Курси
СІМА Україна

Досвідчений фінансовий контролер та фінансовий директор


Досвідчений контролер та навички фінансового директора

У цьому курсі CPE розглядаються найкращі практики провідних контролерів та фінансових директорів. Продемонструйте свої вдосконалені навички, які додають цінності та сприяють успіху організації. Ви дізнаєтеся 10 специфічних навичок, які необхідні кожному фінансовому директору або контролеру для того, щоб бути успішним, і ви раптом осягнете, що маєте більше сили та впливу, ніж ви могли собі уявити. Продемонструйте керівництву компанії, що ви є важливою ланкою в рентабельності їхньої компанії.

Формат: конспект та/або онлайн

Оновлення інформації для контролера: найостанніші тенденції

Посилити свої здібності в якості контролера і допомогти вашому керівництву зрозуміти поточні економічні проблеми через останні тенденції у сфері бухгалтерського обліку, фінансів, людських ресурсів, управління коштами та бізнес-систем. У цьому курсі ви будете обговорювати передові теми в управлінському обліку та фінансах протягом занять, які містять чимало корисних порад та практичних настанов, які можна застосувати негайно.

Формат: живий відео-курс 1 раз на міс.

Щорічне оновлення інформації для контролерів

Посилити свої здібності в якості контролера і допомогти вашому керівництву зрозуміти поточні економічні проблеми через останні тенденції в сфері бухгалтерського обліку, фінансів, людських ресурсів, управління коштами та бізнес-системами. У цьому курсі CPE ви дізнаєтеся про передові теми в сферіі управлінського обліку та фінансів, а також отримаєте корисні поради та практичні настанови, які можна застосувати негайно.

Формат: конспект та/або онлайн

Спеціальна ціна - тільки у офіційних провайдерів:

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві