Курси
iLingua, школа іноземних мов

Іспанська мова


  • 1720 грн 

Іспанська мова - одна з найпоширеніших й найкрасивіших мов у світі, з багатою культурою та історією.

Практичне значення іспанської мови росте з кожним днем. Іспанська — це не тільки мова туризму, але й торгівлі, бизнесу, політики й міжнародного спілкування. Сьогодні іспанською розмовляють більше ніж 400 млн. чоловік у всьому світі. Де ж звучить іспанська? Звичайно, в Іспанії, але не тільки: іспанською розмовляє вся Латинська Америка й США, де іспанська є найпоширенішою мовою після англійської (не так давно з'явився термін Spanglish — багато жителів південних штатів розмовляють сумішшю іспанської та англійської). Деякі дослідники стверджують, що через декілька років испанська може стати мовою № 1 у світі.

Привабливість іспанської також в тому, що це одна з найпростіших для вивчення мов. Граматика її є простою, а майже всі слова читаються так, як пишуться.

Загальний курс іспанської мови допоможе вам вільно та впевнено спілкуватися в іспаномовних країнах. Всього за 5-6 месяців ви зможете отримати базові знання, розширити словниковий запас и закріпити все на практиці.

Індивідуальні заняття — це можливість займатися тет-а-тет з викладачем та підібрати гнучкий график занять.

Заняття: 2 рази на тиждень по 90 хвилин.

Тривалість навчання: від 5 до 8 місяців.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові