Курси
Еxclusive-IT

Створення сайтів для дітей


  • 1240 грн 

Актуальність сайтів на цей день

https://excklusiveit.com/web/
Сьогодні великим попитом на користуються курси по створенню сайтів для дітей, після закінчення яких ваша дитина не тільки отримає уявлення про те, з чого складається будь-який онлайн ресурс, але і зможе самостійно створювати сайти, якими можна буде користуватися.

Що діти дізнаються?
Стандартний курс веб-програмування охоплює основи мови гіпертекстової розмітки (HTML), каскадних таблиць стилів (CSS) і JavaScript - трьох ключових мов для створення будь-якого веб-сайту. У наших уроках ми також використовуємо спеціалізовану програму Bootstrap 5 Meterial Design, застосовуючи яку діти швидше розуміють основи створення якісних онлайн ресурсів. Також буде розглянуто як створити свій блог на движку сайтів Wordpress і інтернет магазин на OpenCart.

Чому навчаться діти?
Дитячі курси програмування закінчуються створенням свого власного фінального проекту. Тут дитина може показати всі свої набуті навички в HTML, CSS, JavaScript, PHP і логічному мисленні, запропонувавши нам унікальний веб-сайт з власним кодом, що відображає його особисті переваги і інтереси.

Веб програмування для дітей - це не тільки основа для розуміння того, як створюються, функціонують і налаштовуються сайти. Це також і необхідні знання та навички, необхідні для їх просування, поліпшення конкурентоспроможності та виведення в топ запитів пошукових систем.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві