Описание курса

Курси англійської мови.

  • У процесі навчання беруть участь кваліфіковані викладачі з досвідом викладання та дипломом не нижче магістра, а також носії мови.
  • Ціни доступні для всіх та приємно Вас здивують.
  • Гнучка система знижок для студентів, учнів, двох дітей з однієї сім’ї, тих студентів, котрі продовжують навчання на вищому рівні та інших малозахищених верств населення: сироти, напівсироти та ін..
  • Ми використовуємо підручники, розроблені британським та німецькими методистами (Oxford, Macmillan, Longman, Hueber, Klet та інші).

Курси англійської мови.

  1. англійська мова за власною методикою у казках для малят від 3,5 до 7 (мовне середовище, з першого заняття все ведеться на англійській мові)
  2. англійська для дітей від 7 до 13 (говоріння, читання, письмо,граматика без сліз, мовне середовище, дні народження, конкурси, вікторини)
  3. англійська для підлітків від 13 до 15 (цікавий творчий курс для тінейджерів з урахуванням інтересів та сприяття розширенню загального кругозору, граматика у піснях, мовне середовище, підготовка до здачі ДПА з англійської мови, свята, проектні роботи )
  4. англійська мова для старшокласників (грунтовна підготовка до складання ДПА та ЗНО з використання передових підручників світового досвіду + навчання писати листи та твори)
  5. англійська мова для дорослих від 18 і старші (рівні від базового до продвинутого, оригінальні підручники Oxford та Cambridge, відео курси, спецкурси – англійська для інженерів, техніків, авіації, медиків, туризму, готельного бізнесу, граматика у піснях , постановка вимови та інтонації, комунікативний метод, підготовка до співбесіди , курс виживання для виїжджаючих за кордон, тощо)

Всі студенти забезпечуються художньою літературою та необхідними додатками.

Комментарии
Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Дендра, 08.02.2015, 15:56
зачем указывать ссылку на vk, если паблик скрыт ?
Ольга, 25.03.2015, 00:27
Долучайтесь до групи ,вам буде доступна вся інформація!
Оставить комментарий

Все курсы в Черновцах, а также вузы в Черновцах, колледжи и техникумы в Черновцах, репетиторы в Черновцах, работа в Черновцах

Обратная связь