Курси
SkillsUp, консалтинг і навчання в IT

Англійська мова для IT спеціалістів


  • 7500 грн  -5%

Знання англійської мови у сфері IT має велике значення для всіх учасників процесу розробки програмного забезпечення.

Запрошуємо відвідати перше заняття курсу безкоштовно.

Для успішного працевлаштування, окрім спеціальних знань, вам необхідно знати англійську мову на гідному рівну! Спеціальна лексика та кейси вживання відомих вам фраз - вершки цього курсу. Ви потрапите у групу в залежності від вашого поточного рівня.

  • Beginner/Elementary (A1) - ви вже бачите себе у сфері IT, але ще не знаєте англійської мови. Як би мало ви не знали зараз, початковий мовний рівень з'явиться у вас дуже швидко.
  • Pre Intermediate (A2) - ви навчитеся представляти себе та своїх колег в IT, коротко розповідати про свій проект, розуміти на використовувати основну термінологію, грамотно складати листи.
  • Intermediate (B1-B2) - після цього курсу студенти зможуть спілкуватись без зусиль, адаптувати свою мову згідно ситуації, зможуть брати участь в телеконференціях, робити детальні зауваження, аргументувати свою точку зору, грамотно вести електронну комунікацію та ділове листування.
  • Advanced (C1-C2) - ви будете говорити швидко і точно, вміти розрізняти тонкі нюанси значень слів та виразів у найскладніших ситуаціях, використовуючи мовні звороти та ідіоми; легко розуміти будь яку почуту інформацію як від клієнтів-носіїв мови, так і від не носіїв мови; проводити детальні презентації англійською мовою, промовляти elevator pitch.

Заняття проводять професійні викладачі на базі спеціалізованих учбових посібників з англійської мови для IT сфери. На окремі заняття буде запрошено носіїв мови та IT професіоналів.

Для визначення необхідної вам групи проводиться попереднє тестування.

Розмір групи: 6-8 чол.
Час занять: вранці, вдень, ввечері.
Обсяг курсу для кожного рівня: 24 заняття по 1,5 год
Документ про закінчення курсу: сертифікат відповідного рівня

Пропонуємо пробне заняття

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі