Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу


  • Біла Церква · вул. Турчанінова, 33/35, Київська обл.
  • (0456) 34-06-29
    (0456) 34-06-05
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Отличное училище!!! Столько негатива пишут((( Мастера замечательные. Я училась и работала на втором курсе и поверьте очень лояльно относились, все мастера меня поддерживали. У меня была Мария Ивановна) Училась с 2004-2006. И хотелось бы еще сказать по поводу покупки каких-то мест на конкурсах... бред. Я заняла второе место по области и это абсолютно не сложно!!!!! Без каких-то подкупов. У меня одна мамуля, которая как-то пыталась оплатить обучение старшей сестры в мясомолочном, поэтому поверьте денег на какие-то мифические подкупы точно не было))) И после окончания мне предлагали помощь мастера для поступления в Киевский универ. Если есть хоть малейшее желание чему-то научиться вам будет очень легко. Не надо зря лить грязь. Процветания училищу и мастерам)))

,

Училище хороше, спогади приємні. Випустилась в 2011 році. Викладачі приємні завжди підтримували. Хороші були роки.

,

Усі викладачі хороші ,група у нас була дружні і гуртожитку жили всі дружньо,я навчалася 2004-2006 роках кухар -кондитер навчалась там всього найкращого рекомендую!

,

Училище хороше! Учителі хороші і турбуються про учнів стараються їх чомусь навчити сам вчився в 2011-2015. Общага кретично требує ремонту немає навіть 1 розетки в кімнаті елементарно не зарядиш телефон, двері можна відчинити рукою через щілини. Вахтери класні! В общому училище хороше! Багато практики є чого навчитись! Єдиний мінус все потрібно купувати за свій рахунок! За 3.5 років навчання потратив багато грошей наче вчився на платній формі

,

Хороший навчальний заклад гуртожиток лишає бажати кращого але це можна виправити.

,

училише саме тупориле!!! я там навчалась!!! гроші гребуть з учнів!!! я його терпіти не можу!!! я сирота, і вони мені сказали, що сиротства не буде!!! я просто як зустрічалась з хлопцем, його мама прийшла туди і влаштувала скандал!!! і ось замісник директора з виховної роботи мені це і сказав.... то фігня, а от щодо греблі грошей.-- це просто жах!!!

,

училище то норм на обща стоялоб гарно відремонтувати або вже построїти нову бо вона там скоро розвалиця ну і звісно зробити капітальний ремонт в кімнатах бо там він неробився дуже давно друг навчався розповідав

,

Училище просто супер! Ні разу за 7 років не пожалкувала про навчання там. Дуже класні та компетентні викладачі, а також сама атмосфера в даному навчальному закладі. Раджу!

,

я там стал мужиком

,

Дякую всім викладачам, училище найкраще, якщо чесно, то педагогічний колектив у своїй справі набагато кращий ніж навіть у деяких гімназій, училище іде в ногу з часом та постійно старається забезпечити своїх учнів прекрасною атмосферою та всіма можливими позитивними впливами. На мою думку заслуговує на те щоб його називали найкращим..)

,

А я своє училище люблю!!! І тих, хто в ньому навчається "чёрти кем" не вважаю!!!

,

Гуртожиток в училищі в задовільному стані. Треба самому підтримувати порядок в кімнаті, систематично прибирати своє житло, робити його затишним.

,

училище погане....общага калічена,опалення в ній не має.....ремонт років 20 не робили.....не раджу

,

Очень хорошее училище!

,

Понабрали черти кого,нормальный пацан у меня сын.Не глупый.Это его была мечта.На собеседовании задавали какие то глупые вопросы.Кто какой национальности в семье,какой достаток.Короче полный криминал в этом училище.Никогда не думала.что столкнусь с этим.Очень разочарованы.Никому не советую этот колледж!!!!!!!!!!!!

,

класс!!!!

,

училище,на яке діти працюють, а навчання спеціальностям на третьому плані!!!!!!!. За 1,5 роки, які провчилася там моя донька, занять було взагальному 3-4 місяці, а то все - практика, незрозуміло яка(дитина вчилася на повара, а працювала офіціантом?????)! Перед вступом в училище думка щодо нього була кращою. Так як мама та вчитель - іншим батькам не буду його рекомендувати!!!!!!!!!!!!!!

,

да, на всех конкурсах покупают себе места.

,

училище супер )))!!

,

Нормальное училище

,

та так себе учілище

,

крутое училище

,

Фу а не училище

,

супер

,

forever!!!!!!!

,

Дуже клеве учылыще !!!!

,

Супер!!!!!

,

Очень отличное училище.Там очень весело и прикольно. Особенно в общежитие.

,

хорошее училище

,

Очень хорошое училище,хорошие преподаватели.

,

Найкраще ущилище

,

Класне училище.

,

на мою думку найкраща в Білій Церкві

,

Не погане училище друг який там вчиться дуже довольний)

,

бурса супер

,

respekt


Залишити відгук

Усі коледжі в Білій Церкві, а також ЗВО (вузи) в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві