Курси

Колористика


Вдосконалення і відновлення Твердої (масивної) форми.

Фундаментальний авторський інтенсив для початківців та досвідчених майстрів

Авторський курс для: Майстрів різного рівня і досвіду роботи

Ви усвідомите:

  • Як технічно правильно зробити стрижку.
  • Чому важливі проділи.
  • Що робити з вихорями.
  • Секрети положення голови.
  • Я навчу Вас вибудовувати стрижку в 3-D форматі.
  • Навчитесь виконувати стрижку будь-якої складності за 30 хв.

Запрошення на курс

«Професія обраних» саме так можна сказати про професію перукаря. Із чого починається наша професія? Як на мене, все завжди починається з мрії і величезного бажання. Коли ти відчуваєш, що можеш і хочеш змінити не тільки себе, свій зовнішній вигляд, а і твої друзі, близькі тобі люди бачать у тобі потенціал до творчості, а у тебе просто руки «чухаються», так би мовити змінити комусь зачіску. Саме так почався мій шлях до мрії стати перукарем. Ти знаєш, я себе вважаю щасливою людиною, адже моя професія- це моє задоволення, моє хобі, я залюбки іду вранці на роботу.

За статистикою, перукарі найщасливіші люди. Так, так і це без жартів, перевірено на собі)). Хочеш доєднатися і примножити кількість щасливих людей на планеті, обирай професію перукаря.

Чекаю саме тебе у себе на інтенсиві, на курсі стрижок. Буде весело, пізнавально, продуктивно та за короткий термін часу ти отримаєш безцінні знання та поради у сфері перукарського мистецтва, ти оволодієш професією своєї мрії.

Я відкрию тобі всі секрети роботи, навчу правильної постановки рук та положення тіла відносно клієнта, що має величезне значення для досягнення максимального результату стрижки, укладки. За короткий термін часу ти отримаєш безцінні знання та поради у сфері перукарського мистецтва.

Запис на курс за адресою https://www.annagants.com.ua/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Рівному, а також ЗВО (вузи) в Рівному, коледжі в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному