Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші курси в місті Київ.
A-Level

QA Manual з нуля


  • 11000 грн 

Всього за 24 заняття ви отримаєте потрібні знання і навички роботи з усіма основними інструментами тестувальника. У вас буде досить насичених теорією лекцій і практичних занять для закріплення навичок. Кожен студент зробить свої перші баг репорти, складе testcase і складе Test Plan.

В процесі роботи розробники не зумисне, але практично завжди (завжди!) Допускають помилки. Саме для того, щоб виявити ці помилки, які в IT індустрії прийнято називати "багами", і існує така професія, як тестувальник.

Тестувальник в процесі розробки виявляє баги до моменту релізу (публікації) сайту, веб-додатку або мобільного додатку. Існує два типи тестування: ручне (мануальне) і автоматизоване (здійснюється за допомогою написання спеціального коду і вимагає навичок програмування).

Багато хто помилково думають, що найпростіший спосіб "стати ITшніком" - це піти в "тестувальники", але це не так. Робота на позиції QA Manual Engineer передбачає під собою знання всіх етапів і методологій розробки, роботу з тестової документацією.

Такий як Checklists, TestCase, TestSuite, складання баг-репортів, знання принципів роботи баз даних, протоколів передачі даних, основ верстки, принципів роботи API і багато іншого.

Крім цього для позиції тестувальника обов'язковою вимогою в 90% компаній є знання англійської мови хоча б на рівні pre-intermediate, а так само ви від народження маєте бути посидющими, педантними і уважними до деталей, тому що саме від тестувальників залежить реліз проекту без багів.

Якщо після прочитаного ви не розчарувалися в очікуваннях від професії тестувальника, викладачі нашої школи підготували програму курсу QA Manual таким чином, щоб послідовно вивчити всі ази процесу тестування, документацію і інструменти, необхідні для отримання позиції trainee / junior QA Manual Engineer. Успішно закінчивши курс, ви зможете отримати роботу в одній з IT компаній.

https://a-level.com.ua/kyiv/ua/testing/qa_manual

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві