Курси

Дизайн сайтiв


  • 2650 грн 

Програма курсу

Основи композиції

Одним з початкових етапів роботи над сайтом є прототипування сторінки - визначення більш розумного місцеположення кожного інформаційного блоку або ілюстрації. Знання основ композиції необхідно для фахівця, якому потрібно грамотно розподілити вміст сторiнки. Композіція знайомить з організацією площини, пропорціями, поняттями композиційної рівноваги, композиційної схеми, модульної сітки і з особливостями візуального сприйняття сайтів, що дає можливість в кінцевому підсумку створити єдиний цілий - завершений і закінчений за лінійною, кольоровою і тональною будовою макет сайту. У програмі розглядаються закони, правила і прийоми композиції, такі як рівновага, цілісність, контраст, ритм, нюанс, акцент і багато іншого.

Колористика

При створенні сайту грає дуже важливу роль правильний підбір гами кольорiв. Поєднання кольорiв сайту впливають на його емоційне сприйняття і навіть на зручність користування сторінкою. Колористика дає розуміння принципів гармонії кольору і психології сприйняття кольору. Розглядаються характеристики колірних моделей, але основна увага приділяється відображенню кольору на різних типах екранів. Знайомство з різними типами кольорових контрастів: контраст світлого і темного, контраст холодного і теплого, контраст додаткових кольорів, симультанний контраст, контраст кольорового насичення і т. п.

Типографіка

Типографіка - графічне оформлення тексту за допомогою набору і верстки з використанням норм і правил, специфічних для даної мови. Типографіка також вивчає питання роботи зі шрифтами. Грамотний вибір і застосування шрифту відрізняє роботу професіонала від дилетанта; стосовно до веб-дизайну типографіка вивчає питання правильного застосування шрифтів на сайтах; ця область знань дещо відрізняється від роботи зі шрифтами в поліграфії і має свої особливості, в той же час основи типографіки для екранного відображення та друкованої продукції подібні.

Стилі в веб-дизайнi

Огляд основних сучасних стилів в Інтернет-дизайні, напрямків стилістики та тенденцій в оздобленні сайтів. Такі знання важливі для фахівця, що створює сучасні, більш зручні рішення, залежно від змін у світі комп'ютерної техніки та веб-технологій.

Ергономіка і юзабіліті сайту

Юзабіліті - зручність користування сайтами: ця частина програми вивчає фактори, що ускладнюють і полегшують сприйняття сайту, способи компоновки вмісту сайтів для зручності роботи користувачів. Особлива увага приділяється грамотному вибору способу взаємодії сайту з користувачем.

Інформаційна архітектура

Структурування інформації розділів сайту з урахуванням інформаційного, логічного та візуального взаємозв'язку між розділами web-сторінки. Основні компоненти і способи їх візуального представлення на сторінках сайту. Зручна, безпечна і продумана система навігації на сайті. Принципи побудови навігації, структурування вмісту та функціоналу сайтiв. Компьютерная графіка.

Adobe Photoshop

Це найпопулярніша програма, призначена для роботи з растровою графікою, входить до трійки програм від Adobe, які фактично є обов'язковим інструментом всіх сучасних дизайнерів-графіків. Photoshop є лідером по зручності і функціоналу у створенні візуального оформлення сайта.

Дипломний проект
Створення макету сайту

У складі дипломного проекту студенти виконують роботу з розробки дизайну сайту, індивідуального чи замовного проекту, це може бути сайт для себе, дизайн сайту для знайомих або своєї компанії. В будь-кому випадку студент формує своє портфоліо вже напротязы навчання та виконання пыдсумковоъ роботи.

Кількість навчальних годин - 192;
Тривалість - 6 місяців.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, робота в Одесі