Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси
Інновації, навчальний центр

1С Управління торговельним підприємством


  • 2000 грн  -5%

Курси 1С Управління торговельним підприємством

Курси для бухгалтерів від Навчального центру інновацій - це можливість швидко і якісно вивчити основні функціональні можливості актуального програмного забезпечення, набути корисних навичок роботи, незалежно від поточного рівня. Програмні продукти 1С сьогодні використовуються на будь-якому підприємстві, і володіння ними необхідне як при працевлаштуванні, так і для подальшої продуктивної роботи.

Бухгалтерські курси відмінне рішення для тих, хто хоче швидко освоїти всі нюанси, вивчити головні можливості функціонала типової конфігурації програми, базові принципи роботи і взаємозв'язків підсистем і елементів.

Пройшовши курси 1С Управління торгівельним підприємством ви зможете відображати в інформаційній системі господарські операції, виписувати власні первинні документи, реєструвати їх, аналізувати облікову і управлінську інформацію, накопичену в системі. Курси для бухгалтерів допоможуть вам структурувати вже наявні знання і отримати нові. Викладачі-практики допоможуть розібратися в неочевидних нюансах і навчитися максимально повно використовувати функціонал програмного забезпечення.

Вартість навчання

Група: 2000 грн.
Індивідуально: 4 500 грн.

Тривалість навчання:

Група: 12 занять по 2 години.
Індивідуально: 18 годин.

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві