Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.


Відгуки

93
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я закінчила коледж в цьому році, спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" і задоволена. Не зважаючи на те, що більша половина навчання пройшла онлайн, все було чудово організовано, хто хотів вчитися - вчився і для цього були створені всі умови! Особлива людина в коледжі - це наш куратор, Тетяна Андріївна Ямкова, це не просто чудова людина, а прекрасний викладач і справжня надійна підтримка і опора для всієї групи була! Нам, мабуть, повезло, всі викладачі, що в нас в групі викладали, були хорошими і намагалися дати знання! Єдине, що нам не повезло навчатися офлайн і відчути всі "прєлісті" студентського життя, але маю надію що в нас ще все попереду. Далі навчання на бакалавра і я, і більшість моїх одногрупників хочемо продовжити навчання в нашому коледжі з нашими викладачами

,

*Доповнення до попереднього відгуку* Попри все вище перелічене хочу відзначити прекрасну роботу таких викладачів: - вищої математики (Попов П. А).; - основ психології та етики ділового спілкування (Фурса Л. А.); - інформатики (Устенко І. М.); - фізики (Аргунова О. В.); - української літератури (Круглик Н. А).; - захисту України (Лазарчук Є. П.). Ці люди точно знають, як навчати, з ними завжди було цікаво.

,

Вступив сюди на базі 9 класів у 2020 році на спеціальність 073 "Організація виробництва" на бюджет. На першому курсі (шкільна програма) було все чудово: більш-менш цікаво розказували та чомусь навчали, особливо якщо порівнювати із сільською школою. Проте коли розпочалися предмети по спеціальності, моєму розчаруванню не було меж. Викладачі здебільшого просто читають лекції з папірців (або взагалі дають самостійне завдання), студенти конспектують, зубрять, наступної пари - опитування або тест. І все по колу. Комп'ютери зовсім застарілі (там досі Windows XP, 512 МБ ОЗУ). Спортзал ніякий: немає навіть перекладини. В обох корпусах при сильних морозах температура у кабінетах може сягати 12 градусів. Якість освіті на даному факультеті просто ганебна. Про дистанційне навчання та корупцію можна і не говорити. Отже, якщо ви вступаєте на базі 9 класів і вам просто потрібен диплом або ви готові займатися самоосвітою, то цей коледж - непоганий варіант.

,

21 травня 2022 року чекаємо на дні відкритих дверей: ВСП ФКІТЗ НАУ запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: Zoom meeting invitation - Zoom Meeting ВСП ФКІТЗ НАУ День відкритих дверей ЧАС: 21 травня 2022 11:00 AM Киев Підключитися до конференцiї Zoom https://us02web.zoom.us/j/85740421696 Ідентификатор конференції: 857 4042 1696 Ідентификатор конференции: 857 4042 1696 Найдите свой местный номер: https://us02web.zoom.us/u/kdfxvAZpQk

,

Гарний коледж, чого не скажеш про гуртожиток. Викладачі нормальні, якщо хочеш вчитися тебе будуть тягнути и і навчати. Хто не хоче навчатися то цілий рік попереджують як студента так і батьків. А от з гуртожитком біда...з 9 поверхів бойлер який часто ломається тільки на 1 поверсі, тому великі черги, в цьому році тарганів мабуть не травили бо страшно було спати при заселенні, їх тьма!!! Аварійні виходи заколочені, не дай Бог пожежа, або задихайся або вистрибуй і вбивайся!


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві