Описание курса

Об’єм курса: 4-5 місяці

Час проведення: вечірня форма

Головною відзнакою "Logos IT Academy" завжди була орієнтація на самі актуальні і сучасні технології програмування. Безумовно сама гаряча область на даний момент - це розробка додатків, веб-сервісів та інших технологій на мові JAVA.


Ми зпроектували унікальну 4,5-місяну програму навчання для освоєння професії Java-розробник. За 4,5 місяці Ви покроково пройдете довгий шлях від навчання до професіонала. Даний курс охоплює самі важливі аспекти в програмуванні на Java, в нього ввійшли всі основні вимоги на вакансію Junior Java developer, програму курсу ви зможете переглянути тут!

Наша задача - сформувати всесторонньо розвинутого Java розробника, це означає, що Ви будете орієнтуватися в самих популярних технологіях та фреймворках, а також добре розуміти “кухню” розробки додатків, сервісів, та технологій на Java.


В програму також закладена база навчання принципам правильної розробки (те, чого так не вистачає багатьом програмістам).


Всі деталі курсу на сайті http://java.lviv.ua/

Комментарии
Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Юрій, 11.10.2016, 16:59
Далеко не хороші курси. Є купа питань. Викладають студенти з самих курсів
Оставить комментарий

Все курсы в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь