Курси

Дизайн інтер'єру


  • 2900 грн  -5%

Дизайн інтер'єру - сучасний, популярний і перспективний вид творчої самореалізації та професійної діяльності.

Вас приваблює створення неповторних, високохудожніх і ефектних інтер'єрів, перетворення звичайної середовища в справжній витвір мистецтва, робота професійного дизайнера? Ви плануєте ремонт або декоративне оформлення квартири? Наш курс - для Вас! Навички професійного дизайнера не тільки дозволять Вам перетворити квартиру в ефектний і гармонійний шедевр дизайнерського мистецтва, але і значно заощадити час і кошти.

У Школі Дизайну Ви зможете не тільки професійно виконати дизайн-проект інтер'єру у вигляді традиційного порт-фоліо або комп'ютерного тривимірного проекту, але й творчо реалізувати всі свої плани і задуми. Провідні практики-професіонали поділяться з Вами секретами своєї майстерності, допоможуть освоїти перспективну професію і реалізувати свій творчий потенціал.

Для отримання більш детальної інформації відвідайте наш сайт або телефонуйте. Ми запрошуємо Вас поринути у світ творчості і гармонії.

Як записатися на курс навчання? Немає нічого простіше!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Анна,17.06.2022, 23:01
Цікавлять Ваші курси , скільки триває навчання?
Інтерлінгва,20.06.2022, 16:17
Термін навчання за курсом 6 місяців. Але, нажаль, зара ми не працюємо.

Залишити коментар

Усі курси в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, коледжі в Вінниці, репетитори в Вінниці, тренінги в Вінниці, робота в Вінниці