Курси

Розвиток для майбутніх лідерів


  • Безкоштовно 

Навчальна програма Української академії лідерства — це річний курс розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. В Академії підлітки беруть час для того, щоб розкрити свій лідерський потенціал і покликання, отримати практичний досвід створення проєктів та зважено обрати професію.

Річний курс поєднує три напрямки розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Молодь спілкується із лекторами Києво-Могилянської академії, Українського католицького університету та інших провідних університетів країни. Студенти зустрічаються із підприємцями, експертами з різних сфер, громадськими діячами та урядовцями. Підлітки вчаться розуміти свої емоції та керувати ними і щодня займаються спортом.

Практичний досвід і робота у команді допомагають студентам стати впевненішими у собі та своїх силах. Під час навчальних експедицій Україною та світом, спілкуванні з успішними людьми підлітки знаходять своє місце в країні. У дослідженні традицій та історії свого народу молодь формує національну ідентичність.

Для вступу до Академії потрібно заповнити анкету та пройти три етапи відбору: написати есе і скласти фізичний тест, взяти участь у груповій дискусії та пройти співбесіду. Вже наступного місяця після подання заявки кандидат дізнається, чи вступив.

Якщо абітурієнт вдало пройде усі етапи відбору, отримає грант. Партнери Академії покриють 90% витрат програми. Загальна вартість навчання – 300 тисяч гривень. Студент ж сплачує лише 25 тисяч гривень за увесь рік.

Дедлайн заявок до 20 квітня.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві