Курси

Підготовка до ДПА з математики учнів 9 класів


  • 130 грн 

Центр розвитку «Діалог» запрошує дев’ятикласників на тримісячні курси підготовки до ДПА. На курсах здійснюється глибока підготовка слухачів з української мови та літератури, математики, біології, хімії, історії та інших предметів. Курси спрямовані на систематизацію шкільного курсу навчальної програми, підготовку до участі в олімпіадах і, в першу чергу, на успішну здачу ДПА.

Заняття проводяться по кожному предмету один раз на тиждень у зручний для учнів час в будні чи вихідні дні. Курс розрахований на 15 занять по 90 хвилин.

Центр гарантує високу якість підготовки. Заняття проводять викладачі шкіл, гімназій, ліцеїв та інших навчальних закладів, які мають великий досвід роботи в підготовці абітурієнтів.

Слухачі курсів забезпечуються методичною літературою з предметів, що вивчаються.

Оформлення на курси проводиться на підставі договору з батьками і оплати вартості курсів.

Оплата за навчання здійснюється одноразово в період оформлення на курси до початку занять.

Також запрошуємо усіх дев’ятикласників з 1 березня по 1 квітня пройти комп’ютерну профорієнтацію за акційною ціною – мінус 300 грн. Мета профорієнтації - вибір майбутньої професії дитини за допомогою унікального комп’ютерного комплексу «Профорієнтатор-UA», схваленого Міністерством освіти та науки України для використання в школах.

Ми в Facebook: https://www.facebook.com/CentrRazvitiaDialog/

ми в Instagram: https://www.instagram.com/cr_dialog/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі