Технікум землевпорядкування Житомирського національного агроекологічного університету


  • с. Ярунь · вул. Миру, 44, Житомирська обл.
  • (04141) 6-33-04
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила технікум ще у 1998р. Ще були найкращі роки!!! Тут працюють професійні викладачі, особливо хочу подякувати Норинчак Галині Олександрівні, Бовсуновській Любові--ваші лекції були незабутні.

,

да годы проведенные в стенах техникума действительно не забыть... Нина Юрьевна Гурман самый любимый преподаваталь, Бовсуновская Любовь Вы всегда будете самыми лучшими и любимыми. Дай Вам Бог здоровья на многии-многии лита.

,

закінчила технікум ще у 2009 році. навчання в закладі проходило дуже позитивно. професійний колектив викладачів завжди йшов нам на зустріч. досі пам"ятаю лекції по бух.обліку Ямчинського, таких навіть у найкращому вузі на викладають.

,

ярунський технікум це хороші викладачі як люди й професіонали, дякую їм за все, напишить будь-ласка номер манило андрія, а то в киеві тільки чую що босом став хтіла б дуже побачити.

,

Технікум землевпорядкування у с. Ярунь-найкращий. Саме тому,що в ньому працюють найосвіченіші,найрозумніші та найгуманніші викладачі. Здається,звичайний заклад,але щось є в ньому таке рідне,що завжди манить до себе. Мабудь це сама атмосфера,в якій ми навчаємося і проводимо час. Весь склад технікуму-а це викладачі,студенти,тех.персонал-велика дружна сім'я,в якій місце лише повазі,взаєморозумінні,доброзичливості. Я дуже вдячна за те,що мої молоді студентські роки пройшли саме в цьому Закладі. Вони найкращі.

,

хороший заклад

,

Я ніколи в житті не пожалкую що я провів 4 роки свого життя в цьому технікумі. Технікум просто супер! Велика подяка Григоруку О.Г. та Євграшкіній К.А.

,

дуже класний технікум, він мене багато навчив, я там провів кращі роки свого життя. велика подяка Сергію Євгеновичу.

,

Очень хорошый техникум, принес очень много полезных знаний!!! Профессиональные преподаватели! О.Г.Григорук- лучший преподаватель геодезии, спасибо нму большое! Долгих успешных годов и процветания!!!!!!!

,

Я закінчив технікум у 2007р. Хочу сказати що цей технікум став для мене дуже близьким. Я зустрів там багато нових друзів, з якими я до цього часу товаришую. В технікумі в якому я провчився два роки, працюють самі хороші, розумні і справедливі ВИКЛАДАЧІ. Я дуже вдячний всім хто там працює і навчає. Бажаю щоб технікум процвітав і навчав українську молодь.

,

5+

,

Навчалася 1967-1970рік. бухгалтерський облік ,дуже хочу зустрітися з однокурсниками.Технікум дав дуже великі знання ,я вдячна всьому педколективу і одногрупникам. Може хтось буде читати цю інформацію відгукніться, в 2010р. 40-років випуску. Мій телефон 8-066-793-70-73


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Яруні

Також в с. Яруні