Курси

Візажист-стиліст


Курс «Візажист-Стиліст» призначений для людей які давно мріють пізнати і оволодіти престижною, цікавою, затребуваною на сьогодні професією, стати візажистом і мати можливість працювати в різних сферах beauty-індустрії.

На курсі «Візажист-Стиліст» ви дізнаєтесь про специфіку роботи візажист, перспективи розвитку. Оволодієте основними техніками. Вибір інструментів, дезінфекція, яким засобам надавати перевагу. Я допоможу вам розуміти що ж пишеться на звороті засобів, чого саме в складі потрібно остерігатись і що потрібно щоб було обов'язково. Першою моєю освітою є фармацевтична, тому я досить добре розбираюсь в аналітичній та токсичній, органічній і неорганічній хімії, в фізіології та анатомії. Буду ділитись дійсно важливою для Вас інформацією, яку я напрацьовувала роками. Також до програми курсу входять заняття стосовно психології спілкування з клієнтом. Моя друга вища освіта — психолог. Тому, ви дізнаєтесь про професійні необхідні якості візажиста-стиліста; правила роботи з клієнтом; вміння спілкуватися добирати потрібні слова, які забезпечать задоволення в роботі, як Вам так і клієнту.

Як реалізувати себе в професії ( з чого почати і куди рухатись після завершення курсу).
На базовому курсі «Візажист-стиліст» ви пізнаєте всі основні техніки в макіяжі, навчитесь працювати різними текстурами. Також, як бонус, я додала заняття, які не входять до більшість базових курсів - по креативному макіяжу, fashion-make-up, де ви зможете реалізувати будь-які ваші задуми, ми будемо шукати натхнення в природі, картинах, живописі, культурі, історії. Я допоможу вам знайти свій індивідуальний і неповторний стиль.

На заняттях я роблю акцент не лише на красивий макіяж, а щоб він був правильним в пропорціях стосовно кожної моделі. Я не роблю акцент на кількість вже відомих технік і не прагну копіювати інші роботи. Моєю задачею є допомогти пізнати Вам вашу індивідуальність, знайти світ стиль, смак і стати оригіналом в обраній професії.

Я маю досвід роботи на ТВ-проектах, fashion –індустрії, конкурси, викладацька практика, приватна практика, організація власних проектів, воршопи. Я маю свою власну авторську програму навчання в якій зібрала найкращий досвід, дослідила актуальність обраних тем, які входять до курсу. Я не маю бажання вивчати шаблонного візажиста! Моєю основною задачею є, те щоб ви знайти свій смак, стиль роботи, набрались вмінь і сил реалізувати себе в beauty-сфері.

По завершенню курсу ви отримуєте авторський сертифікат.
Або в приватні повідомлення: http://vk.com/valeri_lubaha

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Черкасах, а також ЗВО (вузи) в Черкасах, коледжі в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах