Курси

Перманентний макіяж всіх зон, базовий


Курси перманентного татуажу всіх зон (базовий)

Обсяг курсу: 6 днів

Час проведення: 10.00-16.00

Повне занурення в тему, тільки суха теорія і максимум практики. Інформативний теоретичний курс: від азів татуажу до дрібних, але важливих нюансів, необхідних в практиці. Повне відпрацювання всіх придбаних навичок по всіх зонах на штучній шкірі і моделях.

Ми розповідаємо, як стати професіоналом, як робити роботу на 100%, як залучати клієнтів і як заробляти від 25 000 грн в місяць, отримуючи задоволення від свого бізнесу.

По закінченню курсу надаємо диплом міжнародного зразка і даруємо стартовий набір для початківця майстра.

Вартість навчання:

  • Групове навчання: 900 $
  • Індивідуальне навчання 1500 $

Що ви дізнаєтеся на курсах татуажу?

Школа татуажу Lbar розробила детальну, але доступну програму про всі існуючі види і техніках перманентного макіяжу.

Про програму

Наша мета - донести важливу і необхідну інформацію, яка стане основою майбутнього майстра для його розвитку. Програма створена на досвіді і знаннях майстрів-викладачів, всесвітньої практиці і популярних тенденціях в світі перманентного макіяжу. Щоб учням навчання було гранично зрозумілим, весь курс розбитий на дві частини: теоретична і практична.

Теоретична частина займає 2 дні. В ході лекції коуч ретельно розповідає абсолютно про всі нюанси татуажу, починаючи з понять і принципах татуажу, як такого, закінчуючи правилами колористики для правильного вибору відтінків пігменту та їх змішування для отримання оптимального кольору.

Практична частина включає повне відпрацювання всіх технік і знань, які були отримані в ході теоретичної частини. Незалежно від того, індивідуальний курс татуажу або груповий, тренер приділяє увагу кожному учневі, контролюючи його постановку руки.

Про базовому курсі

Базове навчання татуажу в нашій школі включає три основні напрямки: татуаж брів, татуаж губ і татуаж вік (очей), а також всі популярні техніки, в яких виконується процедура. Кожній зоні приділяється час на теорію і відпрацювання. Разом з учнями, тренер вникає в тему, розповідає особливості кожної зони, принцип виконання, інформацію про протипоказання, можливі ризики і підсумкові результатіи. Ми підносимо тільки сухі факти, засновані на нашій діяльності. Без води і зайвих слів. Виключно та інформація, яка принесе цінність в майбутньому.

Про результати навчання

Закінчивши базовий курс перманентного татуажу всіх зон, учень виходить зі школи вже з фундаментом знань і навичок. Він уже знає про нюанси роботи, а також, як її організувати, як залучити клієнтів, чим їх утримати та як необхідно виконувати свою роботу, щоб вона була якісною.

Кожен учень по закінченню навчання отримує диплом, а також стартовий набір, необхідний для майбутньої роботи.

Наше ключове завдання - навчити і підготувати, дати важливу інформаційну основу, щоб ви з новачка стали ТОП-майстром, і в подальшому змогли реалізувати себе і свій бізнес.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві