Курси
IT Step Academy, міжнародний навчальний центр у сфері ІТ-освіти

ІТ-навчання, доуніверситетська підготовка


  • 11500 грн 

Стартує третій набір на програму доуніверситетської підготовки для випускників 9 класів!

IT Step University розпочинає набір студентів на третій потік програми доуніверситетської підготовки Undergraduate Foundation”(#UF). Заняття у нових групах розпочнуться 1 вересня 2018 року.

Undergraduate Foundation – спеціальна програма підготовки для учнів 10-11 класів, яка готує майбутніх професіоналів ІТ ще зі школи. Дворічна програма була розроблена для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою.

Що чекає студентів протягом навчання:

  • розвиток soft skills – комунікація, робота у команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій;
  • вивчення англійської мови, риторики, критичного мислення;
  • набуття професійних навичок у сфері IT – знання програмування на мові Python, веб-програмування, розробки мобільних робототехнічних систем, а також найбільш уживаних інформаційних технологій;
  • адаптація до програм університетської освіти;
  • визначення майбутньої спеціалізації в ІТ-індустрії;
  • підвищення рівня зацікавленості навчанням;
  • розвиток мотивації для здобуття університетської освіти.

Навчання за програмою відбувається у сучасному форматі: замість лекцій і конспектів – робота в команді, коворкінг, активна участь у проектах, презентація власних результатів та досягнень. Активне вивчення англійської мови у форматі speaking club, що необхідна для ІТ-сфери,. Працювати зі студентами будуть досвідчені викладачі, представники ІТ-спільноти, фахівці з soft skills, а також HR-ментори.

Результати навчання

Випускники Undergraduate Foundation матимуть базовий набір знань у сфері ІТ, вмітимуть виявляти свої лідерські якості, працювати над проектами у команді, презентувати свої досягнення на публіці. Крім того, у випускників програми буде можливість навчатись в IT Step University за програмою трирічного бакалаврату – тобто диплом про вищу освіту вони отримають вже за три роки, а не чотири, як інші студенти.

Програма Undergraduate Foundation була впроваджена у вересні 2017 року і вже показала свою ефективність. Зараз в університеті за програмою навчаються понад 100 учнів шкіл Львова. Крім занять на базі IT Step University у студентів є можливість навчатися на базі середньої загальноосвітньої школи №32 на Сихові.

Для того, щоб стати студентом програми підготовки, необхідно пройти онлайн-тестування з математики, після чого претендентів буде запрошено на співбесіду.

Кількість місць у групах обмежена!

Форми навчання:

На базі IT Step Academy діє перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті - «IT Step University» та ліцензована загальноосвітня школа нового покоління з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов - IT Step school

У школі викладають за авторською програмою навчання, яка дає дитині практичні знання і спрямована на майбутнє, а сучасні технології вивчають не лише як окремий предмет, а й інтегрують у звичайні дисципліни.

IT Step school - це кращі європейські методики, сучасні погляди, висококваліфіковані вчителі та дружня атмосфера!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові