Курси

Батьківська майстерність для мам та підлітків 14+


  • 4400 грн  -10%

Навіщо цей курс?

Мета - допомогти підлітку осмислити своє життя, зрозуміти свої бажання, цінності, цілі і ідеали, розібратися, в чому він ще дитина і що йому треба зробити, щоб подорослішати. А для мам - це група едіномишленіц з такими ж проблемами як у вас, можливість почути чужий досвід і поради, більш чітке розуміння, як себе вести з підлітком в цей період, а також емоційна підтримка в прийнятті дитини, яка дорослішає.

Як організований курс?

Будуть дві паралельні групи - одна для підлітків, а одна для мам. Саме такий формат був обраний для того, щоб зробити ближче і зрозуміліше для мам тих внутрішніх процесів, в яких буде знаходиться дитина. А для підлітків - підтримати його в майбутні зміни і вигляді розуміє мами. Тому що підтримка їм дуже навіть необхідна в цей непростий період становлення особистості.

На заняттях з підлітками і мамами будуть розглядатися одні і ті ж теми, але по-різному. З дітьми будемо здебільшого грати. Але ігри будуть вже дорослі, такі, щоб допомогти їм щось про себе зрозуміти. А потім будемо спілкуватися, щоб вона змогли ці висновки забрати з собою.

З мамами будемо здебільшого розмовляти в колі. Хто з чим стикається, у кого які проблеми, хто як такі проблеми вирішував і які способи найефективніші. Як знайти баланс між підтримати і не заважати, прийняти і відпустити. Мами, дитині точно потрібна ваша допомога в цей період, можливо як ні в якій іншій. Він, звичайно, приндиться і вдає, що він уже дорослий, але насправді ще немає. І в ваших руках допомогти йому стати дорослим, самостійним, незалежним, відповідальною людиною.

Де, коли і скільки?

Курс розрахований на 12 тижнів, по одному заняттю на тиждень. Разом 12 занять.
Старт курсу 14 березня. Заняття проходитимуть по середах з 17:30 до 20:00. Кількість місць обмежена.
Вартість курсу: 4400 грн за маму і підлітка разом.

Запис і питання по телефону.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові