Курси

Менеджер з туризму


  • 2990 грн 

Запрошуємо на навчання на курсах по підготовці менеджерів з туризму з можливістю подальшого працевлаштування.

За час навчання ви оволодієте достатніми теоретичними знаннями та необхідними практичними навиками для роботи у будь-якій туристичній агенції України. Ми навчаємо практиків, готових до роботи у туристичному бізнесі!

Тривалість навчання – 3 тижні.

Заняття на курсах проводять кваліфіковані викладачі, теоретики та практики, зі значним досвідом роботи (Ольга Сорока - генеральний директор туристичної компанії, Юрій Миронов - доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи)

Після завершення навчання видається Сертифікат.

Навчання проводиться на базі Львівського торговельно-економічного університету.

Детальна інформація на сайті http://courses.turportal.org/

Програма курсу:

Основні поняття туризму

Термінологія у туристичному бізнесі. Види подорожей у міжнародному та внутрішньому туризмі. Учасники туристичного ринку: туроператори, турагенти, партнери, клієнти. Туристичні послуги: основні та додаткові.

Система гостинності, транспортне та екскурсійне обслуговування

Категорії готелів. Типи готельних номерів. Види харчування. Транспортне обслуговування в туризмі: специфіка чартерних та регулярних перевезень. Екскурсійне обслуговування: гіди, екскурсоводи, види екскурсій.

Робота з сайтами туристичних операторів

Огляд основних туристичних напрямків. Онлайн бронювання. Спеціальні пропозиції. Перегляд наявності місць на чартерних рейсах. Stop-sale – припинення продажів готельних номерів. Відгуки туристів. Підбір туру

Паспортні та візові формальності

Закордонний паспорт: процедура та терміни оформлення. Нотаріальний дозвіл на вивезення дитини за кордон. Порядок оформлення і отримання виїзних віз. Безвізовий або спрощений в’їзд. Що робити в разі відмови у видачі візи. Відкриття візи іноземним громадянам. Митні формальності. Санітарно-епідеміологічний контроль. Страхування в туризмі.

Правові аспекти надання туристичних послуг

Договори в туристичному бізнесі: агентський та з клієнтам. Умови зміни та розірвання договорів. Заповнення договорів з туристами. Приймання грошових коштів, виписка касових документів.

Туристичні формальності

Правила поведінки туристів в аеропортах.Види літаків, авіаквитки, багаж, ручна поклажа. Переліт. Харчування на боту. DUTY FREE. Трансфери. Безпека подорожей. Дотримання законів та звичаїв країни перебування.

Технологія роботи турагента

Знайомство з клієнтом. Консультування клієнтів. Демонстрація Ваших можливостей та переваг. Підбір турів. Ведення телефонних переговорів: встановлення контакту, виявлення потреб, обслуговування запиту, завершення розмови – запрошення в офіс.

Порядок реалізації туристичних послуг

Прийом замовлення. Вибір турпродукту. Бронювання туру. Підписання договору купівлі-продажу туристичного продукту. Пакет туристичних документів.

Психологія взаємодії менеджера турагентства та клієнта

Робота з постійними клієнтами. Робота із запереченнями. Робота з конфліктними клієнтами. Порядок розгляду претензій. Порядок реалізації туристичних послуг поетапно. Підбиття підсумків. Вручення сертифікатів

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
solnce,11.02.2019, 19:38
заняття були цікаві, дізналась багато дійсно потрібного і нового для себе, дякую)))

Залишити коментар

Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові