Закарпатський машинобудівний технікум


  • смт Дубове · вул. Гагаріна, 1, Закарпатська обл.
  • (03134) 7-24-82
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хороший заклад, гроші беруть тільки з дурнів які нічого не знають і не відвідують пари. Викладачі хороші і добрі. Бажаю успіхів всім.

,

Це чудовий навчальний заклад(зараз це коледж, який готує молодших бакалаврів), брехня те що без грошей викладач не покладе гарну оцінку. Так деякі викладачі беруть гроші з неуків, які навіть на пари не ходили і нічого не знають, але є і такі які принципово не беруть взяток за залік. Вступити в цей заклад можна за свої знання, складаючи вступні іспити. Також тут безкоштовно готують студентів до ЗНО. Надають безкоштовну юридичну допомогу. Викладачі тут дуже кваліфіковані. Всім раджу вступати до ЗМТ.

,

Закінчила з червоним дипломом - гроші беруть тільки від тих хто прогуляв більшу частину навчання і ніфіга не може відповісти на заліку/іспиті, тому не треба тут "ля-ля" я б з такими затятиними прогульниками те саме робила, нічого відсижуватися по кафешкам, а потім ще й оцінку вимагати! І ні я не ботан, який вчиться цілими днями, бувало і пари прогулювала і мирно сопіла на них, і в навушниках відсижувалася поки викладач щось пояснював XD. Загалом - це гарний початок вищої освіти, так-би мовити - підготовка до університету.

,

Ісе ліпший вуз у якому я вчився

,

я закінчив 1 курс но заполатив 3000грн

,

провчилася 4 роки, заклад чудовий рекомендую поступати, хабарі беруть від тих хто не ходить на пари

,

Я закінчував технікум у1991 році і жодної копієчки не давав викладачам.

,

Беруть гроші в дибілів, які на пари не ходили і самі гроші сували так, що не треба тут маячити таку фігню. Я сама там провчилася 4 роки без хабарів і на держ основі... Просто потрібно вчитися

,

Дорогі друзі давайте залишемо ці неправдиіві наклепи на викладачів, та на технікум вцілому.Як ви кажете, що в технікумі нічого неучать, і беруть хабарі, а я скажу так, я снудент технікуму і дуже багато навчився за 2 роки, а неучать тих які неходять на пари та самі небажають вчитися. Несумніваюся, що відгуки які написані, вони написані від імені студентів які були прогульщиками і так ділі.Незаперечую в технікумі є декілька викладачі, що недуже учать і беруть хабарі, але такі викладачі є також в великих університетах країни, тим паче в технікумі дуже гарна степендія і великі альтирнативи після закінчення технікуму, адже технікум співпрацює з багатьма університетами України. Я можу сказати так, той невчиться який нехоче вчитися, а в технікумі навчитися можна і стати хорошим спеціалістом.Я дуже задоволений технікумом, і нешкодую, що я пішов туди вчитися.

,

випускник 1991-1995 р.А що слабо без хабарів поступити . за 4 роки навчання не заплатив жодної копійки, а тушонку сам їв з однокурсниками під вино з виноградівського району після пар.Степендія всі всі 4 роки повишена. після закінчення поступив до ВУЗ закінчив з відзнакою.

,

беруть беруть гроші за все ще й які там самі пяниці бомжі нічого не вчать дітей а спираються на знання здобуті в школі схаменіться вчителі якщо вас можна так назвати

,

Технікум глухонімий, шкода що не закрили в 90-х, а тепер ще чую і хабарі просять

,

гроши беруть ще й яки ,,тепер аби поступити 10000 грн,,

,

Хававчак фізик бере не менше 300 гривень за залік

,

Вчився 4 роки, не заплатив ні копійки! Класний заклад, викладачі, є що згадати!!!!Поступайте не пожалкуєте!

,

Гроші вимагають за залік від 100 до 300грн .

,

Дякую за третій семестер

,

беруть-берурь гроші, тушонку, сало, і т.д.

,

Хабарів неберуть, пробчилася тут 4 роки і незаплатила жодної копійки!

,

Вступити можна тільки за хабар до 8 тисяч гривень


Залишити відгук

Усі коледжі в смт Дубовому

Також в смт Дубовому