Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торгово-економічного університету


 • Житомир · вул. Чуднівська, 101
 • (041) 224-25-33
  (041) 224-25-31
  (097) 607-54-36
  (097) 571-88-75
 • ZTEK@meta.ua
 • денна, заочна
 • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки105

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Чудовий коледж, більшість вчителів прекрасні, підкажуть,допоможуть Викладання на професійному рівні,особливо у таких викладачів як Маліновська,Перішко,Шавурська,Протасов Навчаюся за 072,з куратором Батеньков,не пошкодував що вступив саме до цього коледжу Рекомендую цей коледж

,

Я навчаюсь за спеціальність «Фінанси і кредит», вже випускниця коледжу. Я ніколи не пожалкувала про вступ саме в цей коледж. Якісне проведення фахових предметів, високій рівень знань. Також я задоволена нашими викладачами, вони відповідально відносять до своєї роботи та з повагою до студентів. Рекомендую вам саме цей коледж!

,

Я навчаюсь за спеціальністю "Фінанси і кредит" в цьому коледжі і мені подобається. Викладачі гарно пояснюють дисципліни. Особливо хочу відзначити вчителів з профільних предметів, які допомагають нам здобути знання для майбутньої професії. А саме: Перішко, Маліновська, Шавурська, Протасов та інші. Вчителі також підлаштовуються під сучасне викладання та розуміють тенденції студентів. Рекомендую

,

Випускниця коледжу, навчаюсь на фінансиста. Не пошкодувала що вступила саме в цей коледж, оскільки викладачі чудово виконують свою роботу, дають знання, які точно будуть у нагоді під час роботи. Хочеться відмітити таких викладачів як Перішко Н.П, Протасова В.В, Маліновську К.О. Шавурську Олену В'ячеславівну, оскільки вони дуже відповідально відносяться до своєї роботи та професійно викладають предмети. Найкращий коледж, обов'язково вступайте!!

,

Навчаюсь в цьому коледжі, випускна група, спеціальність 072. Подобається колектив та самі викладачі дуже чудові, а саме найкращі з них Маліновська К.О., Протасов В.В., Перішко Н.П. і Шавурська також хороша людина так і вчитель. Дуже вам вдячна за те що є з нами та викладали в нас професійні предмети. Рекомендую цей коледж.

,

Випускниця коледжу, навчаюсь на фінансиста. Не пошкодувала що вступила саме в цей коледж, оскільки викладачі чудово виконують свою роботу, дають знання, які точно будуть у нагоді під час роботи. Хочеться відмітити таких викладачів як Перішко Н.П, Протасова В.В, Маліновську К.О. Особливо хочу подякувати Шавурську Олену В'ячеславівну, оскільки вона дуже відповідально відноситься до своєї роботи та професійно викладає свої предмети. Найкращий коледж, обов'язково вступайте!!

,

Доброго дня! Хочу написати декілька слів про коледж. Я навчаюся на останньому курсі і мені все подобається. Викладачі надають хороші знання, пояснюють, коли щось не зрозуміло. Також радять який навчальний заклад обрати, після закінчення коледжу!!! Я вдячний всім викладачам за їхню роботу, особлива подяка таким викладачам як Шавурська, Маліновська, Протасов, Перішко. Також особлива подяка куратору - Батенькову. Всім рекомендую обрати саме цей навчальний заклад!

,

Я випускниця коледжу, навчаюся на спеціальності «Фінанси та кредит». За всі роки навчання я задоволена якістю навчання. Вчителі якісно викладають свої предмети, справедливо виставляють оцінки. Найбільше вдячна викладачам фахових предметів: Шавурська О. В., Маліновська К.О. , Перішко Н.П, Протасов В. В. Всім рекомендую сюди вступати. Ніколи не пожалієте.

,

Я студентка 3 курсу цього коледжу. Вступала сюди за рекомендацією батьків та знайомих. Навчаюсь на спеціальності 072. Чудові викладачі, скарг немає. Мені подобається тут навчатися. Особливо хочу подякувати Шавурську, Маліновську, Протасова, Перішко, за професійне викладання фахових предметів та чудовий настрій на парах. #веселіпари?

,

Навчаюсь в цьому легендарному коледжі. На спеціальності "Фінанси і кредит" дуже подобається . Викладачі дуже приємні та енергійні, завжди допоможуть якщо потрібно, підскажуть, а саме Періжко, Маліновська, Протасов, Шавурська ці викладачі талісман нашого коледжа. Всім рекомендую!

,

Доброго дня! Хочу написати декілька слів про коледж. Я навчаюся на останньому курсі і мені все подобається. Викладачі надають хороші знання, пояснюють, коли щось не зрозуміло. Також радять який навчальний заклад обрати, після закінчення коледжу!!! Я вдячний всім викладачам за їхню роботу, особлива подяка таким викладачам як Шавурська, Маліновська, Протасов, Перішко. Також особлива подяка куратору - Батенькову. Всім рекомендую обрати саме цей навчальний заклад!

,

Я випускниця ЖТЕФК КНТЕУ. Дуже задоволена цим коледжем!! Раджу вам сюди вступати, це буде найкращим рішенням в вашому житті. Викладачі просто супер, особливо Шавурська, Перішко, Протасов, Маліновська. Навчаюсь за спеціальністю 072, дуже подобається!!!??

,

Навчаюся тут третій рік, не пошкодував, що вступив саме сюди на спеціальність «Інформаційна діяльність підприємства». База знань дуже хороша, для тих студентів які справді хочуть пізнавати нові знання. Чудові викладачі які знають свій предмет на високому рівні, а саме Протасов В.В, Перішко Н.П та Шавурська О.В, Рекомендую!

,

Я випускник цього коледжу ,не жалію витраченого часу ,подобається ставлення викладачів до учнів. Сподобалось як викладають економіку підприємства . Всім рекомендую !!

,

Я студент групи інформаційна діяльність підприємства, не шкодую що поступив до ЖТЕФК. Мені особливо подобається вивчати економічні дисципліни. Викладачі гарно пояснюють матеріал, викладають його на високому рівні, а саме особливо Перішко, Мосієнко, Шавурська. Рекомендую поступати на економічні спеціальності.

,

Не пошкодувала,що вступила до цього прексного коледжу.Вразило викладання економічних дисциплін.Всім рекомендую вступати на економічні спеціальності.

,

Я студент коледжу , випускник коледжу за 3 роки познайомився з багатьма студентами всі привітні та хороші люди , вчителі навчають за рівнем уневерситету , допоможуть в складній ситуації коли не розумію , високий рівень викладання економічних дисциплін ) рекомендую!! Найбільше сподобались Періжко Н.П, Мосієнко О.В , Шавурська Л.В

,

Коледж мені не подобається хочу перевестися на заочне але не знаю чи перевидують Моя спеціальність Економіка підприємства

,

Рекомендую!!! Чудовий та перспективний заклад, завжди підтримають кожну дитину, дають високі знання, тісна співпраця з батьками. Велика вдячність кураторам Плахотнюк Інні Михайлівні та Бредіхіній Ірині Вікторівні-ви найращі!!!

,

Советую!!! Я закінчила коледж и поступила в универ на 3 курс-и есть с чем сравнить! Сейчас сижу на парах-и.... Все знаю-я не отличник, но по сравнению с другими-я знаю все, о чем на парах преподы рассказывают. Респект!!!

,

Я навчаюся в ЖТЕФК КНТЕУ і можу сказати, що не пошкодувала вибравши цей коледж. Мені дуже подобається тут навчатися, подобаються викладачі, найбільше сподобався наш викладач історії Мосієнко Олександр Вікторович та мій куратор Плахотнюк Інна Михайлівна. Раніше історія мені не подобалась, але прийшовши сюди, після першої пари з Мосієнком, мені почала подобатися історія і я із задоволенням прихожу на його пари і повірте , якщо я історію зовсім не розуміла і не знала, то разом з цим викладачем я розумію цей предмет. Інна Михайлівна мені сподобалася ще на першій нашій зустрічі, на дні відкритих дверей. Одним словом, всім раджу цей коледж.

,

Не пожаліла що поступила в цей коледж, викладачі добрі та дають хороші знання

,

Я учусь в ЖТЕК КНТЕУ, на самом деле коледж очень крутой. Много веселья и позитива,на каждый праздник у нас есть фотозона и концерт - и это большой плюс. Педагоги грамотные и справедливые, к нашим преподавателям приятно прийти на пару. Потому что для вас найдут личный подход если вы в этом нуждаетесь. На самом деле учителя в этом коледже-это ваши друзья. Они вам помогут,подержат и дадут волшебного пенделя. Если вы сомневаетесь поступать ли сюда,то я вам скажу от чистого сердца, что этот кодедж лучший и у вас будет замечательное будущее.

,

В коледжі дуже класно навчатися, мені подобається. Завдяки Мосієнку Олександру Вікторовичу мені стала подобатися історія, хоча до цього я її не любила, зявилося багато можливостей, цікаві екскурсії та концерти. Ще подобається наш куратор, яка багато в чому нам допомагає. Є можливість ходити на гуртки де дуже цікаво. Подобється викладач із зарубіжної літератури Павліченко Олена Петрівна, цікаво подає предмет.

,

Навчаюсь в ЖТЕФК КНТЕУ, перший курс, не пожаліла що поступила у цей коледж , тут добрі вчителі і дають хороші знання

,

Дуже гарний коледж,хороші викладачі,гарно читають пари?

,

Хочу поділитися своїм враженням від навчання у ЖТЕК КНТУ. Коледж звичайний, мало чим відрізняється від інших. Є свої плюси та мінуси. База знань дуже гарна, особливо для тих дітей, хто насправді хоче пізнавати нові знання. Викладачі старанно допомогають студентам у вивченні нового матеріалу. Особливо мені, хочеться подякувати викладачам, чиї пари були неймовірно цікаві. Для себе я виділив викладачів, які дійсно є професіоналами своєї справи. Хочу подякувати Плахотнюк Інні Михайлівні, Ольшевській Людмилі Григорівні та Хитрич Наталії Анатоліївні. Найкращі викладачі коледжу!!!

,

Привіт всім, ще в минулому році навчався в ЖТЕК КНТЕУ на спеціальності "Право". Прочитав негативні відгуки і закликаю не сприймати їх всерйоз. Коледж дав мені просто неймовірний досвід і великий багаж знань. Викладачі чудові, ставляться з розумінням. Проводиться велика кількість заходів будь то по вашій спеціальності або ж спортивні. Спортом керує Ступаков Дмитро Вікторович, такої відповідальної, чесної, ініціативної людини як він не знав і не знаю, таке відчуття, що він живе у спортзалі, разом з ним брали участь у великій кількості спортивних заходів де неодмінно добивалися успіху. Викладачі завжди йдуть на зустріч. Є проблема вони допоможуть її вирішити. Зараз продовжив навчання в академії і розумію те шо наскільки мені багато дав коледж, люди які там працюють, те ставлення, все те що вони зробили цього ніколи не забуду. Із задоволенням повернув би час назад і провчився б ще раз ті три роки. Якщо Ви хочете вчитися то Вам сюди!!!

,

Всім привіт, надіюсь цей відгук буде корисним, адже я витратила на складання цієї промоційної оди досить багато часу) Навчалась в ЖТЕК КНТЕК на спеціальності «Туризм» з 2014 року, можу сказати - даний навчальний заклад став першою сходинкою в моєму самостійному житті, і дав досить хороший старт та багаж знань і вмінь. Щодо навчальної програми: викладачі віддають максимум для студентів, завжди ідуть на зустріч та ставляться з розумінням. Як доказ інформативності та користі навчання - по закінченню я працювала в 2-х туристичних агенціях, де рівнем знань були задоволені, до речі на першу роботу мені допомогли влаштуватись викладачі. І друга частина розповіді але не менше важлива це позакласна діяльність - я прийшла в коледж з мрією грати в футбол. Пішла на секцію і здійснила її, Ступаков Дмитро Вікторович допоміг пов’язати своє життя з улюбленою справою, зараз я працюю футбольним арбітром на національному рівні. Для абітурієнтів можу сказати тільки одне - все залежить від вас!

,

Навчалась в ЖТЕФК КНТЕУ на спеціальності 076(Підприємництво,торгівля та біржова діяльність ).Після коледжу залишились тільки теплі спогади. Досвідчені викладачі ,які відносяться до кожного студента з розумінням. Дякуючи викладачам відділення моєї спеціальності,знань від коледжу я взяла більше ,ніж від університету. Завжди хотілося повертатися в коледж ,як додому . Відвідувала спортивні секції під керівництвом Ступакова Д.В. Дмитро Вікторович зарекомендував себе як від­повідальний, досвідчений, ініціативний педагог. Заняття із студентами проводить на високому методичному рівні, дотримуючись головних вимог до сучасного уроку. Всім рекомендую вступати в цей коледж!! Дякую за незабутні роки студентського життя в стінах ЖТЕФК!!

,

Навчалась в ЖТЕК КНТЕУ спеціальність Харчові технології. Рівнем знань задоволена, окрема подяка викладачам харчового віділення. Також за 3,5 року ходила на секцію футбол під керівництвом Ступакова Д.В. Цей викладач є найкращим, ми з ним навчилися іти до успіху з командою, він є чесним та справедливим викладачем, під його кіревництвом досягли багато призових мість, дуже вдячна цій людини. Рекомендую коледж, та секцію фудбол !!

,

Навчаюся в ЖТЕФК КНТЕУ на 3 курсі, тому можу сміло рекомендувати вступати в цей коледж. Викладачі професіонали своєї справи та доступно все пояснюють. Окремо хочеться відзначити таких викладачів як Протасов В.В., Маліновська К. О., Перішко Н.П., Шавурська О.В., Мовчан І.В., Хробуст І.В., та багато інших, дякую Вам за здобуті знання. Якщо Ви дійсно хочете навчатися в ЖТЕФК КНТЕУ чекають саме на Вас.

,

Навчаюсь в ЖТЕФК КНТЕУ на спеціальності "Фінанси і кредит" з 2018 року, здавалось ніби вчора була на першому курсі, а через 2 місяці вже випуск... Так швидко пролетів час...за три роки навчання жодного разу не пожалкувала, що вступила саме в цей навчальний заклад!! Викладачі, нууу класні-класні... Завжди і підтримають, і допоможуть) Моє "Економіко-правове відділення" на чолі з заввідділенням Хробуст Іриною Вікторівною - просто краще!!! Дякую всім викладачам, які так старанно вкладали в нас всі свої сили, а особливо: Голова циклової комісії економічних дисциплін і взагалі хороша людина та класний викладач - Маліновська Катерина Олександрівна! І дякую своєму куратору, Протасову Володимиру Володимирович за настанови, підтримку та допомогу! Вступайте в ЖТЕФК КНТЕУ, не пошкодуєте! Це дійсно те місце, де почуваєш себе впевнено, а викладачі попри знання, які дають нам на парах завжди допоможуть і дадуть пораду! Дякую за прекрасні, неймовірні 3 роки навчання! Welcome!!!

,

Навчалась в ЖТЕК КНТЕУ на спеціальності "Економіка" і з впевненістю можу сказати , що викладацький склад коледжу підібраний дуже влучно, адже всі викладачі знають свою справу і дають гарні знання , я задоволена навчанням, і те, що вступила саме до цього коледжу не жалкую.

,

Я студентка 3-го курсу, навчаюся в ЖТЕФК КНТЕУ, спеціальність "Фінанси та кредит" хочу сказати, що в коледжі отримала високий рівень знань, залишаються тільки позитивні емоції. Впевнено можу сказати, що мене навчають найкращі викладачі, котрі завжди готові допомогти та піти на зустріч студенту. Дякую своєму куратору Протасову В. В. за знання, які я отримала, за Вашу мудрість, за натхнення, розуміння та підтримку. Хочу виразити слова вдячності чудовим викладачам, а саме: Хробуст І. В., Маліновська К. О., Розводовська Ю. А., Мовчан І. В., Шавурська О. В., Рибак М. О., Перішко Н. П. та іншим викладачам, які викладали у мене дисципліни, можу сказати, що Ви фахівці своєї справи! Дякую Вам за величезний багаж знань, навички і досвід, якими Ви щедро ділилися. Поступивши в цей коледж ЖТЕФК КНТЕУ Ви ні про що не пошкодуєте, рекомендую вступати саме в нього без всяких сумнівів.

,

Випускник ЖТЕФК КНТЕУ спеціальності Інформаційна діяльність підприємства, закінчив коледж з червоним дипломом. Рівнем знань задоволений, вчителі завжди йдуть на зустріч студенту та мають гарний підбір матеріалу. Також напротязі 3 років ходив на секцію з футболу під управлінням Ступакова Д.В. Викладач запам'ятався своєю майстерністю та жагою до перемог, адже під його управлінням наша команда займала тільки призові місця за що отримувала гарні нагороди та шалений настрій на весь навчальний рік. Рекомендую ЖТЕФК КНТЕУ 10/10

,

Я випускник цього колежду. Спеціальність ( Підприємництво, торгівля та біржова діяльність) Після навчання в колежді залишились тільки позитивні емоції про навчальний заклад, та саму структуру навчання. Чудові викладачі. Окрему подяку хочу висловити Ступакову Д.В. це найкращий викладач, чесний, справедливий, з великим досвідом. Всім рекомендую цей навчальний заклад.

,

Доброго дня! Хотіла б залишити свій відгук про коледж. Навчалась тут два роки можу сказати лише хороше, доброзичливі викладачі, гарно та зрозуміло подають матеріал.

,

Являючись випускником ЖТЕК КНТЕУ, я з радістю рекомендую знайомим вступати саме в цей навчальний заклад. Так як він дав мені дорогу в життя, та можливість визначитись з майбутньою професією. Особливо хочу подякувати найкращим наставникам, професіоналами своєї справи Елена Шавурская та Наталья Перишко, ці викладачі володіють професійними навичками як теоретичними так і особливо важливо практичними. Тому саме цих викладачів згадую з окремою вдячність та повагою. Дякую ви найкращі❤

,

Доброго дня! Навчалась в ЖТЕК КНТЕУ. Спеціальність «Оціночна діяльність».Залишились тільки позитивні емоції про навчальний заклад. Відмінний коледж! Професійні викладачі, які не тільки розкажуть тему, але і підкажуть, допоможуть і просто хороші люди. Високий рівень підготовки фахівців. Хочу окремо подякувати куратору своєї групи, Шавурській Олені В’ячеславівні, за знання, за її доброзичливість, за старання вкладені в мене та моїх одногрупників. Бажаю хороших студентів!!!

,

Я працівник туристичного агенства. Хочу висловити вдячність адміністрації та викладачам ЖТЕФК КНТЕУ за професійно підготовлених студентів, які вже понад 5 років проходять практику в нашому Агенстві.

,

Коледж дуууже хороший! Але деякі вчителі не чують думку інших, зацікавлені тільки на собі, і є пресування в сторону студентів. А так все супер!

,

Керівництво не тримає слова і робить так, як вигідніше їм. Я вчився 4 роки тут і на прохання відремонтувати їдальню(цього хотіло більшість студентів і навіть опитування було) ні слуху, ні духу, вона просто жахлива і там неможливо було знаходитись! А їсти в аудиторіях заборонено, бо будуть таракани і тд. Всі скидувались купою грошей на розвиток коледжу, а із «розвитку» поклали лише на поверх плитку і поставили жахливі диванчики, які постійно зайняті, і знову ж повернулися до того, що жахлива їдальня і нема де посидіти. За що ми платили гроші? Це питання стоїть до сих пір.

,

Коли чую про ЖТЕФК КНТЕУ, зазвичай виникають позитивні емоції. Стала випускницею в січні цього року за спеціальністю Туризм, тому за коледжем дуже сумую. Якщо говорити про подачу інформації, надання знать і викладачів, то все на високому рівні. Кожен викладач з розумінням ставиться до кожного студента, завжди допоможе та надасть ту інформацію, яка потрібна. Можу тільки сказати ДЯКУЮ за 3,5 років студентського життя та за досвід, який мені надали) Сміло обирайте саме цей навчальний заклад!!!

,

Чудовий коледж ! Розуміючі та висококваліфіковані педагоги . Окрема подяка викладачам туристичного відділення ! Якщо перед вами постав вибір , якому житомирському коледжу надати перевагу , обирайте Торговельно-Економічний і ви не пошкодуєте.

,

Я выпускница этого колледжа и не разу об вымогательстве не слышала! Довольна своим образованием! Таких знаний как дает этот колледж больше нигде нет, за красивые глазки тут не ставят оценки, нужны знания! Горжусь, что училась тут! Отдельное спасибо Губарєву Г. Л., это лучший преподаватель, принципиальный, честный, слушать его всегда интересно. Богатый жизненный опыт. Поступайте в ЖТЕК! 10/10 оценка

,

Коледж дуже класний , викладачі доброзичливі, сучасні і завжди підтримують студентів . Керівництво коледжу завжди намагається придумувати щось нове і цікаве , щоб розважити будденість життя студентів .

,

Вчителі не погані, але методи викладання, правила та сам коледж залишився в СССР. Модна зробити його набагато сучаснішим ( тим паче є за які гроші))

,

Навчаюсь в ЖТЕФК КНТЕУ, вважаю найкращим коледжом славного міста Житомира, спеціальність Торгівля, підприємництво та біржова діяльність найкраща! Вона є багатогранною, дуже пасує молодим людям котрі є цілеспрямованими, відповідальними та вдало розподіляють пріоритети в житті! У коледжі зібрані найкращі фахівці! Просто професіонали своєї справи! Як студент даного закладу можу сказати з впевнінестю що ніякої корупції в коледжі нема, а всі коментарі про хабарництво - фейк! Всім раджу вступати і навіть не сумніватися ні хвилини! Викладачі завжди підримують студентів, супроводжують в кожному починанні. Найкращими викладачами вважаю Плахотнюк І.М, Хитрич Н.А, Хробуст І.В, Ольшевську Л.Г, Мосієнко О.В, Рибак М.О, Перішко Н.П. З впевнінестю скажу, що з цими провідними фахівцями не пропаде жоден студен!

,

Хороший коледж, приємні викладачі, які зрозуміло та цікаві розповідають матеріал.

,

Супер-коледж!!!!!!! я навчаюсь вже на останньому курсі- викладачі так пояснюють матеріал, що стає не тільки цікаво, а й корисно. Дисципліна -100%, але це і добре. Класний керівник- це супер друг!!!!!!!! Я за всі роки нічого і нікому не здавав- тут все по-чесному!!! Рекомендую

,

я закінчила коледж в 2020 році. це найкращий час в моєму житті- викладачі змогли мені дати бажання розвиватись, бути впевненою- дали все те. що не змогли дати в школі. Коледж допоміг мені успішкно скласти ЗНО, а викладачі- стали для мене на все моє подальше життя порадниками і друзями. Коледж допоміг мені працевлаштуватись. Особливу вдячність висловлюю в икладачам товарознавчого відділення. Раджу!!!! Якби була нагода ще раз вступити у навч.заклад- я б обрала тільки Житомирський торговельно-економічний коледж

,

Коледж чудовий, знання надають хороші, викладачі теж чудові і завжди стараються допомагати студентам. Є багато різних поїздок і конкурсів, що ще більше розширює кругозір.

,

Напишу декілька слів про коледж. Я дуже рада що вибрала саме ЖТЕК, коледж дуже класний, вчителі дають хороші знання, відношення до студентів найкраще. Оцінку коледжу може поставити 100/100. Найкращі вчителі: Плахотнюк І.М, Ольшевська Л.Г, Хитрич Н.А, Хробуст І. В, Перішко Н.П, Кареліна Л.С, Бредіхіна І.В, Мосієнко О.В, Рибак М.О. ЖТЕК ван лав❤️

,

Найкращий коледж- дуже гарні знання, всі викладачі тактовні та компетентні, лояльні- всі майстри своєї справи з великої літери. Найсучасніші бази практики та дуже потужній пед.колектив. Жодних поборів-Жодних!!!!!!!!!!! за весь час навчання. До студентів ставляться з великою повагою і звертаються на "Ви". Класні керівники постійно на зв'язку з батьками, за що ми дуже вдячні. Коледж- Державний заклад, студенти отримують стипендію. Раджу вступати саме в Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

,

Жалею что поступила сюда, колледж далеко не самый лучший. Постоянно требуют сдавать деньги на всякий бред! Оскорблять учеников как смысл жизни! Рекомендую только для тех, кто хочет потрепать нервы своим детям.( Не повторяйте наших ошибок, не отправляйте детей на каторгу. В колледже есть и хорошие учителя, которые действительно учат на высшем уровне. Но есть и те, которых ничего не волнует кроме самих себя.

,

Доброго дня! Хочу написати декілька слів про коледж. Я навчаюся на останньому курсі і мені все подобається. Викладачі надають хороші знання, пояснюють, коли щось не зрозуміло. Також радять який навчальний заклад обрати, після закінчення коледжу!!! Я вдячна всім викладачам за їхню роботу. Всім рекомендую обрати саме цей навчальний заклад!

,

Вчителі добрі, гарно відносяться до студентів. Коледж дає всю базу навчання, зрозуміло розказують і ведуть лекції.

,

Нещодавно побувала у рідному коледжі за довідкою. Не зогляділася як треба іти на пенсію. Коледж не впізнати, нові кабінети, красиві актова зала, оформлені коридори, сучасні двері та меблі, вразила чистота і порядок. Не порівняти з тим періодом, коли навчалася я. Спілкувалася з окремими викладачами, відчувається, що вони патріоти і вболівають за його майбутнє. Дякую викладачам за науку і отриману спеціальність. Все життя пропрацювала товарознавцем, не жалкую.

,

Вітаю. Негативні відгуки скоріш за все пишуть студенти які вчитися не хочуть. Моя донька навчається на фінансиста, дуже задоволена викладачами, їхнім викладанням і відношенням.

,

Читаючи негативні відгуки про коледж, розумію, що це пишуть двієчники, прогульники і порушники порядку. Вам в коледжі не комфортно і тому ви не називаючи себе поширюєте неправдиву інформацію про навчання в коледжі. Але всі знають, що ЖТЕК найкращий. Директор дбає про те, щоб у коледжі не порушували порядок, щоб ми не прогулювали заняття. А ті студенти, які не хочуть вчитися,всім не задоволені. До викладачів можна звернутися в будь-який час, ніхто не відмовляє. Все абсолютно безкоштовно і ніяких поборів зі студентів в коледжі немає.

,

Жахливий коледж, не рекомендую. Поясню чому. Це не вища освіта, а туфта, взагалі які знання він дає? Та ніякі, викладачі не хочуть пояснювати нічого, все що входить в їх "роботу" це прийти на лекцію дати що написати, якщо просиш пояснити крутять носа, починають себе агресивно вести, говорити що студенти тупі. І звісно не забуваємо платити гроші та лизати дупу вчителям і тоді може в тебе буде 3. В ліцеї дають освіту, дають знання, за то в коледжі який вважається як заклад вищої освіти тебе можуть лише обізивати і здирати гроші Фуфло!!!

,

Одна зірка, тому що мені не сподобалося як викладач який викладає фіз. виховання поводить себе, дозволяє собі при студентах виражатися брудною лайкою, буває з перегаром на роботі, та розпускає руки до молодих студенток (про ці випадки особисто чув як дівчину мацав за зад в присутності других студентів, їй до цих пір незручно коли згадує про той випадок), а студентки нікуди не будуть жалітися, адже ця людина головна на кафедрі фіз. виховання після його слова ставляться оцінки.

,

Всім добрий день! Напишу декілька слів про цей коледж. Коледж дуже класний, педагоги тоже класні, до сих пір пам'ятаю Ступакова, Плахотнюк Інну Михайлівна. Взагалі мені більше сподобалось в Ступакова. Він дуже класна людина, навчає всьому, він був для мене як тренер по футболу. А взагалі весь коледж і педагоги дуже класні. Я хочу подякувати всім за те, що вони мене всьому навчили, як би не вони я б не була іншою, а завдяки їм я геть інша людина. Хочу подякувати Плахотнюк Інні Михайлівні за те, що підтримувала не тільки мене а й мою всю групу весь час.

,

Я вдячна директору Губарєву Г.Л. за хороше і кваліфіковане відношення до студентів і вирішення всіх питань і також Мосієнко О.В.класному курівнику і педагогу групи ТСМ-10 першого курсу і всім педагогам. Мені подобається торговельно-економічний коледж. Відповідальний директор і всі педагоги на своєму місці. Я дуже рада,що моя внучка навчається в цьому коледжі.

,

В коледжі дивна система щодо стипендіального забезпечення.В положенні йдеться про рейтинги, які мають оприлюднюватися на сайті коледжу. Проте нічого такого на сайті немає. Все що стосується стипендіїї є таємницею. За перший семестр нічого не оприлюднювали ( для 1го курсу) і за другий поки теж. Якщо все прозоро, то чому не викласти ці оцінки, як всі інші коледжі міста роблять. Нехай би батьки бачили справедливо чи ні їх дітей позбавили стипендії.

,

Задоволений що є такий навчальний заклад в м.Житомир. Навчається онук, дитина змінилася в кращу сторону, став серйозний, уважний розуміти життя, краще навчається чим в школі.Адміністрація закладу старається дати знання, вимагає бути порядним,дуже вдячний директору та педагогічному складу. Хто нехоче навчатися уникає занять, порушує встановлені правила поведінки тому звичайно неодобається цей заклад. На моє переконання, якщо прийшов навчатися то повинен вчитися .

,

Все найкраще і найкорисніше для життя я отримую у своєму коледжі.Директор Губарєв Г.Л. старається, щоб ми брали участь в різних конкурсах. Завжди перемагаємо. Дякую викладачам.

,

Я вступила до коледжу після 9 класу. Обрала коледж, тому, що знайомі тут навчалися і розповідали про нього.Навчаюся на спеціальності Право вже другий рік. І моє враження, що ЖТЕК найкращий коледж. Найкращі викладачі - це Губарєв Г.Л., Бібік А.М., Кондратюк С.В.. Дійсно, цей вуз вартий того,щоб тут вчитися.Є бажання вчитися. Рекомендую вступати.

,

Навчаючись на другому курсі на спеціальності "Правознавство" можу виділити лише позитивні сторони ЖТЕКу. З 2018/19 навчального року до коледжу прийшло дуже багато нових, молодих викладачів, це лише означає, що коледж розвивається. З мінусів можна виділити лише деякі моменти неорганізованості, проте навчальному процесу вони не заважають. Викладачі намагаються не просто доносити матеріал, а й виховувати студентів, привчати їх до самостійницької діяльності. В коледжі завжди проводяться якісь конкурси, концерти, свята і флеш-моби. Загалом можу лише порекомендувати вступати до ЖТЕКу. У навчанні головне бажання самого студента, а під будь-якого викладача, систему і колектив можна підлаштуватись :)

,

Навчався в коледжі 3 роки і хочу сказати, що під час навчання були лише позитивні моменти. Те що нижче пишуть про хабарі, я не повірю,у нас в групі такого не було. На рахунок знань, то якщо сам не захочеш вчитись то жодний вчитель не допоможе. Адміністрація нормальна, вчителі компетентні,деякі принципові, але це нормально.Особлива подяка Ольшевській Л.Г., Кареліній Л.С.,Хитрич Н.А., Кравчуку І.А. та іншим. А тим кому не подобається ЖТЕК забирайте документи і переходьте в інший коледж.

,

дуже шкодую, що послухав батьків і навчаюсь в ЖТЕК. Вчителі знань не дають, тільки і займаються своїми разборками, збором грошей на всілякі потреби та залякують студентів, що виженуть. Адміністрація коледжу - одні пенсіонери, що ледве рухаються. Нічого нового і цікавого не відбувається. А про коменданта гуртожитку правильно написали. Краще за такі гроші вчитись в універе.

,

коледж может и хороший,но преподы как люди в большинстве ужасны.поощряют стукачество,на первом плане личностные отношения(раз не согласишься с мнением препода,все,ты в не милости),деньги берут и не стесняясь(знаешь на 4,поставим 3 или плоти).комендант в общаге полный барыга,на зоне таким работать.

,

Нічого хорошого! викладачі -минуле століття, особлив! Керівництво-хами!

,

Нічого цей коледж не дає, ані знань, ані професійної підготовки. Така вища освіта-туфта. Не варто витрачати роки та величезні кошти на навчання у коледжі.

,

Доброго дня))))Я навчаюся в цьому коледжі і хочу казати, що мені теж казали що в цей коледж краще не поступати тому що багато хто з викладачів вимагає гроші за екзамени. Ні це неправда,я навчаюся на відділення ресторанного- обслуговування і мені подобається,Наші викладачі на парах викладають всю свою душу під час розказування лекції,на екзаменах навіть допомагають направити в проавельне русло.В нас в коледжі не скучно є спортивні секції,художіня самодіяльність,мастер класи по кулінарії. Я рекомендую всім цей коледж , і будь ласка неслухайте тих людей які самі незнають про історію цього коледжу. Студентка 3 курсу ЖТЕК КНТУ. Ресторанне - обслуговування))))

,

Вчилися бабуся, тато, був чудовий коледж, нормальні люди пішли. Керують аферисти!!! Бережись!

,

Закінчила технікум у 2004 році. Після технікуму продовжила навчання у Львівській фінансовій академії, але ті знання що отримала у цьому ВУЗІ не зрівняти ні з чим. Зараз син готується поступати сюди на наступний рік. Дуже добрий навчальний заклад І дуже хороші вчителі. Особливо Троценко Л. В., Кареліна Л. С.і багато інших. З теплом і любов'ю згадую роки навчання. Дякую пед. колективу.

,

Якщо студент прийшов отримати знання - він їх отримає, причому дуже непогані. Диплом коледжу приймають даже за кордоном. Це про щось говорить! А той, хто не хоче вчитись, тягне гроші у батьків і каже, що платить викладачам. Закінчила коледж і жодного разу у мене не вимагали плати за заліки і екзамени.

,

Сьогодні був тестовий екзамен з математики... абітуріти списували, які, очевидно, проплатили. А викладачі ходили поміж рядами і вдавали, що не бачать. Далі кожен висновки кожен зробить сам. Теж мені, "хороший" коледж.

,

Закінчив цей коледж 2015 році. Знання дають дуже добрі, але все залежить від людини як вона їх хоче засвоїти. А по темі корупції, тут грошей ніхто і ніколи не вимагав за оцінку, якщо ти знаєш, то ти безпроблем здаєш.

,

Тут навчався мій син .Закінчив у 2015р.Мами не здавайте документи дітей на сппеціальність-товарознавство в митній справі !!!!!!Щоб дитина мала 4 потрібно було платити 1000грн і це правда

,

не знаю или правда говорят что хороший коледж...думаю посьупать...

,

Вважаю що це дуже хороший коледж планую поступати туди)))

,

коледж нормальний- захочеш вчитись- будеш мати нормальні оцінки. викладачі-є класні і класно розказують, а є хворі на манію величі. директор не спи!!!!!!! - бо повтікають нормальні люди

,

зараз торговельно-економічний коледж , професійні викладачі: Філенко В.М, Шумовська І.О., Троценко Л.В., та багато інших !!!

,

коледж супер!!! не шкодую, що вступив до такого чудового навчального закладу! тут доброзичливі, людяні, професійні, натхненні викладачі, особлива подяка: Прушковській П.А., Троценко Л.В., Трухан В.В.,та інш.

,

все чудово! особливо викладачі Троценко, Харитонова, Перішко. ДЯКУЮ!!!

,

Мені дуже подобається тут навчатися.Дуже дружний колектив.Дякую вам за все!!!Я кожного ранку йду на навчання з великим бажанням.Я буду вас пам'ятати завжди!

,

Самий самий самий найкращий.Все просто , цікаво і весело.Він найкращий , я пам'ятатиму його завжди)))

,

Технарь норм, но платить надо как в большенстве ВУЗах.

,

чудовий технікум...зараз його перейменували ..."житомирський коледж ресторанно- туристичного бізнесу і торгівлі"...мені подобається тут вчитись...викладачі найкращі...навіть не можу сказати , що хтось "злюка"...я вас всіх люблю і поважаюм !!!!!!!

,

очень классный техникум,вот в этом году буду туда поступать.и вам тоже советую,не пожалеете)))))))

,

Самий самий самий найкращий.Все просто , цікаво і весело.Ніякого пафосу від студентів , ніякої агресії та неприязності від викладачів))) Він найкращий , я пам'ятатиму його завжди)))

,

я думаю що він класний . і хочу вступати.

,

Найкращий технікум!Викладачі суперові!

,

Напевно це нормальний коледж, тому що я хочу туди поступити.

,

Люблю свой техникум))))))))

,

найкращий технікум у світі)

,

Всім раджу цінувати такий навчальний заклад, де дають справжні знання!!! А чого варті поради викладачів - професіоналів своєї справи!!! Я вдячна Ніні Францевні, Наталіії Леонідівні, Вері Василівні та іншім. ЖКТ- найкращий в Житомирі.

,

Дуже цікаво навчатись!!!!!Кращий технікум Житомира!!!!! Тут весело=)

,

Навчання в цьому закладі дало мені хороший старт у житті.Я дуже рада,що навчалася саме тут. Викладачі просто супер.Особливо Троценко Лідія Володимирівна і Кареліна Ліліана Станіславівна.

,

ЖКТ-найкращий.Дякую вам викладачи!!!!!!!

,

ЖКТ- це найкращий навчальний заклад міста Житомир, з найрозумнішими, найчарівнішими, найдобрішими викладачами :-))))))))))! Дякую Вам за знання!!! (випуск 2008)

,

Мені дужe подобаєтся тут навчатись


Залишити відгук

Усі коледжі в Житомирі, а також ЗВО (вузи) в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі