Коростишівський педагогічний коледж ім. І. Я. ФранкаСпеціальності


Відгуки108

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила коледж в минулому році! Заклад найкращий, викладачі кваліфіковані, люди своєї справи. Дають дуже хороші, міцні знання. Є багато практики, що є дуже важливим. Дякую кожному хто вкладаю себе і свою душу, свої знання у цей коледж. Раджу кожному, хто хоче вчитися

,

Колледж действительно хороший. Советую поступать.

,

Не подавайте документы в этот концлагерь для рабов, тут мучают и обижают девочек морально особенно в общежитии, за людей не считают делают из девочек уборщиц

,

Відношення просто жах. Позволяють собі нагло обзивати учня такого ще ніколи не було. Хамство на кожному шагу просто жахх

,

Навчатися звісно не просто. Але після коледжу отримуєш дійсно гарні знання. Найкращий заклад освіти, приємні спогади та кваліфіковані викладачі. Багато практики, яка дійсно важлива для кожного майбутнього вчителя. Дякую всім працівникам закладу. (Навчалася 2016-2020р)

,

Я навчалась лише 2 курси, після 9-го класу. Потім склала іспити у школі екстерном та вступила до університету у Києві. Хочу сказати, що навіть 2 курси училища - і перші три роки в університеті ти, по знаннях та навичках, на голову вище інших студентів. Студенти училища - вчорашні випускники сільських шкіл, котрі навчались у викладачів іноземної мови, без проблем та з червоними дипломами закінчували факультети іноземної мови вже житомирських та київських ВУЗів, працюють представниками іноземних компаній в Україні, мають власні англо- та німецькомовні приватні початкові школи та дитячі садочки. Хіба це не свідчить про рівень викладання Коростишівського педагогічного? Чому завантаженість студентів є такою високою? А тому, що до училища вступають підлітки, більшість - із інших міст, сіл та районів області, живуть у гуртожитку (переважно). Думаю, не треба пояснювати, чому викладачі максимально завантажують їх вільний від навчання час? Чи пішла би я навчатися сюди ще раз? ТАК!

,

Якщо хочете бути вчителем поч.класів - краще йти одразу в університет після 11 класу. Змінюється все, окрім коледжу. Весь навчальний матеріал, який викладався нашим бабусям, викладається і молодим вчителям. Ускладнює і без цього не просте життя студентам купа непотрібних предметів. Скоріш за все робиться це для того, щоб деякі вчителі не залишилися без роботи, бо ж тримають тут вчителів "поки з пари ногами вперед не винесуть". ЖАХЛИВИЙ розпорядок дня. Увесь день прописаний похвилинно. Немає часу елементарно сходити в лікарню, потрібно писати 100 заяв. Вчителям байдуже, що студенти мають потребу в побудові сім'ї. Це тут засуджується першим ділом: в студентки з'явився хлопець - опускають по навчанню і відкрито втручуються в особисте життя і говорять що і як робити. Хороший гуртожиток та умови в коледжі. За це ВЕЛИКЕ ДЯКУю директору В.М.Морозу! Він дійсно щиро підтримує та піклується про студентів. Хочеться подякувати С.В. Герасимчуку за людяність та розуміння, а також В.І.Абрагам.

,

Цей заклад для тих, хто хоче працювати на свою професію. Важко лише перші 4 роки :) Тут тобі дадуть величезну кількість можливостей, головне показати, що ти такий є.

,

Здравствуйте. В основном колледж не плохой, но к студентам относятся как к мусору, нагло лезут в личную жизнь, морально давят. Когда студент объясняет, например, почему он не успевает учится или не может здать деньги на ремонт или кассу, то никого это не волнует. Так же "добровольно-принудительные" покупки билетов на концерты на которые студенты не хотят идти, но их заставляют потому что "вы же студенты" престижного" заведения". Учится там могут только те, у кого есть деньги или знакомые. Некоторые методы обучения устарели. Нужно ходить на нулевые пары которые начинаются в 7:45 (ЗАЧЕМ?!! ЧТО ПОЛЕЗНОГО СТУДЕНТЫ МОГУТ ВЫНЕСТИ ИЗ ЭТОГО?!), а возвращаешься домой около 18:00 и при этом нужно ещё готовится к завтрашнему дню. Когда ты не успел что-то сделать тебе говорят что ночь была длинной, можно было и заделать. ПРОСТИТЕ, НО КАЖДЫЙ ДЕНЬ ТАК НЕВОЗМОЖНО ЖИТЬ!! После колледжа у меня остались разшатанные нервы и поломаная психика, ОДНОЗНАЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

,

Чудовий коледж!Викладачі одні з найкращих.Вимагають багато, але це на краще, дають дуже хороші знання.

,

Закінчив 4 курси в 2009 100грн-12 балів Вчітелі беруть лише хабарі ЗГрайка дурнів Там всіх цікавить лише гроші ,та ваше особисте життя Підійшли обняли людину,всі вже говорять що у вас скоро будуть діти. ДУрня повня не ідіть вчитися туди Кращеб я вчився в бурсі Зараз всеодно я поліровщік От таке от житя в ПЕД=коледжі!!!

,

Любила вчитися до того, як вступила до коледжу. Розумію всі позитивні відгуки: справді, випустившись, ви будете "вчительками". Але тут вас зламають як особистість. І усі відгуки негативні - чиста правда. Ідіть сюди, якщо ніякий інший метод, окрім тиранії, вас не дисциплінує. Не йдіть, якщо хочете зберегти психічне благополуччя та душевну рівновагу - заб'ють, як тільки висунетеся. Пари починаються о 7 45 (нульова, щось типу політінформації), додому ви повернетеся близько шостої (а вам ще готуватися на наступний день). Якщо вас не було на парі (не важливо, з яких причин), замість "енки" обов'язково має стояти оцінка - маєте перескласти пропущені теми. Інакше - через 2 тижні там буде "2". Було двоє викладачів, яким я вдячна за те, що давали дихати - Талько Борис Євтихійович і Новик Юрій Іванович. Їм - спасибі за все. Решті - спасибі за досвід. Думаю, і за це доречно дякувати.

,

Самий гірший коледж зі всіх яких я бачив. Викладачі його псують. Беруть занадто багато на себе, пхають свій ніс до чужого особистого життя, все їм не подобається, ходять ніби їм всі чимось зобовязані, навіть ті хто там не вчиться. Шукають до чого придертись. Коли їхня робота вчити студентів, так мало того що можуть накричати, коли права на це не має, так ще й плітки пускають. Тільки попробуй обнятись в коледжі, як зразу же підуть плітки, що та чи інша особа.... Вказують як поступити в особистому житті і щоб все було по їхньому, інакше пустять плітки і будуть заганяти на сесіях. А коли людині погано, температура, головний біль та ін. то з пар не відпустять. Маєш сидіти і померати на парі. Це вже занадто. Дууже багато деякі “викладачі” беруть на себе. Ваша ціль викладати, вчити студентів. ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ. А не вчити жити і робити так, ніби вам весь світ щось винен. Не раджу поступати сюди інакше ваше особисте життя перетвориться в життя всеспільного обговорення.

,

Якщо ви хочете продовжити вчителювати, то вам сюди. Один з найстаріших закладів Житомирської області. Коростишівський педколедж - осередок педагогічної майстерності. Скажу відразу, 1, 2 та перший семестр 3 курсу - найлегші(принаймні для мене). "Самий сок" починається та закінчується в другому семестрі 3 курсу. За всі роки навчання в коледжі мені не було важким, оце тільки другий семестр 3 курсу. Якщо хочете мати стипендію - просто вчіть та розумійте те, що вчите. Саме в цьому коледжі вчать вчитися та вчити інших. Хочу попередити, що викладачі дуже вимогливі, того не скигліть, що вам 2 поставили, бо "я все розказала", поставили бо заслужили - просто так не поставлять. Щодо гуртожитку. Любите косфорт і звикли жити в апартаментах з гаслом "Всё включено" - тоді вам на квартиру. Попереджаю, кутові кімнати холодні, особливло південна сторона правого крила (взимку будете спати в кожухах). Тарганів не має. Чистота залежить від вас. Впринципі, раджу йти в гуртожиток жити.

,

Навчався з 2013 по 2017 рік. Роки ці пролетіли, немов комета, - швидко і насичено. Прийшлося докласти немало зусиль, аби отримати диплом із відзнакою, проте, воно було того варте. Участь у культурно-масових заходах, ведення коледжанської газети, олімпіади та гуртки, ведення документації, повноцінна практика в школах - чудовий досвід, котрий всебічно розвиває та додає наснаги. Чудові мої викладачі, студенточки-дівчата, друзі та товариші! Ви - одна з найкращих частин мого життя! Хай Вам буде щастя та здоровля! Зі щирою вдячністю, Юрчик (Юрбас, Крава та ALPHA_KRAVA)!

,

Дуже гарний і сильний навчальний заклад.

,

Рідне педучилище,найкращі роки життя,прекрасні викладачі,друга мама Прищенко М.М...Дуже хочеться повернути час назад...Лише гарні слова про Куц О.К.,Долінговську К.А.,Демченко О.В.,Талько Б.Є.,Шень В.А.,Сушицьку О.Л.,Алексєєву К.І.,та ін.Дуже чекаю зустрічі 2017 року!!!!!!!

,

Навчалась в педучилищі в 1972-1976 роках , група Г. Найкращі роки мого життя. Прекрасний педагогічний колектив, який навчив нас професії. Куратор - Трохимчук Лілія Миколаївна- чудова людина. Директора Василя Мороза пам'ятаю ще студентозм. Був серйозним, відповідальним, людиною слова. Бажаю закладу процвітання і успіхів.

,

Навчалась в 1972-1976 роках, група Г.. Найкращі роки мого життя, насичені, яскраві. Чудовий педагогічний колектив, який навчив нас професії. Куратор - Трохимчук Лілія Володимирівна. Всім здоров'я, натхнення. Навчальному закладу - процвітання.

,

Всем доброй ночи. Я закончила данный колледж в 2008 году, после чего поступила в университет на дневное на бюджет (в ин.яз.), где была "на голову выше" своих сокурсников (в плане знаний, подготовки и т.д.). Именно в колледже я получила те знания, умения и навыки, которые действительно нужны педагогу. Здесь научат всему: от ведения документации до практических методов и приемов работы с детьми, расскажут даже такие нюансы, как держать указку, как показывать что-то на доске и т.д. Вы попробуете себя в роли педагога, вожатого. Никаких взяток, никаких связей не нужно для того, чтобы тебя ценили и уважали здесь. Все, что требуется: желание учиться, целеустремленность, усидчивость, трудолюбие. Ребята, если вы планируете работать педагогом, я рекомендую данное учебное заведение. После окончания данного колледжа в университете просто нечего делать (разве что можно на заочное, для получения высшего). Группа, педагоги...у меня остались только самые теплые и яркие воспоминания.

,

чудовий коледж, який дає прекрасні знання!В університеті просто відпочиваєш) Найкращі викладачі, які плекають тебе,мов рідну дитину! Особливо хочеться виділити Волотівську Інну Іванівну - вона найкраща! І якщо вже вона викладає у вас англійську мову,то знайте - вам неймовірно повезло!!!Навчить навіть тих,кому від природи "не дано"!

,

Цей коледж- найгірше, що могло статися у моєму житті. Так, тут дійсно дають хорошу базу не тільки для навчання, але і для життя. Це і є єдиний плюс. У цьому коледжі собі обирають улюбленців. Починаючи від заступника з виховної роботи і закінчуючи вихователями у гуртожитку. Якщо ви хочете особливого ставлення, вам прийдеться без претензій та без питань тупо виконувати те, що вони хочуть, навіть проти волі. У протилежному випадку- життя та навчання у коледжі будуть для вас не просто важкими. Друге - у цьому коледжі пригнічують вас як особистість. Людина, яка прагне якось самовиражатися, зробити щось не так, як інші, буде пригнічуватися з боку "верхів", і знову ж лише у тому випадку, якщо ви не серед "улюбленців", бо їм дозволяють абсолютно все. Третє - лукавсво кожного, хто тут є. У студенти і вчителі можуть посміхатися вам в очі, а колегам і друзям розповідати, яка ви нікчема. Також це проявляється у неповазі до студентів, та у прямому їх моральному кривдженні.

,

Закінчив ВКНЗ "Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка" у 2015 році. Після проведених 4 років в коледжі я можу з упевненістю ствержувати, що це дійсно найкращий навчальний заклад в Україні!. Великим плюсом коледжу є те, що студенти багато мають практики. Вступивши в університет, я ще більше був вражений тим, що викладачі університету настільки не освідчені, що я навіть після коледжу зможу краще провести заняття. Зараз у мене одногрупники з Бердичівського коледжу і навіть вони говорять, що Коростишів кращий. Головне в коледжі - прагнути вчитись, тоді ви дійсно станете "готовим спеціалістом". Говорячи за хабарі, з упевненістю сказати, що жодного разу ніхто навіть не натякав на це, тому не вірте тим, хто пише, що тут беруть хабарі. На останок хочу подякувати всім викладачам, а особливо фізрукам: Корзуну В.М., Войналович О.В., Мельниченко О.Я., Жигадлу О.М., Кушнірчуку Ю.М., ну і звичайно ж куратору - Тунік Н.Ц. З повагою та щирою вдячністю староста 341 групи - О.В.Лавренчук.

,

Окончил педучилище в 1984. Два высших образования с красным дипломом после него - без особых усилий. Таких сильных преподавателей больше не встречал. Низкий поклон им всем. В.Чудовский

,

Закінчила цей коледж в 2015 р. чекаю на диплом. Дякую всім викладачам !!

,

1978-82 Найкращі роки Найкращий рівень освіти В Шевченка було навчатись після Коростишева абсолютно легко. Мій перший директор взяв мене на роботу, не тому, що закінчив Універ Шевченка, а тому, що навчався в Коростишеві.

,

Навчалася протягом 1975-1979 років на шкільному відділі. Це була важка школа виживання, але завдяки їй я спроможна боротися з труднощами життя. Таких знань, які отримала в стінах училища, було достатньо і для навчання у ВИШІ, і для подальшої плідної педагогічної діяльності. Щиро вдячна моїм мудрим, вимогливим, талановитим викладачам, і хочу запевнити, що золото, перелите з ваших душ не розсіялося безслідно, а залишилося навіки-вічні. Так сталося, що відразу після закінчення переїхала до Західної України. Дуже хочеться дізнатися про однокурсників, їх долю, а також хлопців з трудового відділу, з якими їздили на осінні сільськогосподарськіроботи. Буду рада, якщо хтось відгукнеться. Мої координати:Aneliya_kom@email.ua

,

в принципі коледж не поганий, знання дають хороші. Деякі викладачі не справедливі і принципові. Більше сімки-вісімки ви не отримаєте ( які б розумні не були). Поступити не тяжко, важко навчатися. всім добра

,

Добрый день всему преподавательскому составу! От всего сердца желаю вам крепкого здоровья, прекрасного настроения и радости в жизни! Огромное спасибо всем, кто учил меня в этом училище с 1970 по 1974 год! Как можна забыть занятия проведеные Долинговским Н.С.,Кравчуком И.И.,Андрущенко М.А.,Некрасовым Г.П. и остальными преподавателями. Прекрасно оборудованные кабинеты и мудрые учителя оставили свой след на всю жизнь. Уровень знаний полученный в этом училище радует меня постоянно и помогает жить. В этом году исполнится 40 лет, как я получил диплом учителя трудового обучения и черчения! Поздравляю Всех выпускников с юбилеем - 40 летием окончания супер училища. Желаю всем счастливой жизни на долгие годы. Спасибо вам за прекрасно проведеное время на занятиях и отдыхе. С огромным приветом к вам, в даный момент житель г.Калининграда.

,

Доброго дня всім студентам і тим, хто хоче вступати в цей навчальний заклад! Ніколи не думав, що перше враження може бути таким брехливим. Вступна кампанія - всі привітні, усміхаються, ніби "раді" тебе бачити в коледжі. Навіть і не здогадувався, що через місяць після екзаменів, які я успішно склав, і поступив на бюджет, буде все так жахливо. 1 вересня - день, коли я зайшов у двері коледжу повноцінним студентом... Після того і почались всі мої найжахливіші дні навчання! Перший тиждень, який я там провів був найкращим. Чому? Всі були ще привітні і давали поради, як правильно готуватись до того чи іншого предмету. Говорили, що тут "важко" навчатись, бо це вже не школа. Готувався до всіх предметів, відповідав, хотів зарекомендувати себе, як трудолюбивого студента. А що з цього вийшло? А вийшло з цього - нічого. Тут не старання цінують, не працю, а те, чи в тебе є знайомі в коледжі, які зарекондують тебе самі з найкращого боку. В коледжі найвища оцінка для простого студента - 7-8 балів.

,

Всегда приятно вспомнить о студенческих годах, прежде всего потому что это самое золотое беззаботное время. В Коростышеве проведено 4 студенческих года из 9 студенческих лет. 5 лет стационара в институте после педучилища -это вообще сказка. И если даже воспоминания делают тебя счастливым, то понимаешь, насколько было тогда хорошо. Учиться всегда легко. Во время встречи выпускников в этом году (6 июля 20013 г) -выпуск 1983 года (спец. Труд и черчение) было ощущение, что мы опять возвратились на учебу, все те же, с теми же привычками, с теми же взглядами на жизнь. Благодарна Мороз Василию Николаевичу за внимание к нашу выпуску. Очень благодарна! г. Харьков. P.S. Да, Василий Николаевич, Олимпиада по трудам действительно несколько лет назад проходила в г. Харьков, в школе №17 возле метро Студенческое. Я уточняла у коллег. Жаль, что не встретились !

,

Дякую всім...це найкращі роки , які я можу згадати....тут я отримала все, що потім дало путівку в життя...і фундамент моєї роботи на вчительській ниві...Класний керівник Андрущенко Катерина Архипівна...мій наставник в профспілковій роботі Лисак Станіслава Борисівна...Сушицька О.Л,-викладач дитячої літератури , Шень В.А. -викладач психології...Долінговська К. А. -викладач української мови і літератури...Алєксєєва К.І.-викладач української мови і каліграфії, Коляденко Г.З.-викладач природознавства і методики...Куц О.К. і Прохорова О. А.- викладачі англійської мови, Савенець В.В.-викладач образотворчого мистецтва ,Духніна М.Ф., Андрущенко Л.В.,Давидюк С.М, Ніколаєнко М.В, Кубіцький О.А., Проценко Д.І., завідуючий шкільним відділом-Жукович Г.В.. заступник директора з н/в роботи -Коляденко А.Г., заступник директора з навчально-виробничої роботи -Мороз -В.М., директор-Талько Б.Є. і Макаренко Л.М...велике всім спасибі...

,

Ребята, какие вы злые... Жаль, что вы не учились в конце 70-х... Прекрассное время: мы были молоды, счастливы, успевали и учиться, и чудновского пивка попить, и в парке потанцевать, обалдеть от того, как поют наши однокашники Юра Градовсккий с В. Искоростенским, сами успевали с учипищным хором по конкурсам поездить! А волейбол, баскетбол- это же была коронка на всю область под руководством Кравчука и Назаренка среди студенчества! И после всего этого или между мы ещё успевали и по дивчатам побегать!...Да...это было время!!!!... (Сергей Онищук, 1974-1978 , Ж-курс труд / черчение. А проф.подготовка была классная! Да мы даже ВСЕ музыкальные инструменты своми руками в мастерских сделали и ВИА организовали!

,

Самые лучшие воспоминания о педагогах,давших путёвку в жизнь!Закончила училище в 1980 г. Работаю в школе до сих пор и не жалею об этом.Низкий поклон всем преподавателям.Прошу откликнуться всех,кто меня помнит(в девичестве Орёл Светлана, год поступления в училище 1976)

,

Я закінчила педучилище в 1973 році. Не можу знайти своіх одногрупників. Відгукніться!

,

Випуск 2012р. 143 група. На мою думку, це найкращий коледж, який дає грунтовні знання для подальшого навчання та освіти!!! З перших днів перебування в даному навчальному закладі відчулася особлива, тепла атмосфера. Щиро дякую куратору - Бляхарському Орестові Васильвичу, вчителям, яких я особливо полюбила, за їхній професіоналізм, доброту та суворість. Зокрема - Беседовській І.В., Сойновій Н.І., Долінговській С.М., Сушицькій О.Л., директору - Морозу В.М., та всім іншим вчителям - майстрам... Низький уклін Вам шановні педагоги.

,

Atmosfera ugnetajtschaja...Prepodawateli slije,sawistliwije,ogranitzennije ljudi!!

,

Godi uzebi 1977-1981/ Mladschije klassi/. Wspominaju kak straschnij son ,zasto wizu wo sne , prosipajusj w cholodnom potu i blagodarju Boga,schto jeto tolko son...Uzitelja staroj sakalki i metodiki...,kotorije ozenj zasto padawljali liznosti,indiwidualnostj.....S uzasom wspominaju Nasarenko M.F. Poistinnu "duchownaja seminarija".S teplotoj wspominaju tolko utschitelnizu nem.jasika/Kuz O.K/.Snanija tam dawali dejstwitelno ozenj silnije...,no atmosfera ugnetajtschaja i tjazolaja... Wsem priwet

,

Низький уклін Сердюк Людмилі Миколаївні!

,

Випуск 1989 року, 146 група. Найкращі спогади про училище як основу подальшого професійного життя, в якому закладалися гуманні цінності добра, порядності, толерантності, сумління, працьовитості, якісних знань. Ми вчилися оволодівати професією вчителя початкових класів на найвишуканіших зразках педагогічної майстерності власних викладачів: Макаренка, Талька, подружжя Коляденків, Долінговських, Шейкової, Савенкова та багатьох інших. Педагогічну діяльність поєдную з науковою, маючи і ступені, і звання, і керівну посаду, і авторські та колективні праці, але всьому цьому я зобов"язана рідному училищу, його талановитому складу педагогів, які вкладали в кожного з нас частинку власної душі. Щиро сподіваюся і вірю в те, що нинішній склад педагогічного колективу коледжу є достойним своїх попередників і продовжуватимуть найкращі традиції формування і виховання особистості українського вчителя в рідних двоповерхових стінах альмаматер.

,

Це найкращий коледж,вдячна....

,

Чудовий навчальний заклад! Дає якісну освіту і ґрунтовну підготовку для подальшого навчання . Я навчалася в 1998-2002 рр. Багато приємних спогадів, серед яких: вимогливі викладачі, якісна організація навчально-виховного процесу, насичене студентське життя. Після Коростишівського педучилища я легко вступила до КНУ імені Тараса Шеченка, який теж закінчила з червоним дипломом, а згодом і захистила кандидатську дисертацію. Багато в чому завдячую саме рідному училищу!!!

,

Низкий поклон нашей АЛЬМА-МАТЕР! Выпуск 1976г., группа "Г".Работаю в Санкт- Петербурге в началке. Спасибо большое всем, кто привил нам любовь к детям,научил нас работать на совесть, с полной отдачей. Очень хочется перемен в обществе, чтобы слово УЧИТЕЛЬ произносили с трепетом, с уважением, чтобы молодёжь рвалась в ШКОЛЫ,и работа наша оценивалась достойно!!!)))))))))))))))

,

Найкращі роки, найприємніші спогади. Хоча частенько доводилося не спати ночами, гризти граніт науки. Всім батькам, хто стоїть перед вибором педагогічного технікуму чи коледжу раджу віддавати дітей до Коростишівського. Будуть під пильним наглядом під час навчання і з прекрасною профпідготовкою після закінчення. Бойко Олександра Федорівна, не забуду Вас ніколи!

,

В 1967 році закінчив педучилище, заклад вищий клас!!! Навчався на Ж-курсі Всім випусникам цього курсу великий привіт!!! Шановні однокурсники ВІДГУКНІТЬСЯ!!!!!!!! Кобелинський А.,Данильчук М., Комаров О.,Зелінський В. та інші

,

Клас! Так тримати!

,

Помню всегда!!!

,

Самые жуткие четыре года в моей жизни. НО! Тот университет, в котором я учусь сейчас после колледжа кажется мне просто раем. Да, базу дает неплохую, хотя, тут все зависит от того, хочет студент учиться или нет. Атмосфера давящая и угнетающая, приятных воспоминаний не осталось. Никому бы не советовала поступать, лучше в университет, может, дороже будет, но оно того стоит.

,

Привіт випускникам 1974 року. Щиро вдячний викладачам за путівку в життя. Спогади про час навчання в училищі найбільш приємні. Радий тому, що і тепер тут готують висококваліфікованих педагогів.

,

Нашим куратором був Кононко М. Х. .Це дійсно мудра людина і досвідчений педагог. Спасибі Вам!!! Випуск 2003 р.

,

Я задоволена, що я тут навчаюсь!!!!! Дякую куратору Беседовській Ірині Василівні, за знання))))

,

Вступайте, бо він найкращий! Найкращий куратор це Дітківська Валентина Миколаївна)))))))

,

Моя мрія---- вступити в це училище!!!

,

Всі добрі-якщо носиш хабарі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Це дуже хороший навчальний заклад! Я рада , що я навчалася саме в ньому. Я з радістю згадую студентські роки проведені в цьому коледжі.

,

Пам'ятаю , ціную, сумую. Замінити чимось іншим не було можливості. Училище - це на все життя. Це і є життя.

,

Еталон педагога це Долінговська Катерина Андріївна. Дуже мудра жінка. Прислухайтесь до неї.

,

З тремтінням у душі згадую прекрасні студентські роки в Коростишівському педучилищі ім. І.Я.Франка. Я навчалася там з 1982 по 1986 рік. Переконана, що таких знань, які давали на той час нам наші викладачі, не отримував ніхто. Тому з нас "зліпили" справжніх учителів. Низький уклін усім педагогам закладу. Знайте, що ми про вас завжди пам"ятаємо і щиро поважаємо. Величезний привіт нашій улюбленій і рідній Шайковій Лідії Олексіївні!!!)))

,

Навчалась сама. Закінчила у 1977 році. Привіт одногрупникам і студентам, яких я навчаю вже більше 20 років. Привіт студентам 145 групи. Я вас всіх люблю. Вітаю 141 (випуск 2007)

,

Огромное спасибо всем педагогам педучилища!Таких знаний и человеческого отнощения нигде нет!Это был наш родной дом и школа жизни! Приглашаем всех на встречу 10-летия окончания училища в конце марта-143группа -выпуск-2001года!!

,

я тільки збираюсь сюди поступати але надіюсь що ці роки будуть крутими)))))))

,

Дякую !Найчудовіші роки,прекрасні викладачі.Особливе спасибі Осауленко Людмилі Василівні.Випуск 1987 р.Людмила Козерацька

,

Дякую всім за гарну підготовку і якісні знання....Привіт випуску1987року... Класному керівнику Андрущенко К.А.,Лисак С.Б.,Морзу В.М. всім викладачам велике спасибі за ваше розуміння, підтримку,навчання...

,

Це найкращі роки і найкращі спогади. Щиро дякую Морозу Василю Миколайовичу, Долінговському М. С. Андрущенко К. А. Прохорову А. М. Прохоровій, Миколаєнко, Скришевському М. Й., Бусигіну, Ви найкращі і чудові вчителі і люди. Випуск 1984р.

,

Це найкращий навчальний заклад,який дає високий рівень знань!!!!!!

,

Найпрекрасніші роки!!!! Таких знань не дасть жоден університет. Привіт випуску 2000 р. О. В.Корзун - ви найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коростишівський педагогічний коледж - це школа формування і виховання особистості. Це найкращі роки життя! Саме тут відриваються таланти і визначається життєва позиція, Щиро вдячна усім Викладачам за все що ви для нас зробили і робите надалі. Дуже сумую! Завжди пам'ятатиму і любитиму!!!

,

Дуже класне училище.Високий рівень навчання.Найкращі спогади.Сумую за тими роками1991-1995.Особлива подяка Шень вірі Анатоліївні.Мудра жіночка.

,

Всем советую, тяжелые были годы, но очень хорошая подготовка к университету, даже после 2/х лет училища. Красный диплом университета обеспечен :) Правда для любителей искусства и больших городов в Коростышеве немного скучновато.

,

Заклад дав мені основу знань, які допомогли закінчити успішно два університети . Дякую педагогам Радкевич Г. А., Гулому Г.М.,Шайковій, Котенко, Осипчук, Марчинській!!! Привіт 141 гр. 2000р. випуску!!!

,

В 2011 році дуже хочу вступити в цей коледж і сподіваюсь, що не пошкодую про це. В даний момент в цьому коледжі на 4 курсі навчається мій знайомий, який сказав, що кращого коледжа існувати й не може!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

,

педуха рулит. Не обижайте наших преподавателей.

,

Щиро дякую всім викладачам коледжу! Дуже ціную знання та досвід, які отримала в стінах цього закладу. Великий привіт всім від 145 групи 2005 року випуску!

,

класс!

,

Коростишівське педучилище - це круто, але чому сайт російською мовою!!!!!!?????

,

Зараз навчаюся на другому курсі,і не жалію про те,що вступила до коледжу.В мене найкраща група,найкращі викладачі,найкращий куратор,справжні подруги.

,

Навчаюсь на першому курсі в цьому коледжі.....хоча ще до кінця не звикла...але відразу видно, що викладачі надзвичайно розумні люди!!! Колектив викладачів дуже сильний....я впевнена, що після закінчення цього коледжу в мене буде краща основа знань!!! в мене найкращий куратор:Волотівська Інна Іванівна!!!!!!!Дуже люблю цю людину і поважаю!!!!!!!

,

Дуже сумую за роками навчання в Коростишівському педагогічному коледжі, на той час ще училищі. Дуже вдячна за материнську турботу Ярмоліцькій Лідії Тимофіївні.

,

Після закінчення коледжу в університеті можна не відвідувати половини лекцій і при цьому не відчувати браку знань.Завжди приємно згадати викладачів,які зповагою і розумінням ставилися до нас, студентів.Дякую всім Вам.

,

Навчання в педучилищі дало основу моєї життєвої позиції. В дальнійшому отримані знання лише поглиблював в університеті і академії. Завжди з гордістю говорив і говорю що закінчив Коростишівське педучилище. Зараз працюю на державній службі, в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України. Для мене завжди були прикладом куратор Кравчук Іван Іванович, директор Макаренко, його заступники Забишній і Цимбалюк, викладачі Долінговський М.С.,Грицак К.І., Шульга П.С. Любіть і бережіть свою альмаматір.

,

Мені дуже подобається навчатися........

,

Дуже КлАсНиЙ коледж!!!

,

Закінчила училище у 2001році,вступила до КНУ ім.Драгоманова і навчатись було дуже легко,тому що отримала хороші знання з усіх дисциплін в цьому закладі,передаю привіт 145групі,а також всім викладачам цього закладу.

,

У цьому коледжі я провчилася вже рік, це нелегко, але якщо ви збираєтесь здобути гарні знання, а не тикати воронам дулі протягом 10 -11 класів, Вам дорога саме сюди.

,

Я теж закінчила училище в 1987 році. Моїм курсовим керівником була Трохимчук Лілія Миколаївна. Коростишів, привіт! Ти - найкращий!

,

Преподавательский состав: горстка дебилов + кучка идиотов

,

Я також пишаюсь цім коледжом

,

Я теж випускниця цього навчального закладу. Дуже цим пишаюсь і з гордістю про це кажу. Тепер я викладач у ВУЗі, але своє коріння пам'ятаю, вітання Коростишеву та випускникам 1987 року.

,

Закінчила педучилище у 2006 р. Таких глибоких знань я ніде не здбула, рівень методики та атмосфери в училищі - супер.

,

Дуже вдячна моєму класному керівнику, Оресту Васильовичу, який вірив у моє педагогічне майбутнє. Хочу побажати міцного здоровя, гарних учнів, яких би у подальшому надихали на творчий, педагогічний шлях.

,

Закінчила педучилище у 1992 р. як давно це було і недавно. Вдячна викладачам за знання. Приємно читати про знайомі прізвища, особливо про Л.М. Трохимчук.

,

я теж закінчила...вже пед. коледж....це кращі роки....з універом нема що рівняти...там було класно...кожен день вспоминаю...і сумую за викладачами...і за супер студенським життям.. :))))

,

Я навчаюсь у цьому закладі. Меді дуже подобається тут навчатись, адже в недалекому майбутньому я стану хорошим педагогом!

,

Мій дядько Литвинчук Карпо Прокопович був випускником першого випуску училища, я закінчила педучилище ім. Макаренка у 1973 році. Таких глибоких знань я ніде не здбула, рівень методики та атмосфери в училищі - унікальний. Директор Макаренко, його дружина Марія Йосипівна, курсовий керівник Долінговський Микола Степанович педагоги та фахівці університетського рівня. Спасибі Вам усім, усьому колективу, який береже славні традиції.

,

Самый лучший ВУЗ из всех в Украине!!! :) Привет всем педагогам...

,

Завжди згадую училище з подякою, гарні знання, гарна практика, такого досвіду в інституті не одержала.Приємні спогади про Гулого Г.М., Долінговську К.А.

,

Найкращі спогади мого життя. Я Вас ніколи не забуду, мій дорогий курсовий керівник - Трохимчук Лілія Миколаївна.

,

Я дуже пишаюся тим, що закінчила Коростишівське педагогічне училище, адже здобула грунтовні знання з усіх дисциплін! Випускників цього педучилища помічають скрізь: і в педуніверситетах, і в школах, адже вони - прекрасні практики! А чи не найкраще характеризує цей навчальний заклад запитання вражених колег, викладачів, батьків учнів : "Ви закінчили Коростишівське педучилище?"! Хочете бути справжнім учителем - вступайте до Коростишівського педагогічного коледжу! Особлива подяка старанним і невтомним викладачам Тальку Б.Є., Бойко О.Ф., Кубіцькому О.А., Самійлик А.С., Рудницькій, Шайковій та ін..Щиро дякую!

,

Приятно, что имя учебного заведения не изменило его сути. Мы учились в педучилище им.А. Макаренко и это замечательное заведение в полной мере соответствовало высокому статусу - педагогическое. Оно давало знания и подготовку высочайшего уровня! Прошло много лет, а я с большой теплотой и любовью вспоминаю замечательное время учёбы в Коростышеве. Спасибо всем преподавателям 1974-1978г.г., всем однокурсникам, любимому училищу и тому милому городу! ...А ну-ка, девушки! А ну, красавицы! Пускай поёт о нас страна!(Слова песни нашей группы, сопровождавшие на смотре). Рэтро... А как здорово и незабываемо! Удачи тебе, любимое педучилище - современный колледж! Творческих взлётов, достоинства и благодарых выпускников!

,

Велика подяка викладачам коледжу за те,що дали нам дуже хорошi знання,якi допомогли нам у подальшому вступi та навчаннi у ВНЗ.Передаю привiт усiм педагогам коледжу.Не забувайте 145 групу,випуску 2009.Ми за вами сумуємо!

,

Дуже радує те, що часто чуєш:"Ви закінчили Коростишівське училище?"Таких знань інститут не дає!Дякую!

,

Да он клафный!

,

Щирий привіт всім педагогам, які мене пам*ятають! Особливо, Новик Надії Петрівні! Дякую за ваше терпіння!!!

,

это просто самый замечательный колледж! знание самые высокие. спасибо огромное преподавателям!!!!! вы лучшие!!!!!

,

Лучшие годы жизни

,

З теплотою та вдячністю згадую Коростишівська педучилище. Рівень знань-високий.

,

Ті знання та методику, які нам дали викладачі коледжу, більше отримати ніде не можливо! Дуже вдячна!

,

Це чудово!Школу педучилища видно из далека!


Залишити відгук

Усі коледжі в Коростишеві, а також робота в Коростишеві