Курси
Перший Кембриджський освітній центр

Англійська мова, індивідуально або в парі


  • 900 грн 

Англійська індивідуально / в парі

Вивчення мови – процес, що вимагає максимальної зосередженості, як на навчальному матеріалі, так і на власному сприйнятті нової інформації. Для всіх, кому не підходить формат занять в групі, Перший Кембриджський освітній центр пропонує індивідуальні уроки з нашими кваліфікованими викладачами.

Переваги курсу:

  • Індивідуальний підхід викладача допоможе максимально зосередити курс на ваших цілях, зробити акцент на найбільш складних для вас моментах у граматиці, лексиці або мовних навичках.
  • Гнучкий графік, індивідуальний вибір інтенсивності курсу і лояльні умови співпраці дозволять зробити процес навчання не тільки ефективним, але й максимально зручним для вас.

У нашому центрі у вас є можливість поєднати освоєння загальних мовних навичок з паралельної підготовкою до міжнародних іспитів, таким як IELTS, TOEFL, а також до іспитів групи Cambridge Assessment English (YLE, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), Business English (BEC)) і підтвердити свої знання на міжнародному рівні.

Вартість навчання:

1 заняття (90 хвилин) індивідуально - 900 грн.с українським фахівцем, 1200 грн. - з носієм мови.

Заняття в парі (90 хвилин) 2 людини - 1100 грн. з українським фахівцем, 1400 грн. - з носієм мови.

При підписанні договору мінімум на 15 занять і внесення оплати єдиним платежами надається знижка 10%.

Для узгодження деталей ви можете зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти, телефонного дзвінка на будь-який із зазначених на сайті номерів або заповнити онлайн-заявку для зворотного зв'язку: cambridge.ua

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві