Описание курса

Об’єм курса: 27 занять

Час проведення: 05.08. 2020, тричі на тиждень

Квадрокоптери – не тільки популярна сьогодні забавка, але і серйозний та корисний інструмент для багатьох завдань. Їх використовують для зйомок у кіноіндустрії, для досліджень та наукової діяльності, для різноманітних завдань у військовій сфері і навіть для доставки товарів у компаніях Google та Amazon.

При цьому всьому квадрокоптер – це ще й витвір сучасної інженерної думки, який підкорюється законам фізики та аеродинаміки.

LITS організовує літній табір для дітей, який створений для того, аби навчити дітей всесторонньо та у повному обсязі використовувати можливості цих літальних апаратів.

Головна мета табору –дати дітям знання з аеродинаміки та механіки дронів та навчити використовувати їх. Також ми навчимо учнів основам відеомонтажу, а в кінці табору вони змонтують власний відеоролик з відзнятих із квадрокоптера матеріалів.

Протягом 27 занять в онлайн та оффлайн форматі, у аудиторіях та на вулиці, в групах дітей 10-15-ти років, учні навчаться:

  • управляти квадрокоптером та авіамоделлю;
  • створювати сценарії відеороликів;
  • обробляти і монтувати відео- та аудіофайли;
  • створювати якісний кінцевий продукт у вигляді власного відеоролика.

Разом з нашими досвідченими викладачами діти точно проведуть літні канікули з користю та навчаться власноруч створювати приголомшливі відео. Реєструйтесь: http://lits.ua/lits4kids/summer_camp20

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий
Партнеры сайта
Фелисия, международный образовательный центр
Фелисия, международный образовательный центр
Все партнеры | Стать партнером

Все курсы в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь