Курси
Інновації, навчальний центр

1С для менеджерів


  • 1300 грн  -5%

Курси 1С для менеджерів (робота з документами та управлінською звітністю, переоблік)

У сучасному бізнесі одній людині часто доводиться виконувати кілька важливих функцій. При цьому вміння працювати з фінансовою звітністю є одним з ключових. Якщо людина раніше не працювала у сфері бухгалтерського обліку, але бажає отримати нову компетенцію, курс «1С не для бухгалтерів» допоможе швидко і ефективно освоїти нові навички.

Фахівці нашого навчального центру допоможуть зрозуміти специфіку роботи програмного забезпечення 1С, введення його в рамки всієї необхідної для бухгалтера документації та звітності, створення основних операцій по роботі з фінансами.

Ви отримаєте не тільки теоретичні знання, але й одразу будете застосовувати їх на практиці, виконуючи завдання, поставлені викладачами, кожен з яких - практик з багатим досвідом роботи в сфері бухгалтерського обліку. Все це дозволить вам отримати найактуальнішу і перевірену інформацію про специфіку роботи з 1С.

У комплексі цього навчанням в цій програмі ви вивчите основні основи бухгалтерії. А після закінчення курсів бухгалтерського обліку, зможете працювати на невеликих підприємствах, вести власний бізнес або ж продовжити навчання, підвищуючи свою компетенцію в даній сфері

Вартість навчання

Група: 1300 грн.
Індивідуально: 3000 грн.

Тривалість навчання:

Група: 7 занять по 2 години.
Індивідуально: 10 годин.

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

  • Час та дні проведення уточнюйте по телефону, або за посиланням Графік занять

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві