Курси
DenEdSy

English search quest


Курс "English Search Quest"

Перший освітній квест з вивчення англійської мови, побудований на засадах педагогічної науки

Курс поєднує в собі академічний підхід та застосування ігрової технології «квест», ознаками якої є: герої, підказки, спойлери, санкції, ключі.

Курс виробляє систему навичок грамотного та впевненого говоріння, значно поповнює словниковий запас без прив'язки до розмовних тем, ліквідує типові мовні помилки, коригує вимову, розвиває слухове сприйняття іноземної мови.

Вивчення мови відбувається за методикою Дениса Третьякова «Спіраль», спираючись на посібники «Англійська мова. Перше занурення» (понад 300 сторінок) та «Англійська мова. Друге занурення» (близько 200 сторінок). 3 витки спіралі збільшують рівень складності від А2 на першому до В2 – на третьому.

Курс успішно подолав експериментальний випробувальний період, який виявив перевищення ефективності системи порівняно з класичними індивідуальними заняттями з репетитором на 20%.

Квест повністю позбавлений стандартних недоліків роботи з репетитором або в групах (суб'єктивізм, потурання, «загравання», спокуса спрощення навчального матеріалу, малопродуктивне використання часу) і одночасно має явні переваги перед електронними додатками (можливість отримати відповіді на свої питання у професійного педагога, жорсткий контроль та розрахунок часу).

Студент вибирає швидкість проходження квесту (інтенсивність навантаження).

Витрати особистого часу на проходження квесту визначає студент – 3, 4, 5 чи 6 годин на тиждень.

Кожне виконане завдання (проходження текстових, аудіо та онлайн діагностик тьютора) відкриває ключі до наступного завдання.

Індивідуальний розклад містить конкретні дати виконання пошуково-дослідних, аудіо завдань та онлайн-діагностик.

Оплата курсу щомісячна і складає від 765 грн. до 2 400 грн.* Студент може відмовитись від занять на будь-якому етапі. Також, на будь-якому етапі може бути відрахований за неуспішність, що докладно описано в Правилах навчання.

*Сами дорогий - перший місяць навчання. 

Дізнатись подробиці і записатись на курс: [відкрити контакти](068) 824-08-17.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні