Курси
Центр успіх

Німецька мова


  • 60 грн  -1%

Курси вивчення німецької мови.

Вивчення мови відбувається в міні групах з використанням новітніх інтерактивних методик. Навіть якщо Ви вирішили почати вивчення мови «просто для себе», ми націлені на досягнення Вами найкращих результатів.

Після закінчення курсів ми рекомендуємо своїм випускникам скласти іспит на підтвердження отриманих знань.

Групи А1, А2, В1, В2

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного слухача курсів.

Уроки німецької для початківців з усією яскравістю продемонструють вам всю красу цієї мови. Вивчення німецького - це ще й економічно вигідне вкладення.

Німеччина один з найважливіших партнерів нашої країни і підвищується інтенсивність ділових і культурних зв'язків вимагає все більшої кількості фахівців знають німецьку мову. Курси німецької мови передбачають серйозне занурення слухачів в мовне і культурне середовище. На заняттях студенти здобувають необхідний базис граматичних основ німецької мови, дізнаються про особливості мовних практик. Викладачі звертають серйозну увагу на логіку побудови граматики і лексики німецької мови.

Наші викладачі мають величезний досвід у викладанні і блискучі знання мови. На уроках часто присутні носії мови. Разом з ними вивчення мови відбувається методом реального занурення в мовне середовище.

Для вироблення правильної вимови, ми використовуємо багато відео та аудіо матеріалів. Ваше німецьке вимова буде дивувати людей, для яких ця мова-рідна.

Мета вивчення мови у кожного своя. Ми підлаштовуємось під Вас, враховуємо всі Ваші побажання, використовуємо весь накопичений досвід і різноманіття інтенсивних методик, для вивчення німецької мови в найкоротші терміни.

Організовано групи для школярів старших класів, які планують здобувати вищу освіту в Німеччині і Австрії. Після закінчення курсу слухачі складають іспит в Гете інституті.

Для тих, хто планує працювати в Німеччині-курс, орієнтований на навички говоріння.

Для лікарів-окремий курс, що включає професійну лексику.

Вартість 1 години занять -60 грн.

Ми чекаємо ВАС на курсах німецької мови в ЦЕНТРІ УСПІХ. Ваш УСПІХ-в Ваших руках!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Чернігові, а також ЗВО (вузи) в Чернігові, коледжі в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові