кого знала з часів навчання зараз займають високі посади. І сама зробила гідну кар'єру завдяки навикам здобутим в коледжі. Шкодую, що моя дитина не встигла подати заявку на вступ.

,

Жахливий коледж , холодно , керівництво нікого не слухає ігнорує батьків студентів та викладачів

,

КЕПК- це "вулик" для хабарників.

,

Закінчила навчання у 2004р.. Можу сказати, що дійсно є багато кваліфікованих викладачів. Але і хабарі процвітали.

,

Професіоналізм викладачів юристів вражає. Працюю після закінчення коледжу по спеціальності право, дякую за те, що навчили всього необхідного!!! Сидорук О.В., Жолоб В.В., Боднарський М.В.-сильні професірнали. Дякую всім за освіту. Про хабарі не чула ніколи!

,

не знаю хто у коледжі бере хабарі, я за 4 роки жодної копійки не заплатила. Тепер навчаюсь в нашому університеті і з легкістю здобуваю знання, тому що у коледжі мене навчили вчитися. Ніколи не забуду викладачів юристів - це моя друга сім'я. Дякую, особливо Сидорук О. В.

,

Ніхто у коледжі взяток не бере. Не обманюйте людей. Директор молодець, викладається на всі 100%. Дякую за знання викладачам юридичних дисциплін!!!

,

Викладачі відділення правознавства найкращі, найкрутіші і найрозумніші!!!

,

Коледж супер!! Викладачі прекрасні ,дають високий рівень знань

,

Є непогані викладачі, але дехто більше думає про свою кишеню. Краще б бізнесом тільки займалися.

,

Закінчила коледж 2002 році . Напрям Економіка. Вдячна за щирість, повагу до студентів. Не відомо як на сьогоднішній день, та ми починали разом. Викладачі прекрасні, особливо Р.М. Гарат, з яким натхненням викладав філософію, історію. Чудова загалом людина, Людмила Вікторівна -директор-золоті руки. Та багато професіоналів з бух обліку, економіки.

,

Коледж жахливий!!!!! Батьки, добре подумайте, перш, ніж відправляти своіх дітей сюди на навчання!

,

Закінчив коледж в 2014 р. за спеціальністю "Фінанси та Кредит" Хто іде після школи 9 (клас) 1 курс буде важко потім звикне хто має голову на то щоб вчитись, зможе вчитись і без грошей. Викладачі знають свою справу, але і є такі які не дуже на моєму шляху таких траплялось 2-3 не більше Хотів би відзначити таких осіб як: Гарарука В.М. Дідика Р.В. Семиновича М.П. Іванішина В.Д. Класні мужики. Хто хоче вчитись на Економічному напрямку кращого місця на Коломию не знайти

,

клас

,

Благодарна коледжу за полученное образование своих детей: Чернявского Ильи, Анны и Елены. Оно послужило основой в их жизни, помогло стать специалистами в финансовых и экономических вопросах, приобрести профессиональзм в теперишней работе. Прекрасная атмосфера учебного заведения, опытные педагоги и преподаватели донесли все необходимые знания, помогли стать более самостоятельными и вселили уверенность в завтрашнем дне моим детям. Огромное всем СПАСИБО! Большой привет из Киева!!!

,

супер-фантастичний коледж

,

Коледж, зі святом тебе!!!! Процвітай. Ми ще хочемо тобі довірити своїх дітей та внуків, звичайно на відділення Правознавства!!!!!!!

,

Коледж треба зробити виключно правовим, бо юристи там найкращі. Але необхідно поміняти завідувача відділенням, він там не на своєму місці. Такі хороші викладачі - юристи, дай їм всім, Боже, здоров'я. Взятки не беруть, вчать всьму, що може знадобитися не тільки в роботі, а і в житті загалом. Дякую директору, що дала мені можливість навчатися тут.

,

Коледж - найкращий!!!! Юридичне відділення - бомба. Такі викладачі як Жолоб, Сидорук, Гарарук - заслуговують на звання педагоги з великої букви!!!! Директор любить правознавців, а ми її.

,

В мене тільки приемні спогади про коледж.Дякую всім викладачам які мене навчали.Вони справжні професіонали своєї справи!

,

Хабарі беруть всюди, але в нашому коледжі їх ніхто не вимагає. Я закінчила коледж 3 роки тому назад. Особливо вдячна директору за отримані знання і дисципліну. Велике спасибі викладачам-юристам: Сидорук О.В., Жолобу В.В., Петруняку Д.В.... Вони висококваліфіковані прфесіонали.

,

Люблю коледж,. з величезною ностальгією згадую нашу першу художню самодіяльність , Галину Іванівну ,дякую всім викладачам за терпіння і знання які здобула завдяки навчанні у коледжі.Хочу сказати словами п. Гарарука "супер коледж, супер студенти " і з великою гордістю що " супер люди з нього виходять".

,

Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

супер коледж спогади тільки приємні

,

Спогади про коледж не погані, але враховуючи, як вчинили з першим випуском у 1999 році - ганьба !!!!

,

Наш коледж найкращий!!!!! =))))))))))))

,

Не знаю як зараз, але коли я вчився(1996- 2000рр.), то хабарів нікому не давав. Фактично їх ніхто не вимагав. По крайній мірі відкрито. Якщо хотів вчитися-отримував заслужену оцінку без будь яких утисків з боку викладачів. Жодної антипатії до викладацького колективу(дуже вимогливим-особлива подяка(додаткові знання в житті пригодяться,повірте)).Особлива подяка Гарату Р.М., Жолобу В.В. Крім того, що з ними було цікаво, з ними було ще й весело. Гарарука В.М. забув включити в цей список. Але незважаючи на все хороше, дуже ображаюся на те, що адміністрація коледжу у 2010р. не організувала зустріч випускників(групи П-41,П-42). Надія на те,що Ви виправите цю ситуацію(звичайно,якщо це у Вашій компетенції!).

,

Супер коледж! Супер викладачі! Супер студенти!

,

непоганий навчальний заклад для людей з великими грошима.Взятки там СТРАШЕННІ!!!!

,

Класний коледж..........!!!!!!!!!! Я його того року закінчила. В мене лиш приємні спогади про нього залишились...:))) За винятком вчительки з екології (В.М.М)


Залишити відгук

Усі коледжі в Коломиї, а також ЗВО (вузи) в Коломиї, репетитори в Коломиї, робота в Коломиї