Курси
Polygon, комп'ютерні курси, коворкінг

Motion Design


  • 2666 грн 

На курсі ви навчитеся створювати свою унікальну графіку та анімацію, візуальні та 3D-ефекти. На курсі ви розберетеся з покроковим процесом створення власних відео-креативів, навчитесь орієнтуватися в трендах сучасного ринку креативів і відеопродукції. Ми реалізуємо ваші ідеї у вигляді крутих роликів для реклами, ігор та кіно.

За результатами курсу ви отримаєте гідне і конкурентне портфоліо, а також ми допоможемо з оформленням портфоліо, створенням cv і cover letter та спілкуванням з потенційним роботодавцем.

Створення графіки в Adobe Illustrator.

Adobe Illustrator професійний векторний графічний редактор, який використовується дизайнерами в різних сферах: в рекламі, вітальних листівках, медіа, плакатах, книгах та ін. На заняттях цього модуля ви:

Познайомитесь і опануєте інтерфейс Adobe Illustrator.

Розберетеся з процесом створення, перетворення і трансформування фігур.

Дізнаєтесь про особливості застосування таких інструментів як палітра кольорів, градієнт.

Навчитесь працювати з текстом в Adobe Illustrator.

Засвоїте такі інструменти як перо, пензель, Blend, трасувальна маска та ін.

Познайомитесь із вбудованими ефектами в Adobe Illustrator, наприклад, Distort&Transform, Path, Stylize, Warp.

Засвоїте принципи роботи із шарами та групами, властивостями об'єктів.

Навчитесь правильно імпортувати та експортувати векторні файли в програму, дізнаєтесь, як правильно підготувати свій файл для подальшої роботи з ним в Adobe After Effect.

Результат цього модуля.

Навчитесь створювати векторну графіку та власні креативи - картинки в Adobe Illustrator, ілюстрації, персонажів, розробляти власний стиль. Засвоїте принципи підготовки векторних об'єктів для экспорту в Adobe After Effect та їхньої подальшої анімації.

Знайомство з Adobe After Effects, принципи анімації та основні інструменти.

В цьому модулі ви зануритесь та освоїте інтерфейс Adobe After Effects, особливості робочого простору в програмі, основні інструменты та фігури, анімацию з допомогою ключів, особливості створення шарів та прекомпозицій.

Ви познайомитесь з масками та їх режимами. Розберетесь з принципами роботи ефектів для анімації шарів, переходів, тексту та часток в Adobe After Effects.

Вивчите можливості інструментів для трекінгу, кеїнгу; дізнаєтесь, як змінювати тло та прибирати зайві предмети в своїх відеороликах.

Засвоїте такі додаткові плагіни як Motion tool, Animation Composer, Motion Bro, а також Mocha Pro для якісного трекінгу та хромакея (технологія поєднання двох і більше зображень чи кадрів в єдиній композиції, що використовується на телебаченні та в сучасній цифровій технології кіновиробництва).

Результат цього модуля.

Вже на цьому етапі ви створите свої перші шейпові анімації, зможете анімувати графіку, створену в Adobe Illustrator, робити рекламні банери і креативи, змінювати тло та міксувати відео, а також прибирати зайві об'єкти на на відеоряді.

Персонажна анімація.

В цьому модулі ви створите анімаційного персонажа і навчитеся “оживляти” його з допомогою інструмента Puppet Pin Tool та плагіна Duik.

Важливо знати, що анімовані персонажі стали невід'ємною частиною найрізноманітніших сфер сучасного життя; їх успішно використовують в:

  • рекламі, створенні брендів, маркетингових акціях та ін.;
  • індустрії комп'ютерних ігор, разноманітних заставках, інтерфейсах;
  • кіноіндустрії та мультиплікації;
  • науці та медицині;
  • фешн - індустрії та багатьох інших сферах.

В цьому модулі ви дізнаєтесь, як працювати з похідними даними та якими принципами керуватися при анімації руху. Як рухати руки окремо від ніг? Як вибудовувати рух всього тіла? Як домогтися природньості руху і опрацювати дрібну анімацію? Ви навчитесь відрізняти якісну «персонажку» від поганої, розберете стилі та способи персонажної анімації, навчитесь готувати исходники в Adobe Illustrator та правильно імпортувати їх в After Effects.

Результат модуля:

Створення анімаційного ролика із власним персонажем з допомогою плагіна Duik.

Створення візуальних ефектів.

В цьому модулі ви дізнаєтесь про процес створення візуальних ефектів в Adobe After Effects. Для симуляції часток в 2D та 3D просторі, ми будемо працювати з такими плагінами, як Trapcode Particular та Superluminal Stardust. Ці плагіни дають змогу створювати системи тривимірних часток та визначати траєкторію їхнього руху в просторі. Їх часто використовують для створення іскор, об’ємного диму, туману, дощу, снігу, бульбашок у воді та ін. Плагіни містять цілі набори гнучких інструментів, що дозволяють створювати надскладні ефекти.

Також ви вивчите плагін Newton, який імітує динамічні фізичні властивості. Крім того, в цьому модулі, ви навчитесь працювати в 3D просторі із тривимірною графікою та візуальними ефектами з допомогою плагіна.

Результат цього модуля.

Ви навчитесь створювати сучасні унікальні візуальні ефекти, створите 3D сцену з космічними ефектами, галактиками, що сяють, та метеоритами, що летять.

Adobe Premiere Pro.

Adobe Premiere Pro професійна програма нелінійного відеомонтажу. З допомогою цієї програми ви дізнаєтесь про принципи и процесс монтажу переробка або реструктурування вихідного матеріалу, в результаті чого виходить інший цільовий матеріал. Також, ви навчитесь працювати з корекцією кольору і звуком, робити переходи між відеороликами. Дізнаєтесь про особливості відеоформатів і кодеків, особливості створення відеороликів, а також про вимоги до відеороликів для Youtube, Facebook та інших соцмереж. В результаті, з допомогою Adobe Premiere Pro, зберете шоуріл із робіт, створених за час проходження курсу.

Деталі на сайті Полігон Центр або за телефоном у менеджера

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Запоріжжі, а також ЗВО (вузи) в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі