Технічний коледж Луцького національного технічного університету


  • Луцьк · вул. Конякіна, 5, 43023
  • (0332) 28-05-50
    (0332) 28-05-51
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Зайдіть і ви все самі побачите. Кажуть, що краще один раз побачити, аніж сто разів почути..) Процес і результат освіти особливо характерний на перервах поруч з місцевими магазинчиками та навколо коледжу, де студенти публічно демонструють і висловлюють свої враження щодо навчання у цьому коледжі... )

,

Найкращий коледж в Україні

,

Я навчаюсь уже 3 роки , проживаю в гуртожитку ,умови жахливі, багато тарганів, персонал неосвідченнийя.

,

Чудовий коледж, хороші і ввічливі викладачі. Більшість негативних відгуків про коледж написані настільки безграмотно, що розумієш - там проблема у самих студентах.

,

Бурса жахлива без дороги в майбутнє , перспектив ніяких не має ,персонал не має поваги до здобувачів освіти ,, в туалетах грязно.

,

У педагогів цього навчального закладу знівельовані почуття особистості, власної гідності, само- і взаємоповаги, щирості, відвертості, колективізму, честі, творчості, мужності, співчуття, милосердя, бажання до саморозвитку.

,

Хамська поведінка викладачів викликає лише огиду!!!

,

Заклад крутий, викладачі супер, але до кожного треба мати підхід, хабарів ніхто не бере, студентам аби на когось пожалітись, викладі дійсно викладають по 3-5 предметів але вони зв‘язані між собою, нема такого що вчитель біології викладає право, особливо хочу відмітити вчителів з історії та економіки багато знають доступно доносять. А в інших закладах таких КТБП, ЛПК, НУХТ знаю мільйон прикладів як здають по 100-200 грн за заліки. Але дуже мало задають. Коледж супер!!!!!!!!!!

,

Розділити можна персонал на 4 групи: Реальні професіонали, просто хороші люди які завжди раді допомогти, "бидло" і корумповане "бидло". Обираючи цей заклад 100 раз обдумайте свій вибір. На так званих елітних спеціальностях знань ви не отримаєте ніяких (оскільки 1 викладач проводить від 3 до 5 предметів, виникає відразу питання невже викладач настільки розумний, що спроможний відразу декілька різнопланових дисциплін викладати, а насправді він і однієї незнає досконало, а за кожну дисципліну отримує чималу суму до зарплати), тому якщо мета просидіти 4 роки без користі вам сюди, інакше розгляньте інші варіанти такі як НУХТ.

,

Все чудово. Викладачі не погані ,ніколи не чула про хабарі сесії завжди здаю сама оцінки нормальні .цілком хороший коледж.

,

Самий жахливий коледж,навіть це коледжем не назвеш!! Бурса! Нічого не вчать,дітей калічать!!!За 3 роки відпало бажання далі вчитися по цій спеціальності! Вимоги ставлять високі,а рівень дають нульовий! Є хороші викладачі,а є такі що просто просиджують години не знаючи свій предмет! Викладачі з ЛНТУ які введуть предмети найбільше беруть хабар! Заради Бога !Минайте цю Бурсу

,

Навчальний заклад тримається лише на деяких Педагогах з великої літери. Директор нічого не вирішує бо усім заправляє його жінка, яка нікого за людей не вважає поки на лапу не дати.

,

Доброго дня. Скажу відверто. В коледжі навчався два роки тому і враження ні якого.(позитивного) Тільки одне було добре, що були спортивні секції. Мені просто шкода деяких розумних і добрих видкладачів, які дійсно чомусь навчали, не було де їм працювати. А так нагадує якусь школу і все. Про хабарі не знаю.Тільки кожного року на ремонт кабінету здавали гроші,а в останній рік по 400 грн здавали, що туди входило не знаю. Нормальна ціна гуртожитка 100-120 грн. в місяць. Перше півріччя було спокійне. А потім скучно не було, то хтось прийде з місцевих гроші збирати на цигарки,пиво(хто що любить). То начнуть галасувати під вікнами після 24 години. Напевно така традиція. Бажання навчатись було але... Да і ще за фізкультуру, яка була тільки перших два роки потім не було, вчився на КСМ. До речі за дипломну роботу, хто сам робить той отримує 3. а кому допомогають таму 5. Але ще потрібно думати яких студеннтів потрібно набирати на навчання яких ні. Тільки і зривали процес навчання своїми витівками

,

Доброго дня! Скажу чесно - у коледжі була 3 рази. Перший раз здавали документи, 2 раз - екзамени, 3 - 1 вересня. Батьківських зборів ніколи не робили, хоча на І курсі можна було б. Рівень знань дитини - спірне питання, ніби вчить, хоча коли не запитаю - нічого не задано. Умови - жахливі, можливо це тільки в коледжі. Одним словом - я вже боюся за майбутнє дитини. Є у дитини скарги на викладачів по профільному, не вміють донести студентам предмет. Будь ласка, директоре, зверніть увагу на викладацький склад, запрошуйте з вищими категоріями, а то таке враження, що самі студенти викладають.

,

Відповідальний персонал. Викладачі які знають свою справу. А ще тут добрі вахтери в гуртожитку)

,

Нормальний,навчальний заклад! Вчився на КСМ викладачі нормальні, ніяких взяток ніхто не вимагав (не знаю на кого вчились ті хто пишуть що кожну сесію вимагають 2тис грн брехня повна) . Ніяких знущань і ущімлень прав не було.

,

жахливий навчальний заклад..

,

Коледж нормальний. Порівнювати немає з чим. Якщо є бажання вчитися, то навчать.

,

Продовження Ви хочете щось вчити а викладачам це не треба , хочете здати залік -прибирайте кабінети .Якщо ви вчитесь на платному крім суми яку ви сплачуєте кожного року ви ще заплатите мінімум 3 тисячі і це на такі речі як туалетний папір якого ніколи нема ,квіти нібито викладачам на свято,прибиральниці , на ремонт і т.д. Можна говорити багато ,якщо коротко - повне ущімлення ваших прав ,знущання не надвються жодні можливості для навчання ну і забагато в кінці кінців вимагають .......і ще одне уважно читайте договір коли підписуєте, як сказав один знайомий:"туди треба йти з юристом".......

,

В першу чергу хочеться звернутися до батьків, які хочуть щоб їхні діти тут навчалися - не псуйте їм майбутне! І ви, шановні абітурієнти, задумайтесь,якщо ви поступете сюди ,то ще не раз пожалкуєте. Почну з викладачів - багато з них викладають предмети не по профілю , міняються викладачі кожен рік на половину і дійсно складається таке враження ,що розумних викладачів які можуть щось навчити дирекції не треба.Оцінки це окрема історія якщо коротко: ви знаєте тему ідеально, орієнтуєтесь у всьому максимальна оцінка 8або ще для прикладу ви мали такі оцінки в темі 7 7 8 9 а за тему буде 5.

,

сама поступила на флориста заплптивши 3тис.,гривнів звісно.А ще благодійний внесок 1000,та принципі вимагали гроші на все,на невідомий виробничий план)))На все що можна,кожного місяці десь двісті гривнів,не рахуючи на вн купити матеріали!!!Дипломна пройшла странно,зробили вироби по 500 гривнів і все,триймайте диплом і атестат!!!

,

закінчила цього року училище,враження самі гірші,шкільні предмети взагалі не викладали,майстерша гроші дерла за все, що можна.По професії просто нуль знань і не тільки в мене,а й в педагогів які викладали вн.вчителі на уроки взагалі не зявляються,тому і оцінки ставлять з голови.Одним словом три роки проседіла,нічого не робила,зате група хороша була.Знала б не поступала,з економила б)))Просто ЖАХ!!!Дуже щаслива,що закінчила пту,більшість людей там не приємні,але було дві вчителькі,но слава Богу вони вже теж пішли,рада за вас!!!бурса,з високомірним і пихатим керівництвом!Врятуйте свій атестат і не поступайте сюди!!!

,

За чотири роки навчання залишилися лише приємні спогади!!! Викладацький склад на момент мого навчання був просто чудовий! (хто там зараз викладає не знаю). Директора дійсно варто змінити!!!!! Поступив самостйно! (було десь 40% тих хто поступав не за знання (синків)). Замало грузять!!! Потім важко адаптуватися до рівня навчання в ЛНТУ!!!

,

Вчився в Технічному коледжі, залишились лише приємні спогади!!! За 4 роки навчання не було жодного поганого викладача!(хто там сьогодні викладає не знаю!). Поступив самостійно на державне навчання. (було звичайно пару синочків і мажорчиків). Поступити самостійно реально, потрібно добре знати математику! Замало вимагають знань у порівнянні з ЛНТУ!!! Важко потім адаптуватися до рівня освіти ЛНТУ. Директора дійсно варто ЗМІНИТИ!!!! А так дуже навіть хороший коледж, з хорошим викладацьким складом!!!!

,

Сам не закінчив вигнали.....

,

"За вступ беруть хабарі від 3000 до 5000 грн..(по спеціальності квітникар-флорист, на інші можливо хабарі більші) ." --- шось мало в це віриться!!! Я на спеціальність "Обслуговування компютерних систем і мереж" поступив бесплатно (на державне навч.). А на флориста 3000-5000 віддати - це хаха якесь - вперше чую!!!

,

Навчального процесу як такого не існує взагалі.Половину предметів згідно шкільної програми не викладають. Один викладач сумнівної освіти викладає чотири абсолютно різних по профілю предмети. Складається враження,що це приватна "лавочка" пана директора.Цікаво куди дивляться контролюючі органи.Чи може вони за одно? Вступна кАмпанія- золотий період в цьому закладі. За вступ беруть хабарі від 3000 до 5000 грн..(по спеціальності квітникар-флорист, на інші можливо хабарі більші) .В минулому році в першокурсників не викладалась математика взагалі. Правда,,показовий урок для міського управління овіти провели.

,

коледжем і училищем заправляє директор і його жінка. Викладачі нормальні, тільки деякі за профілем не працюють.Надзвичайно швидка плинність кадрів у цих закладах, так як директор працює за таким правилом- НАМ МУДРИХ ВИКЛАДАЧІВ НЕ ПОТРІБНО. потрібно звільнити директора,так як він не є спеціальстом своєї справи, нехай вчить студентів фіз.виховання

,

Ірка харить... але тьотка класна..) (не буду називати прізвище...) - Свірська? то да... сама ще студентка. раньше вела норм історичка.. фільми дивились на парах.. спорили а та студєнтка тіки лекцію відчитати. є 2 класних фізрука це Васильович і Григорович а є ще помідор і віні пух (без коментів.. й так все ясно) ... є англічанка одна ну вроді норм але банально вірить що ми будемо чистокровними англічанами... є ще одна англ яка пояснює матеріал навіть самостійних)) кароч коледж розслабив на повну.. ніякого бажання вчитись тіки там гуляти) п.с. Ірка получала модні кампи та вот домотопні тіки на дизайні..

,

Ну шо можу сказати....викладачі дійно хороші крім викладача історії(не буду називати прізвище...)а так коледж непоганий...ще б група в нас дружніша була...

,

Ух. закінчив...... Коледж нічого, може бути, кампи, ще з 80х остались.допотопні... ВИКЛАДАЧІ хороші, хабарів не беруть, ставлять за знання.

,

НІКОЛИ НЕ БЕРУТЬ ТРУБКУ!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Луцьку, а також ЗВО (вузи) в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку