Описание курса

Курс рассчитан на начинающих и опытных фотографов, которые хотят структурировать свои знания.
Первый месяц обучения посвящен изучению основ фотографии, композиции, колористики и другой информации, необходимой для понимания основ фотосъемок.
Во второй месяц обучения мы будем фотографировать потрет в городе и в фотостудии. Вы попробуете себя в рекламной предметной фотосъемке, фотосъемке архитектуры и съемке пейзажа в Карпатах.
Детали здесь http://fotomodern.com.ua/

Комментарии
Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
ЛЯЩУК ОЛЕСЯ, 15.04.2016, 16:44
Цієї осені навчання в фотошколі «Модерн» було самим хорошим моментом. Багато корисної інформації. Цікавий метод подачі. Багато практичних занять. А саме головне, зустріч з цікавими людьми: Андрієм, Натальою, Веронікою, Інною, Орестом. Велике спасибі за те, що Андрій «організував» таку хорошу позитивну компанію. Маю надію на часті зустрічі в подальшому.
ТИМОСЕВИЧ ОЛЕНА, 15.04.2016, 16:43
Чому я вирішила піти на курси фотографії? Все банально і просто, у мене був фотік і зовсім не було навиків користування ним, окрім як "стріляти на автоматі" Курс був цікавим та пізнавальним, багато практичних занять. Окрім технічних навичок, я (як мені здається) навчилась помічати ті цікаві дрібнички, які ми часто не помічаємо, проте які здатні подарувати нам радість. Радість й від того, що вийшов класний кадр ну і таке інше. Все було супер-мега класно. Дякую Андрію за отримані знання. Ти дав нам сильний поштовх рости і розвиватись професійно.
P.S. Особлива подяка за незабутні враження привезені із Кам'янця.
З повагою, учениця Олена-Зелена
ФЛИС ОЛЯ, 15.04.2016, 16:42
Коли я обирала фотошколу, то мала декілька варіантів, але якимось чином, мабуть на інтуєтивному рівні вибрала "Модерн". Я дуже рада, що потрапила сюди, познайомилась з надзвичайно цікавими людьми. Процес навчання був настільки легкодоступним, цікавим, насиченим, що навіть мені, в якої до того була суцільна каша в голові, все стало на свої місця. Звичайно є надчим працювати, але я вважаю, що Андрій дав сильну базу. Його "всі брешуть" і "фотік не головне, головне - руки" мабуть запам'яталося на завжди. А ше дуже важкий екзамен, проте в Карпатах, стимулює до запам'ятовування інформації. Одним словом, всім раджу, перевірено на собі, хто хоче корисно і цікаво провести час - обирайте фотошколу "Модерн"
Оставить комментарий

Все курсы в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь