Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій

Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологійСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найгірший коледж Івано-франківська, не поступайте сюди і знайомим, будете шкодувати все життя

,

Просто жахливий коледж , в жодному разі не поступайте сюди, потратите тільки немалі гроші і свої нерви, дітей заставляють навіть галу купляти для посуди , тобто вони випікають , продають , поки викладачі ходять і говорять по телефону діти повинні працювати , тай щей до того всього купляти їм продукти для посуди А ставлення до дітей взагалі 0 Майстер кидає сміття на землю і підходить до дитини і каже підніми ! Оцінки там кладуть наперед , тобто як захотіли так оцінили Навіть якщо ви захворіли цього ніхто не зрозуміє , до тебе будуть надзвонювати кожен день а після того до твоїх батьків і всіх родичів Загалом жах

,

Це жах , неможливо навчатись, 4 тижні теорія , а коли будем навчатись виробничого навчання, і ще 5 пара в придачу ! Більшість студентів доїжає і після 5 пари доїхати буде важче! А потім чому не вчимось ,тому шо не встигаєм.

,

Короче братва жах а не коледж. Учать віником махати і все. А також научать як взятку давати викладачам.

,

Викладачі беруть хабарі, без грошей і навчання не іде. Нічого не вчать окрім як правильно чистити якбука та горіхи а особливістю навчання є те що вас чудово навчать володіти чудесною мітлою

,

Коледж жах. Ставлення погане. Використовують я безкоштовну робочу силу. Учіха не рекомендує. Ваших дітей научать пекти булочки і чистити яблика

,

Навчився багато чого. На практиці в Болгарії було трохи важко, але то добрий досвід роботи в готельно-ресторанному бізнесі

,

закінчила цього року навчальний заклад, працюю менеджером у торговій фірмі. всі знання з коледжу використовую у роботі, особливо практичні навички: договора, замовлення, накладні, навіть спілкування з клієнтами.

,

Нащо писати неправду про викладачів та практику? Хто бажає вчитися і не боїться роботи - той навчиться і не буде видумувати!

,

Коледж дає базу для роботи в готельно-ресторанному бізнесі! Практика закордоном, та ще і не безплатна! Можна всьому навчитися, знайти друзів і навіть сім'ю...

,

Після закінчення даного коледжу відкриваються не одні двері, оскільки заклад співпрацює з закордонними фірмами та дає достатній обсяг знань для продовження навчання у вишах. Під час навчального процесу викладачі вимогливо ставляться до студентів, але це забезпечує високий рівень знань. Вибір закладу для отримання освіти - ключовий крок в житті кожної людини. Тому як випускник раджу раціонально обирати заклад, та поступати на спеціальність в якій у Вас є прагнення до отримання кваліфікаційних знань, звісно часом буває не просто, проте як викладачі так і майстри докладають максимальних зусиль для забезпечення відповідного європейським стандартам рівня навчання. Отримання знань - основна мета вступу в навчальні заклади. І саме цей коледж може вас ними забезпечити!

,

Чудовий коледж, переважає практичне навчання. Я вчилася на агента з постачання. Практичне навчання на фірмі - це прекрасно! Не повірите, я була і в ролі інспектора з кадрів, і головного бухгалтера, і навіть директором фірми! Це круто! Продовжуватиму навчання на молодшого бакалавра! Запрошую всіх! Мені дуже-дуже подобається

,

Мені тут сподобалось, все так, як в кращих університетах.

,

Тут неймовірно! Здобула знання, зустріла друзів, навчилась вчитись! Всім рекомендую!!!

,

В цьому році закінчила цей заклад. Отримала відмінні знання за, що щиро дякую викладачам та майстрам виробничого навчання!!!

,

Заклад дуже гарний, педагогічний колектив ввічливий, сучасне обладнання, чудові місця практики!!!!

,

Заклад високого рівня з чудовою матеріальною базою!

,

Коледж класний, викладачі вчать всього, що треба для роботи. Техніка в лабораторіях і майстернях нова, можна навчитися і йти працювати

,

Під час карантину діти мають їхати на виробниче навчання, так звичайно коледж повинен заробляти, але чому на дітях??

,

Гуртожиток такий собі. Але коледж не має свого, то від іншого, не хочеш - не живи чи хтось засттавляє. Нарахунок дисципліни. то добре. Порядок має бути всюди... Поганому танцору завжди щось мішає. А щоб в цехах було щось нове треба гроші. Звідки вони? Все дороге. Та й таке.

,

я закінчила цей навчальний заклад, і не шкодую. Навчальний заклад для тих , хто хоче вчитися, хто не боїться роботи. Хто не вчився в школі ,тому важко. Викладачі та майстри вимогливі, Так би мало бути скрізь.

,

Чудовий коледж! Дисципліна в коледжі діє, за навчанням викладачі та майстри слідкують і переживають. Цей коледж є найкращим з коледжів такого напрямку в Україні, що підтверджується не одною нагородою, а також першими місцями студентів на різноманітних конкурсах. А що ще потрібно для результативного навчання? До речі, за розвиток матеріальної бази коледж в 2018 році отримав золоту медаль як найкращий коледж України!

,

Шановні дописувачі, таке враження, що ми вміємо тільки жалітися. Я закінчила цей заклад, зараз вчиться сестра та двоюрідний брат, рекомендую і іншим. Навчитися можна, звичайно, якщо хочеш, дисципліна і порядок потрібна у будь-якій справі. Практика в Болгарії взагалі суперова. Люблю Вас і поважаю.

,

Класний заклад!. Рекомендую. Здобудете не тільки професію, а і знання.

,

не позорьте мені цей навчальний заклад, мені ще у нього поступати на цей рік після 9 класу...якщо так погано вам вчилось то якого ви там вчились і вчитесь, одним словом не позорьте мій майбутній навчальний заклад

,

Син навчається, нічого толком не вчать, на роботі в ресторані набагато більше навчився, але йому кажуть, що то не то. Треба вміти чистити картоплю і робити вариво на велику кількість людей (практика в бурсі). Склалося враження, що вище рівня забігайлівки там не досягнеш. Плата за навчання, плюс плата бурсі за практику — виходить середнє 15 тис грн. Тут не враховані презентації за кошти дітей, екзамени, які постійно переносяться, а продукти постійно закуповуються, плюс постійно треба на якісь дурниці здавати гроші, на подарки-хабарі викладачам.

,

Я вступила у цей навчальний заклад в2007 році на технолога.І ще ніколи не пошкодувала.Дуже гарний,дисциплінований заклад.Розумні викладачі,знавці своєї спави.Хто хоче-навчиться у них всього,а хто ні-залишатине погані коментарі.Спогади про коледж(тоді ще було ВПУ ГСіТ),дуже позитивні,приємні.Звичайно труднощі є у всіх,але то дрібниці.Велике спасибі Анні Зеновіївні Пйонтко-Ви прекрасний куратор і людина.

,

Тупа бурса, а щось показують з себе. Для них головне гроші і все...

,

Pruvit is zakordony. Very good. !!!! Vse wo nas navhulu znadobulos u roboti. Spasubi.

,

Не поступайте сюди, дарма втратите нерви!!!!! дітей не поважають взагалі ралько то окрема історія

,

Чесно кажучи пожаліла ,що сюди поступила. При поступленні говорять і обіцяють одне ,а виходить зовсім інше. Ставлення до студентів погане. Таке враження ,що це колонія, а не навчальний заклад. Дисципліна має бути,але це вже перебор. Рівень знань коледж дійсно дає не поганий. Є багато хороших і добрих викладачів. Стипендію рідко дають вчасно .

,

Всім привіт. Я закінчила технікум 2 роки назад, без екзаменів продовжила навчання в Києві в університеті, наступного року маю запрошення на роботу із навчанням в Німеччині. Технікум чудовий, я його часто згадую, особливо Уляну Володимирівну та Раісу Петрівну. Хто хоче справді навчитися роботі з продуктами харчування і стати професіоналом в цій сфері, в Франківській області кращого не знайти. Моя порада: викладачам ретельніше здійснювати професійний відбір щоб потім не тратити своі нерви і наш час на випадкових або "блатних".

,

Велика подяка викладачам і майстрам. Рівень освіти супер. Немає проблем з роботою (за нормальні гроші) по спеціальності хоч у Франеку, хоч за бугром. Погане відношення це до зальотчиків і "лівих" яким спеціальність вибирав хтось інший. Практику проходили і в Карпатах, і на морі, що сказати ,хто не від роботи вам не сюди. Стосовно того що не можна сидіти на лавочках, робити манікюри, немає спортзалу, і т.д. не вірте, краще прийдіть і побачите самі.

,

.... важаю все ж таки за потрібне написати даний коментар. Поступив в дане училище оскільки не було в сімї 7000 дол на вище військове, в яке пробував поступити самостійно, з формулюванням "- щоб не втрачати рік"... Закінчив дане училище " з відзнакою". ДАРЕМНО ВТРАЧЕНИЙ ЧАС. Залишилась тільки МІЦНА дружба з одногрупниками і хочу подякувати єдиній людині яка вкладала в мене та в нашу групу все тепло своєї душі, доброту, знання та принципи честності, справедливості та порядності -ГОРПИНКО ТАМАРІ МИКОЛАЇВНІ. Поганого не писатиму, оскільки хто провчився там -сам знає про що я і чому він "дивувася", хто ризикне поступити -зрозуміє.

,

Дуже крутий навчальний заклад. Вчитись важко, дисципліна, але як кажуть " тяжело в учении, легко в бою". Негативні коментарі пишуть ті, хто здався і сидить дома, або працює на ринку.

,

У 2005 році я закінчила ВПУ №18 за спеціальністю кухар-кондитер , де здобула якісну освіту і практичні навики.Особлива подяка куратору групи К 64:Горпинко Тамарі Миколаївні.

,

a my zaraz v Grecii! na praktyzi, vchymos na turyzmi. vse chudovo!!!

,

Ми вчились на туризмі, були в Туреччині на практиці, зараз за кордоном працюємо на рецепції. До теоретичних знань потрібно хотіти володіти іноземною мовою і бути комунікабельним, а не обмеженою особою, яка вартує драяти підлоги в тому ж готелі. Тому перспективи є і в туризмі, питання чи ви готові в ньому працювати, коли не знаєте які цікаві місця є у вашій області?! А теоретичну і практичну базу я отримала. За що велике мерсі.

,

заклад нормальний. про що ми говоримо. я вступила в універ і використовую всі знання з технікуму. Клас.

,

Можливості є якщо ти навчаєшся на повара, кондитера або офіціанта.Це завжди потрібні , але важкі спеціальності.Вас чекає пекельна кухня! Абітурієнти думайте!!! На туризм і готельний бызнес взагалі не сунтесь. Перспектив ноль!!! Ну пройдете ви практику в Криму ну а в майбутньому , що робити будете ? Забєтесь в село або вільна каса.((( З дипломом Туризм, вам тільки поспівчувають (((. Він вам не пригодиться. А кому диплом неважливий , так для галочки , то поступайте.

,

Дуже прикро, що сучасна молодь не має бажання отримати відповідні знання і практичні вміння, саме така молодь і пише відгуки. Потім важко нам, роботодавцям підібрати для себе хорошого працівника. Ті ж студенти, що пройшли практику - це хороші фахівці і працівники, якими ми дуже пишаємось і цінуємо. З приводу макіяжів і манікюрів - потрібно було обирати заклад, який готує - юристів, артистів, економістів, але чомусь ви туди не потрапили?! Для більшості студентів літня практика в Криму - це приємні спогади на все життя. Про навчальний заклад маю тільки хороші враження - він дає широкі можливості для бажаючих отримати знання і практичний досвід.

,

Абітурієнти не тупіть! Оминайте цей, так сказати технікум, десятою дорогою!!! Нажаль,коли я туди поступала , і поступила , мені цього ніхто не порадив(((

,

Продовження... Хоча якщо вам пощастить то деякі вчителі справді намагаються чогось навчити.Але.алеЗ нормальних спеціальностей повар,кондитер,бармен, На інші нема чого іти.Але паххати на кухні без літніх канікул доведеться.Гуртожиток винаймають.Вітер по поверхам гуляє.з простуд не викарапкаєтесь….Забрати документи дуже проблематично. Одна дівчина забирала… їй довелось повернути всю стипендію за рік навчання . так щей з поверненням документів спеціально тянули , це при тому що їй поступати треба було.Одним словом дуже багато понтів Ставлять себе як Інститут.За цим закладом серйозна провірка плаче.Позор Франківська..(((

,

Продовження... Пари довго йдуть 1:30 . ( тільки тут така тривалість і жахливий контроль ) . ( А щодо їжі . погані умови приготування .Їж на свій страх і ризик ) .Це при тому що цілий рік розповідали що у них тут є свій спорт зал і нам нічого не буде.Приміщення ремунтують студенти. - Якщо вам кажуть що тут високий рівень навчання.Ну тазвичайно.Перед кожною комісією з Міністерства в бурсі переполох.Все як має бути .фальшиві звіти,розклади і тд і тп.

,

не поступайте .Навчатись тут це жах.Ставлення деяких викладачів , а особливо дирекції вражає - ти собака без права голосу ( хоча є дуже хороші викладачі яким би я порадила тікати звідти ). Практично після першого місяця навчання звідти масово тікають незважаючи на ті захмарні суми , які вбухали їхні батьки . Взагалі хіба бувають платні бурси ?- Є стипендія чи нема здеруть тіпа на потреби училища..-За територію закладу не пускають.На диванчики і лавочки не дай Бог присядете . (Не можна , поламаєте.).Про манікюр , нігті , шорти – забудьте…Не можна.Прощавай фігура.Доступ до шкідливої їжі є . а де порухатись немає. Часу на спорт зал не буде .

,

це було бурсою, бурсою і залишеться. нормальні люди звідти тікають! залишаються тільки мазахісти! хабарі беруть на право і на ліво! це найгірший навчальний заклад Івано-Франківська! це позор Івано-Франківська! вони подають приклад іншим навчальним закладам "як не потрібно працювати!"

,

Практика вона була завжджи и буде. Сама проходила ъъ в Криму , ничого нам не сталось. А хто не мав особливого бажання проходити чи по якийсь причини не миг, то оплачували . Вся арифметика. Звичайно були моменти, але то так буваэ. За що цикаво друть гроши ??? !!! Ви бачите в якому стани примищення училища?? Не кожен институт може цим похвастаись. Ривень навчання високий. Не просто рядове училище из списку. Згидна не кожному подобаеться , ну как говорят на вскус и цвет.....=) Из здобутими знаннями в ньому я змогла влаштуватись на роботи за межами нашоъ краъни. Шановни не треба говорити таки груби слова. Бильше поваги до себе и до инших. "И" -- то е наша "i" , на клави немае укр. мови.

,

знаємо що деруть гроші,вчились

,

Не поступайте в це дурне училище, пожалієте 100 разів......

,

Одним словом не поступайте туди, для дівчат дуже багато вагомих аргументів можна навести: про манікюр забудьте, нігті заставлять обрізати, руки від води будуть жахливими, з макіяжем можна тільки на теорії бути, а теорії дуже мало, практики набагато більше, про фігуру забудьте, поправитесь жахливо всі, часу займатися собою не буде, в час теорії додому коло 5-6 години будете приходити, сил не буде, після практики трохи раніше, але дуже вимучені, тим більше сил немає. тих навантажень для похудання не вистачання, доступ до їжі завжди є, часу на особисте життя немає, пари по 1 годині 30 хвилин, канікул немає, може навесні там 2 або 3 тижня, а так все літо працювати, прийдеться зравати по 200-300 гривень на форму, яка вам потім не знадобиться, за територію технікуму не випускають. Але є і маленьки плюси: хороше відношення викладачів до студентів, всередині технікуму є кафе, ресторан і магазин, деякі викладачі і майстри можуть багато чому навчити, але не всі.

,

це дуже гарне училище,високий рівень навчання, я закінчила училище рік тому і зараз працюю по професії завдяки майстрам виробничого навчання і всьому педагогічному составу.Тут дуже високо кваліфіковані викладачі а директор то взагалі супер. Вчитися не легко , я раджу всім сюда поступати і вчитися не пожалієте

,

поступайте сюди всі!!!!!працювати потрібно всюди))))

,

я там провчилася 3 роки і я дуже дякую моїй майстровій Оксані Василівній що я навчилася устаткуванню і Тамарі Миколаївній за те що я вивчила багато чого я незнала завдяки їй я зараз працюю шеф-кухарем вже півроку то ж хто зараз вчиться в цьому технікумі вчіться,слухайте і ви здобудете професію я знаю це дуже тяжко напрягають але я їм зараз дуже вдячна що в мене така професія і я її дуже люблю)))))

,

не поступайте сюди ні за яких умов!учнів взагалі за людей не мають,тільки гроші тягнуть!

,

Так важко,але де зараз легко???

,

Тут ат в ніякому разі суда ні ногою !!!

,

саме найгірше училище,не рекомендую нікому туди поступати,майже повністю платне навчання,тільки 1-2 студенти на групу державники.канікул немає зовсім, на протязі 3-х років навчання,за проходження практики потрібно перераховувати на училище кожного місяця по 560 грн.дуже багато (масово) дітей забирають документи недивлячись на те що заплатили тисячі на навчання.крім оплати за навчання ще беруть благодійні внески.форму потрібно купувати самим,за недостачі діти платять з власної кишені хоча діти невинні.і ще багато можна писати.так що хто хоче поступати перед тим дуже добре подумайте.гірше як в тюрмі.діти не вчаться а відробляють примусові роботи з 7,30-до 16.00, а деколи і довше,миють підлоги,вікна і драють плитки.каторга!!!!!!

,

а ще це училище є платне я взагалі була в шоці що є платні УЧИЛИЩА ..... звичайна бурса а ставлять себе ніби університет якись є звичайно і державні групи...но на самі погані професії (кондитер,продавець і ще там пару) офіціанти кухарі бармени і самі нормальні професії платні.... платити 3 тисячі за місяць і 600 гривень благодійтий внесок ....+якщо ви вчитеся кухар, офіціан то там за недостачі плати прийдеться хто там вчиться розуміє про що я... з часом взагалі не по професії приходиться робити....як людину тебе там не сприймають і нормального відношеся до себе навіть не чикайте.... якщо ти після 9 поспутив то вони освіти 10,11 класу недають ....там потрібно буди екстерном здавати.... яб не радила туди поступати поберіжіть своє здоровя ,нерви, і гроші батьків... а якщо ви вже поступили і вам не сподобається то ненадійтися що вам з легкістю відадуть документи..((( а якщо ти на державному вчишся но захочиш покинути навчання тоді тобі прийдеться повертати всю степендію....

,

училище просто кошмар.. виробнича практика ужас ....якщо маєш гроші або знайомих поступати неважко.... щоб поспупити потрібно пройти співбесіду і завсім трішки знати математику..знаня після училища непогані но якщо ставленя викладачів ще можливе то ставленя майстрів як до собак....учень права голосу немає.... тільки гроші тягнуть..непустомайте туда і навідь не пробуйти...я сама закінчила перший курс по професії кухар,офіціант,бармен і хочу забирати документи....практику проходити потрібно все літо(канікул немає) відправляють по точках (кафе ,крим ,табори) пахати тотрібно як коні за практику нічого тобі не платять ,а якщо дають дозвіл на самостійну практику то тоді ти повинин платити училищу половину своєї зарплатні... просто кошмар..я взагалі вже 2 тижня як в кондитерському цеху практику прохожу хоча я кухар...і нічого нікому не можна сказати....тисячу раз подумайте перш ніж тути поступити....(а ще літом ремонти можуть заставити робити в училищі і іх нічого не хвилює (це примусово))

,

Тут просто кошмар. вимагають майже щодня благод!йн! внески, гуртожиток вадиться в!д в!тру, без зв,язк!в поступити нереально.

,

зараз навчаюсь у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійсьокої мови не бачу преспектив залишатись там до 11го класу в школі дуже високий,елітний рівень?чи тяжко буде навчатись тут?

,

Училище супер.... І вчитися добре і рівень освіти надзвичайно високий.

,

Високий рівень знань надають, але контроль просто мего тупий, це занадто(((

,

Спочатку навчання здається класним, але потім складнувато і часто вимагають неможливого

,

Все там класно!!! І рівень навчання - високий.

,

не таке воно уже й хороше....((((((((((((

,

заклад непогани а дівчата в ньому просто клас

,

пренкрасне училище!!! чудовий викладацький склад і прекрасна підготовка , справді кваліфікованих кадрів! Так тримати!!!

,

Неважко зараз якраз проходять курси по підготовці в ступ

,

а сюди важко поступити? хто що знає, якусь інфу, будь ласка, напишіть

,

Ваше училище найкраще в Івано-Франківській області. Мені подобається тут навчатись.


Залишити відгук

Усі коледжі в Івано-Франківську, а також ЗВО (вузи) в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську