Курси

Англійська мова, всі рівні


  • 2960 грн 

Наша школа English Prime надає курс англійської мови ESL (English as a Second Language - "Англійська мова як друга рідна") з 2005 року.

Даний курс англійської мови ESL надають школи та курси англійської мови в багатьох країнах світу, таких як Чехія, Словаччина, Угорщина, Італія, Данія, Швеція, Норвегія, Німеччина, Англія, США, Австралія, Америка, Австрія, Бельгія, Франція, Голландія, Японія, Мексика, Південна Африка, Канада, Росія, Казахстан, Латвія, Україна. Ми є єдиною школою в Україні, що надає цей курс англійської мови, і найбільшим центром у світі.

Курс англійської мови ESL складається з восьми рівнів. Проходження кожного рівня займає близько двох місяців. Проходження всього курсу - близько року і декількох місяців.

Курс англійської мови ESL включає багато видів практичних вправ. Наприклад, є спеціальні вправи для запам'ятовування слів, щоб їх не доводилося "зубрити". Є тренування для швидкості говоріння, так щоб Ви вже не замислювалися, яку граматичну конструкцію застосувати і як її вимовити швидко і без помилок. Також, крім інших типів діалогів, є спеціальний вид діалогу, який допомагає зняти напругу і дискомфорт у виступах перед групою і підвищує в цілому здатність спілкуватися не тільки англійською, а й на своїй рідній мові. Використання мовних моделей в реальному спілкуванні позбавляє від нудного читання правил з підручника з граматики.

Наш курс англійської мови побудований так, що студенти практикуються в парах і протягом уроку кілька разів міняються напарниками, так як вивчення мови вимагає говоріння, говоріння і ще раз говоріння з різними людьми! Практика в парах дає можливість говорити англійською 80% від часу уроку!

Заняття проходять 3 рази на тиждень по 180 хвилин. Є ранковий (10:00 - 13:15) і вечірній (19: 00-22: 15) розклад.

Ви можете безкоштовно спробувати ефективність методики. Запишіться на пробний урок!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Генадий,11.08.2011, 16:13
Мне школа помогла справиться со страхом говорения (словарный запас еще с ВУЗа был очень приличным), улучшил грамматику. Преподаватель мой хоть и молодой, но подает материал с завидной легкостью. На следующий уровень иду уже со своей девушкой )

Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві