Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету


  • Житомир · вул. Чапаєва, 6, 10029
  • (0412) 47-30-04; 47-28-47; 42-20-83
  • bkzt@ukr.net
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я студент першого курсу, спеціальності БЦІ. Навчатись тут дуже круто). Я закінчив гімназію майже на відмінно, але рівень знань які я зараз отримую достойний. Всі викладачі дуже добрі та чуйні, з розумінням підходять до всіх ситуацій. Дякую вам!

,

Я студент 3-го курсу, спеціальності "Архітектура та містобудування". Хочу подякувати своїй долі, за те що я поступив до цього навчального закладу! Завдяки тому що викладачі і моя група повірили в мене,я став тим, ким я є зараз. Дуже хочу подякувати всім викладачам і виділити тих людей з якими я маю найбільший зв'язок. Янчук Тетяна Петрівна- це викладач найвищого ступеня! Коли сидиш в неї на парах ти намагаєшся зловити кожне її слово, і покласти його до свого багажу знань, Коваленко Ольга Іванівна і Чепка Наталя Анатоліївна- це наші архітектори, вони навчили мене говорити на складні питання "не вопрос, сейчас сделаем". Коломієць Галина Іванівна і Єлесеева Алла Віталіївна- це наші філологи, вони читають пару як вірш, яскраво і неймовірно. Наумчук Нелі Василівні, Розенфельт Ірині Михайлівні, Каблову Анатолію Володимировичу, Загладі Олександру Михайловичу, палію Віталію Петровичу. Все це, викладачі з великої букви! Дякую вам!

,

Працював в цьому коледжі. Нормальний колектив, дякую за розуміння. Всяке буває, але завжди по людяному ставляться в колективі. Дякую!

,

Коледж супер!!! Закінчив в 2007 році! Вчикладачі, як мама і тато, переживають, навчають бігають. А ми, як телята, тільки зараз зрозумів, скільки вони для нас тоді зробили. Дякуємо Вам!

,

Окончила этот техникум в 2000 году. Довольна, что училась здесь.

,

Випуск 2001 року. Навчання в ЖБТ дає студентам солідний запас знань для кар'єрного росту на ниві життєвого шляху. Особлива подяка Кирилюк Любов Петрівні керівнику нашої групи за її педагогічний талант і вміння знаходити підхід до кожного студента.

,

Після Будівельного технікуму я закінчив Полтавський НТУ ім.Кондратюка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Архітектура будівель і споруд"(2002р.).У 2011 році заснував проектну фірму "Проспект-Проект". Серед колег на фірмі маю 14 випускників Будівельного коледжу ЖНАЕУ. Це цінні і розумні працівники. Часто згадуємо викладачів та сам особисто буваю в коледжі, запрошують працювати в державній екзаменаційній комісії зі спеціальності "Архітектура та містобудування". Дякую всім Вам, шановні колеги, за добрих випускників та за співпрацю.

,

Я випускниця 1984 року, групи 82, будівельники. Бачу як зріс Будівельний коледж від того часу, коли ми навчалися. Пам'ятаю викладачів, які нас навчали це Білявський В.А.,наш куратор, Полюх В.М., Дорош А.М., Бойко П.Д., Гаврилюк П.С. та інші. Багато вклали в наші своєї душі та досвіду, дякую Вам! А сьогоднішній молоді скажу, бо виростила трьох доньок, маю 8 внуків і знаю, якщо буде повага і розуміння старших, викладачів, кураторів, то будуть з вас люди і гарні спеціалісти. А на чесній грязі ви нічого не зробите, тільки себе потопите. Дякую! Вибачте, якщо щось було не так сказано.

,

Я випускник 1974 року на той час Будівельного технікуму в Житомирі, працюю у приватному будівельному підприємстві головним інженером. Маю дуже гарні спогади про цей навчальний заклад. Вже стільки років пройшло, а мене весь час радісно зустрічають викладачі та представники адміністрації коледжу. Хочу сказати наступне, щоб тут люди не писали, коледж працює успішно, викладачі відповідають своїм займаним посадам. Для молоді, яка підростає скажу, щоб набиралися досвіду в професійній сфері, це важливо для майбутньої професії та посади, яку плануєте займати. Хочете заробити – не лінуйтеся, працюйте, як ми колись в студентських будівельних загонах, де міг я заробити дві-три стипендії та ще й допомагати батькам. Батько був в мене інвалідом війни, четверо нас дітей було в сім’ї, тому чекати, щось від батьків було соромно. Навчайтесь та працюйте і любіть цей заклад, який вас зростив і випустив у самостійне життя. Дякую!

,

Наш коледж самий кращий!!!!!! Хто хоче вчитися, той вчиться, а хто не хоче – каже, що тут погано, там погано, шукає якісь відмовки.Дякую

,

Працюю в колективі коледжу півроку. Нещодавно в моїй сім’ї сталося горе, померла дочка. Колектив підтримав мене і морально і матеріально. Мені довелося працювати і в інших колективах. Але такого злагодженого, дружнього колективу я не зустрічав, який не байдужий до сімейних проблем працівників. Дякую за підтримку і допомогу!

,

Нещодавно побував у рідному коледжі за довідкою. Не зоглядівся як треба іти на пільгову пенсію. Коледж не впізнати, нові кабінети, красиві бібліотека та актова зала, оформлені коридори, сучасні двері та меблі, вразила чистота і порядок. Не порівняти з тим періодом, коли навчався я. Відчувається, що колектив згуртований, плідно працює, хоча знаю що є проблеми з фінансування коледжу. Спілкувався з окремими викладачами, відчувається, що вони патріоти і вболівають за його майбутнє. Дякую викладачам за науку і отриману спеціальність. Все життя пропрацював виконробом, не жалкую.

,

Колледж в целом неплохой, хорошие учителя, сейчас я в нем и сегодня мне стало плохо на 2 паре, я отправился к медсестре, какое же было моё удивления когда я узнал что вместо того чтоб сидеть у себя она так сказать употребляет спиртные напитки в май стер ни, хороший колледж, а без справки меня не отпустят с пары так и мучаясь сидел до конца, отличный колледж но в нем работают люди которым нет дела до людей. Надеюсь нужные люди проч тут это и сделают что то.......

,

Дякую, що 24 лютого для нас провели коротку зустріч, розповіли про коледж, умови вступу, а то думали, що нікого не буде в суботу. Дякую, люди працюють, це видно!

,

Доказом того, що ми кращі є підтвердження зовнішніх перевірок діяльності коледжу. Претензій до бази, складу викладачів, забезпечення літературою немає, коледж у встановлені періоди успішно проходить акредитацію. Звичайно межі вдосконалення навчального процесу немає, є проблеми, як і інших коледжах. Тут батьківське відношення до студентів. Дякуємо!

,

Хто хоче навчатись, викладачі дають класні знання. У змаганні з іншими ВНЗ студенти коледжу періодично стають переможцями з математики, укр.мови, фізики, інформатики, курсових і дипломних проектів, кращий за професією, переможці змагань у спорті , художній самодіяльності та іншому. Дякуємо за все викладачам. Батьки.

,

Навчають добре, якщо бажаєш вчитися! Уже працюю за спеціальністю, швидко зростаю, вже майстер. Дякую всім викладачам!

,

Коледж супер. Рекомендую всім!!! Вчився сам і брат мій теж. Зараз працюю в Житомирі, люблю зайти в рідну їдальню, там завжди гарно готують обіди. Дякую!!!

,

прекрасна їдальня та материнське відношення працівників до студентів. Смачно готують, не дорого. дякуємо адміністрації, що їдальню не передають в приватні руки.

,

У коледжі навчаються майбутні архітектори! Чому-б не спректувати і не провести реконструкцію центрального входу і скверу, щоб все виглядало по сучасеному. Як це зроблено у ВНЗ євросоюзу.

,

У коледжі забагато різних виховних заходів та частізібрання студентів за потребою і ні. У Польщі вся увагга на якісне здобуття професії і спеціальності і це правильно. Адже я прийшов у коледж не веселитись, а навчатись бути знаючим і уміючим фахівцем.

,

Спасибо за качественное образование.

,

Чому-б не налагодити в коледжі випуск столярних виробів в майстерні коледжу для населення? Були-бдодаткові кошти, яких не вистачає для оновлення матеріальної бази.

,

Мои советы можно отнести к любому ВУЗу: 1) не ждите, что получив диплом, вы сразу же найдете работу, возможно вы её никогда не найдёте 2) учите спец предметы, а не английский язык и хореографию 3) забейте на оценки. Получайте такие, которые дают право на стипендию 4) самостоятельно читайте спец.литературу и задрачивайте преподавателей вопросами на семинарах. 5) Практикуйте. Стройте туалеты, мангалы и т.д. 6) Главное. Запомните простую вещь. Получив диплом, вы должны уметь организовать как минимум строительство 2-х этажного коттеджа, т.е. - уметь найти заказчика с деньгами ( как сейчас говорят - инвестора); - уметь заключить с ним правильный юридический договор подряда; - найти рабочих и правильно заключить с ними трудовые договора ( так, чтобы если кому-то упадет на голову кирпич, чтобы в тюрьму не сесть) - знать и уметь контролировать весь технологический цикл строительства- от фундамента до крыши+уметь читать проект 7)Дружите с одногрупниками, может это ваши рабочие см.п6

,

В 1982году закончила техникум и 18 лет работала инженером ППО (несмотря на то, что ек высшее образование). Очень нравилась работа, но престройка в стране все изменила, фирма распалась, работа закончилась. Встречались с одногруппниками и классным руководителем Сичкарем Анатолием Михайловичем спустя 25 лет, очень интересно. Ни грамма не жалею, что училась в техникуме и работала по специальности.

,

казалось бы, если технический ВУЗ, то и жизнь должна соответствовать направленности: конкурсы лучший каменщик, лучший сантехник и т.д. Ан нет. В колледже ( впрочем как и в стране) очень развита самодеятельность: танцы, песни, пляски, мисс и мистер колледж (зайдите на сайт посмотрите сами). Так и хочется сказать словами киногероя: "А я между прочим пришел сюда не в филармонию наниматься "(с)

,

Я учусь здесь. Хочу сказать колледж делает из мяса в первую очередь людей и сообразительных строителей и архитекторов. Советую всем)

,

Не особо

,

Закончила техникум в 1997 году- тех. не плохой . Кто хочет учится, тому всегда помогут.Большое спасибо Сичкарю А.М.

,

Техникум неплохой:хорошие аудитории,ухоженный,есть мат.-техн.база,неплохие преподаватели,отношение к первокурсникам человеческое,тянут за уши,пытаються научить уму-разуму и научить человечности,дают списать и не грузят.Дешевая столовая. Из недостатков:коррупция-купить можно почти всех.Некоторые покупаються добровольно 90%,другие 10% -купиш даже если не захочеш(При мне,стоимость поступления была 200баксов на бюджет).Молодой коллектив который преподает серйозные предметы(конструкции,сопромат,теормех) не всегда удачно.Директор-который абсолютно не шарит в строительстве и постоянно заставляет покупать свои дурацкие книжки(он их просто перепичатывает с более старых изданий) или посылает студентов строить свою 3-ю дачу.Иногда руководство техникума может приврать про реальное положение вещей в широком смысле этого выражения. В общем,я доволен обучением и тем что вынес из стен этого техникума просто не ждите по окончанию золотых гор-всего надо будет добиваться.Благодарен всем учетилям.

,

Мені не сподобалось

,

Учился с 2001-2004.Большое уважение Гуцало В.Д.

,

Супер техникум!!!!!! Я там учился с 2000 по 2005г.,група 69 БЕБС. Очень хорошие преподователи, в частности Давыдова С.О,Бузанов В, Палий, Кобчик, Дорош, Берегова, Бойко, Дрозд........ и все остальные преподы хорошие люди!!!!!!!!! Словом, поступайте все в ЖБТ,кому нужны знания и хорошая специальность.

,

Поставила б більшу оцінку! Закінчила технікум в 1999 році, група 39 БЕБС, отримала знання на все життя - працюю в девелоперсько-будівельній компанії ТММ в Києві менеджером з продажу нерухомості. Не забуду ніколи Заваду, Стрякіну, Гаврилюка, Бойка, Палія, Берегову, Козловського, Кирилюк, Єлісеєву старшу і молодшу ....всі викладачі просто супер. І як не згадати першу любов із групи 1-ВК. :) Шановні випускники, якщо хочете мати знання - Вам в БТ ДААУ!

,

норм технарь лучшые преподы Палий Адамович+ Маевська Шелученко група 8с лучша

,

Закінчив коледж у 2011р. Навчався в 94гр. Коледж, просто супер!!! Поступайте не пошкодуєте. Найкращі викладачі і хороші люди коледжу: Ксюковсъкий В.Л, Єлісєєва А.В, Берегова В.П, Маєвсъка Г.П, Янчук Т.П, Дорош А.М, Допіро В.В, Журба, Музика, Ілъницъка Г.М, Давидова С.О, Полюх В.М. Низъкий їм уклін. Будівелъний коледж ЖНАЕУ чесно заслуговує на оцінку (відмінно).

,

Закончил в 2008. Всякое бывало но больше инересного и весёлово, есть что вспомнить, особенно в общаге, во второй жил. А так большенсво преподов ок!

,

Коледж просто супер

,

Супер технарь

,

Найкращі викладачі це: Палій і Маєвська. Найгірша це Ольга Володимірівна бивший куратор групи 8т. А в цілому нормально.

,

Ветом году иду туда учиться!)

,

Учился в этом техникуме 1986 - 1990гг. Спасибо всем преподавателям! Низкий поклон моему классному руководителю Виталию Михайловичу. Учиться тяжело, но интересно! г. Москва ген. директор строительной фирмы.

,

В этом году поступила в этот колледж.........супер.... мне очень нравится там)))))

,

в даный момент я там учусь, это кульный колледж Житомирского национального агроэкологического универа))) учиться тяжело, но интересно, самое крутое это практики)))) с Валентиной Ивановной))) вступайте не пожалеете)))

,

Дуже подобається, в цьому році йду навчатись туди!

,

Навчалась в даному учбовому закладі 1983-1987 рр. Отримала кваліфікацію " технік-архітектор". В сфері містобудування та архітектури маю професійний досвід 23 роки, член НСАУ.

,

Мне очень нравится этот техникум! И я обязательно туда буду поступать!!!

,

Я в цьому році туди йду вчитися

,

Мені сподобалось


Залишити відгук

Усі коледжі в Житомирі, а також ЗВО (вузи) в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі