Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

Бухгалтер і 1С для України, онлайн


  • 199 грн  -10%

Об’єм курса: до 66 годин

Час проведення: графік узгоджується персонально

Навчальний центр БалансПрофі пропонує дистанційний курс навчання бухгалтерського обліку і 1С.

Навчальний курс «Бухгалтерський облік з основ в Україні» з програмою 1С написаний досвідченим викладачем- практикуючим бухгалтером спеціально для дистанційного навчання.

Курс являє собою 14 докладних і зрозумілих уроків, пройшовши які, ви будете самостійно вести бухгалтерський облік, складати проводки, формувати первинні документи і бухгалтерські регістри.

Загальний обсяг курсу - 230 сторінок А-4, в форматі PDF.

Курс спрямований на початківців, попередня підготовка не потрібна.

В процесі навчання виконуються домашні завдання по кожному уроку. В домашні завдання створені на прикладі конкретних операцій, взятих з діяльності реального підприємства. Виконуючи домашні завдання, студент відображає в бухгалтерському обліку операції реального підприємства, виписує первинні документи на прикладах реальних робочих ситуацій, тобто відразу потрапляє в справжню робочу обстановку практикуючого бухгалтера і отримує практичний досвід бухгалтерської діяльності.

За студентом закріплюється персональний куратор, який надає консультаційну підтримку, перевіряє домашні завдання.

Навчання роботі в програмі 1С проходить у формі індивідуальних занять з викладачем. В процесі навчання використовується комп'ютерна програма, яка дає можливість показувати студенту екран викладача, а також дає можливість викладачеві вносити виправлення на комп'ютері студента (за його згодою). Таким чином, навчання 1С відбувається практично також, як при живому занятті з викладачем.

Курс навчання пропонується на двох мовах на вибір - українською або російською.

Разом з уроками курсу, висилаються всі нормативні акти, пов'язані з уроком (законодавство) і бланки.

Режим навчання узгоджується зі студентом, уроки і заняття проводяться за встановленим графіком, що дає можливість вам планувати свій час.

Наші онлайн курси бухгалтерії та 1С - це прекрасний варіант для зайнятих людей, які хочуть зберегти час на поїздки на курси, для юристів, керівників, для мам, які сидять в декреті з маленькими дітьми.

Наше курси бухгалтера онлайн - це зручно, комфортно і доступно! Курс представлений в 3-х тарифних планах на вибір. Оплатити можна на рахунок у банку або на карту Приватбанку. Замовляйте курс на сайті http://buhoblikonline.org.ua/kursu-buhgalterov-онлайн

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві