Описание курса

Об’єм курса:

Час проведен

Курси польської мови

Асоціація також проводить набір на курси вивчення польської мови. Заняття тривають чотири місяці, двічі на тиждень по півтори години, всього 32 заняття.

Групи набираємо на різні рівні – від початкового до вищого (тобто А1, А2, та В1 і В2). Групи невеликі – від 4х до 8и осіб.

На заняттях слухачі прослуховують окремі тексти польською мовою, читають, перекладають, відповідають на запитання, В ході програми слухачі вивчають розмовних і граматичних 12 – 15 тем.

Кожен слухач отримує повний комплект роздаткового матеріалу. Крім тексту до кожної теми слухачі отримують словничок та граматичні пояснення. На заняттях вивчають елементи граматики, основні правила правопису, вчаться правильно ставити питання, відповідати на них, грамотно скласти речення. Також вивчають окремі моменти з історії Польщі та ін.

Заняття ведуть висококваліфіковані викладачі.

Після закінчення занять слухачі пишуть тести, щоб визначити свій рівень знань і отримують свідоцтво про закінчення курсів вивчення польської мови.

Увага ! У нас помісячна оплата !

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

м. Львів, пр. В.Чорновола 63А ,оф.204

тел.(032)252 -81-38

моб. тел.(066) 604-23-33 , 0974 300 974 (Любов Мирославівна)

E-mail: zuraif@ukr.net halushchak4@gmail.com

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь