Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Лубенський лісотехнічний коледж


  • Лубни · вул. Тернівська, 21, Полтавська обл., 37500
  • (05361) 7-73-08
    (05361) 7-26-36
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найгірший коледж. Всім управляє бухгалтер замість керівництва. Дуже ображає людей.

,

Всим привіт! Закінчив Лубенський лісотехнічний коледж у 2011 році. Дякую її величності Долі, що повела мене дорогою до цього навчального закладу. Адекватні викладачі, що можуть дати студентам ґрунтовні знання, які знадобилися при виконанні робочих завдань,цікава, хоч і не дуже легка, програма. Під час навчання у коледжі гартувався характер, витримка, настирливість. З теплотою згадую ці юнацькі роки. Дякую класному керівнику Баю Івану Григоровичу за життєві настанови, всим іншим викладачам - за знання. Не шкодую, що закінчив цей навчальний заклад.

,

Закінчила коледж в 2020 році,самий найкращий коледж,викладають на найвищому рівні.

,

Фигня, не советую

,

Суперовий навчальний заклад

,

лично я не в восторге

,

Я из числа тех, которых учили Мария Ксенофонтовна и Владимир Ксенофонтович, выпуск 1973 года. Я не стану перечислять преподавателей (боюсь пропустить), а основным нашим наставником был Виктор Алексеевич Костюченко В институте учиться было очень легко и на уровне выпускников многих и многих техникумов мы выделялись знаниями, аналогично было и с работой, ведь колледж лесотехнический (Хреновской) от нас в 20 км, а институт в 100. Низкий поклон всем, кто нас помнит.

,

НАЙКРАЩИЙ ЗАКЛАД В ЦІЛОМУ СВІТІ !!!!!!!!!!!

,

Найкращий навчальний заклад!

,

Найкращий заклад лісівничої освіти в Україні!

,

Ну такое себе!по себе то лучше б учился на сварщика в пту!

,

Хуже места нет на свете, не совершайте ошибок

,

Незабутні роки навчання ; справжні друзі , з якими спілкуємося і підтримуємо один одного вже майже 20 років ; найгарніші і найкваліфікованіші викладачі , яких не забудеш усе життя , і які , неймовірно , але пам`ятають наші імена і досі ; нажаль багатьох немаэ серед живих , де-хто не працюэ викладачем , але : Валрій Миколайович , Віталій Георгійович ,Віктор Олексійович , Юрій Іванович , Іван Васильович , Олександр Іванович , Валентина Андріївна , Тетяна Михайлівна , Тамара Іванівна , Тетяна Аврамівна -- це ті імена які запам`яталися на завжди . Поповнюйте ряди ЛЛТК , навчайтися і використайте роки студенства максимально , а наука завжди була важкою -- уважно слухайте і запам`ятовуйте на парах і вчити , майже , нічого не прийдеться . Удачи Вам !!!

,

скажу так! хто не закінчив цей заклад,той недоб"ється сам нічого в житті,там дійсно навчають життя))))дякую ВАМ!!!

,

Гарні спогади про студентське життя 1995 -1999 роки, кл. керівник Василь Іванович - він найкращий!!

,

Якість освіти не гірша ніж в університеті. Викладачі майже всі нормальні. Я закінчив його цей рік, і повністю задоволений.

,

дуже гарне місце для навчання, все залежить від самого студента, адміністрація та викладачі, досить чемні, не можу погодитись з попередніми коментарями, всі оцінки виставляються заслужено, адміністрація завжди в курсі того що відбувається. Дуже класний навчальний заклад. Всткпайте не пожалієте!!

,

Коледж норм но можно и лутше! Кумарить "внутрішній розпорядок"

,

Гірше напевно не буває!!! Є вчителі які навіть українською мовою не можуть нормально говорити, а від студентів хочуть не можливого! Пари до 16:00, а іноді і до 17:30!! Деякі вчителі оцінки ставлять не перевіряючи роботи!! А є такі, що й руки можуть розпустить, а директор не звертає на це жодної уваги!!!

,

Велика подяка технікуму і його викладачам. Закінчила заклад у 1996 році - завжди було цікаво і весело. Згадую цей період як найсвітліший у моєму житті. Як пройде Ваше навчання залежить лише від Вас - прислухайтесь до викладачів і все буде супер. Велика шана всім працівникам, особливо Шинкарьовій Т.І., Сендзюку Р.В. та всім-всім. Маючи двох синів, розумію, що поряд повинні бути саме такі наставники

,

Саме жахливе місце!!!!! не слухайте нікого тікайте звідси і не вступайте!!!! як вам пари кожного дня до 16 годин? а практика до 19? тікайте!!

,

ЛЛТК найкращий навчальний заклад!!!!!!!!!!!!!

,

чудовий навчальний заклад,в мене самий найкращий класний керівник Жарова М.В.

,

Просто ЧУДОВИЙ навчальний заклад.

,

ЛЛТК forewer

,

А у меня класный Макаревичь В.Н. он внатуре класный)))

,

дуже поганий колледж я і 1-года не проучився бо правила там очень жосткі!!!

,

дуже сумую за ЛЛТК

,

Найкращий!

,

Хочу знову там навчатися((((

,

Це незабутні роки!!!!!!!!!!!!!!!!ЛЛТК найкращий!!!!!

,

ЛЛТК найкращий!

,

Дякую долі, що всій час занесла втупні документи в саме цей навчальний заклад, бо могло бути дещо по-іншому. Прекрасні висококваліфіковані викладачі, розуміюча адміністрація, нормальна матеріальна база (покажіть, де вона в наш час відмінна), незабутні практики, цікаві пари.... А наскільки цікавим та насиченим буде Ваше студентське життя залежить від саме Вас, тому що коледж дає всі можливості, варто лише ними користуватись. Рідний коледж- дякую за веселі, енергійні, НЕЗАБУТНІ студентські роки!!!!

,

замечательный коледж)) У меня классный руководитель Козачков С.М он best)))

,

Спасибо всем преподавателям. Отличное образование.

,

Классное место, классное учебное заведение, прекрасная природа, отменная столовая ... Рекомедую всем!!!

,

Найоптимальнійший варіант для здобуття лісової освіти з досить продуманою прогамою освіти, яка вільно може конкурувати з університетською в плані підготовки кадрів для ЛГ виробництва та деревообробної галузі. Чудова їдальна з казковими цінами для студенства :)!!!

,

Просто "замечательнЫй" ВУЗ

,

Навчався 1980-1984 класний керівник Костюченко Віктор Олексійович - відмінний навчальний заклад був на той час, а зараз і ще кращий.

,

отличное образование.

,

я вчився з 1987 по 1991 це найкращі спогади

,

це чудовий навчальний заклад!!!

,

Там Круто


Залишити відгук

Усі коледжі в Лубнах, а також робота в Лубнах