Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

CIMA Cert PM, Rus, управління ефективністю бізнесу, модуль Р1


 • 15750 грн  -15%

Програма підготовчого курсу розроблена як для претендентів, зацікавлених в придбанні сертифіката CIMA Cert PM (Rus), так й для тих, хто не ставить за мету скласти іспит, але хоче прослухати курс та отримати глибокі знання у фінансовому менеджменті, а також в таких сферах як інформаційні системи, етичні засади ведення бізнесу, лідерство та комунікації, що відповідають сучасним вимогам бізнесу.

Початок курсу 13 березня 2022

У 2017 році Інститут CIMA запустив нову програму професійної кваліфікації (російською мовою) з комп'ютеризованою системою оцінки знань.

Отримання кваліфікації CIMA (Rus) тепер складається з 2-х етапів:

 • Отримання Сертифікату CIMA Cert PM (Rus) "Управління ефективністю бізнесу" (Certificate in Performance Management;
 • Отримання Диплому CIMA Adv Dip MA (Rus) «Управління бізнесом» (Advanced Diploma in Management Accounting in Russian).

Для отримання Сертифікату «Управління ефективністю бізнесу» (Certificate in Performance Management) претенденти повинні скласти іспити з двох модулів: P1 "Управління ефективністю операцій" та P2 "Управління ефективністю бізнесу". Після успішного складання іспитів видається Сертифікат та присвоюється статус CIMA Cert PM (Rus).

Починаючи з травня 2017 року іспити за програмою CIMA Cert PM (Rus) приймаються в авторизованих центрах Pearson VUE у форматі комп'ютерного тестування. Іспити проводяться у встановлені сесії 2 рази на рік: у травні та листопаді. Кількість спроб складання іспиту не обмежена.

 • Тривалість іспиту: 90 хвилин
 • Кількість питань: 60
 • Прохідний бал: 100 зі 150 балів

Спеціальних вимог до рівня освіти претендентів Інститут не висуває, проте претенденти повинні розуміти основи управлінського обліку та володіти певними знаннями в галузі математики.

У 2019 Інститут вніс зміни в програму іспитів. Деякі теми, які розглядалися раніше в Модулі Р1, більше не будуть екзаменуватися. А саме: «Роль обліку витрат на якість й система «точно в строк» та «Облік екологічних витрат».

У програму навчання за Модулем Р1 нові теми не додають, але більшість тим змінені так, щоб вони були сфокусовані на цифрових технологіях

Основні розділи програми підготовки до іспиту CIMA Cert PM (Rus) Модуль Р1:

 • Статті витрат для прийняття рішень і контролю (30%)
 • Бюджетування і бюджетний контроль (25%)
 • Ухвалення короткострокових рішень (30%)
 • Ризик і невизначеність у короткостроковій перспективі (15%)

В основі підготовчого курсу HOCK до іспиту CIMA Cert PM (Rus) лежать спеціальні методи, спрямовані на те, щоб надати необхідну допомогу в набутті професійних знань та створити такі умови, при яких здобувачі складатимуть іспит з першої спроби. Підготовка HOCK до іспиту CIMA Cert PM (Rus) реалізується за допомогою наступних складових:

 1. Заняття з досвідченими викладачами
 2. Підготовчі матеріали (теорія + збірка практичних завдань)
 3. Проміжні тестування + Пробний іспит
 4. Запис відеолекцій
 5. Доступ до тренувальної бази питань
 6. Інтерактивна позааудиторна підтримка (за допомогою електронної пошти та месенджерів).

Програма підготовки HOCK до іспиту CIMA Cert PM (Rus) втілює в собі досвід HOCK в проведенні в Україні та інших країнах підготовчих програм для різних кваліфікаційних іспитів в галузі фінансового обліку, внутрішнього контролю та аудиту (ACCA DipIFR (Rus), CPA, CMA, CIA, CFA) та заснована на офіційній програмі модулів P1 й P2 англомовної CIMA.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві