Курси
Еxclusive-IT

Python для дітей


  • 1240 грн 

Для кого Python?

https://excklusiveit.com/python/
Python для школярів - це відмінний вибір, що дозволяє зрозуміти основи програмування, навчитися логічно мислити і вибудовувати грамотні причинно-наслідкові зв'язки. Популярність вивчення Python зростає по безлічі причин, але для дітей Python - відмінний мову програмування, з якого можна почати своє навчання комп'ютерної грамотності та написання кодів. Python для дітей - це досить потужний і функціональний, але при цьому доступний і простий в освоєнні мову програмування високого рівня. Це означає, що команди читаються як англійські слова замість складних нулів і одиниць, завдяки чому дітям легко вивчати Python навіть без особливого досвіду і навичок в програмуванні.

Що таке Python?
Якщо ви новачок в комп'ютерному програмуванні, вам може бути цікаво, що собою являє Python. Це мова програмування, за допомогою якого можна задати для вашого комп'ютера набір певних інструкцій для виконання. Ви, мабуть, знайомі з деякими з найбільш поширених мов програмування, такими як Java або PHP. Вивчення Python стає все більш популярним: ця мова програмування сьогодні входить в ТОП-10 програм для кодування, які необхідно знати кожному програмісту. Власне, саме тому програмування Python для дітей в наші дні стало настільки популярним і затребуваним.

Вивчення Python
Чи легко освоїти програмування на Python для дітей? Цілком, адже основні команди і їх синтаксис тут набагато простіше, якщо порівнювати їх з аналогами з більш складних мов. Це дозволяє освоїти мову навіть в тому випадку, коли у вас немає ніяких навичок і досвіду.

Ще одна чудова особливість мови програмування Python для дітей полягає в тому, що він має широкий спектр бібліотек, які ми можемо імпортувати щоразу, коли нам потрібна конкретна функція. Ця модульна функція забезпечує гнучкість Python, а також дозволяє використовувати інші бібліотеки для простого створення деяких цікавих початкових проектів.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві