Подробная информация о компании

Англійська, яку люблять діти - в ПМЦ "Дошкільник" !

Мовний Центр «Дошкільник» - це перспективи ґрунтовної підготовки Ваших дітей з іноземних мов від початкової школи до вищої-до вступу в університет.

1) МІНІ-САД З АНГЛІЙСЬКОЮ - це групи 2-4 годинного (9:00-13:00) перебування дітей в ПМЦ "Дошкільник",де малята разом з учителем спілкуються іноземною:вивчають англійську абетку і нові англійські слова,рахують англійською,граючись та розвиваючись,виконують творчі завдання,розфарбовують цікаві розмальовки і вивчають назви кольорів,домашніх тварин,іграшок англійською. А мами можуть тим часом відпочити. За побажанням можливе замовлення дитячого меню із ресторації "Дзиґа". За належних погодних умов- 30-хвилинна прогулянка до Ковалівського парку. Спілкування під час прогулянки теж англійською мовою. У садок приймаються здорові діти віком 3-5 років. Передоплата за місяць у розрахунку від 100-120 грн/день.  Функціонують вечірні групи дітей 4-6 років після ДНЗ з 16:30 до 18:00. Завершуються заняття на підготовчому відділенні в травні вступом до ЛСШ- ЛІНГВІСТИЧНОЇ СУПЕРШКОЛИ - за результатами тесту з англійської мови, який передбачає знання дошкільниками англійського алфавіту, вміння читати та писати англійські слова.  

2) МОВНА ШКОЛА - ЛСШ, навчання в якій відбувається додатково до основної школи (15:00-18:00) за авторською програмою доцента Стахєєвої Л.М. з використанням сучасних підручників англійських та американських видавництв (Oxford/New York), цікавих комп'ютерних та відео програм на 3-х мовах оригіналу: англійській,німецькій,французькій. Уроки починаються з аутентичного аудіозапису- аудіювання текстів,діалогів,пісень. Навчання відбувається в малих групах по 6-8 осіб, по 2-3 рази на тиждень. Цікаві уроки-ігри з відеофрагментами англійською мовою, CD/DVD мовні програми, підготовка до ЗНО учнів 9-11 класів. Для полегшення адаптації дітей до занять, дозволяється присутність батьків. 

3) Підготовка старшокласників до ЗНО проводиться високваліфікованими викладачами,доцентами в кращих традиціях державного педуніверситету.  Наші учні: переможці олімпіад, конкурсів, відмінники навчання, учасники міжнародних програм з перспективою навчання в США, Великій Британії (Atlantic Colledge, Chigwel School, Bedgebury School),Австралії. 

4)Англійська або німецька мова у Вас вдома! За пільговою ціною, з найкращими студентами факультету іноземних мов педуніверситету. 

Отже, в ПМЦ "Дошкільник" англійська мова- для ВСІХ!!!

Ми вважаємо, що кожна дитина лінгвістично обдарована і має великі перспективи на майбутнє, знаючи іноземні мови! Тому ми виховуємо і плекаємо в кожнім учні, по-перше, любов і зацікавленість до навчання, до пізнання нового, до великого світу можливостей!

Курсы
Категории курса: языковые - английский язык.
Возраст аудитории: дошкольники, младшая школа, средняя школа.
от 40 грн
Оценка посетителей
(по 6 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Щиро радію за діток з Мовний Центр «Дошкільник»I, які мають можливість відвідувати заняття .Батьки разом з дітьми мають змогу відвідати заняття, яке проводить директор ПМЦ, доцент Стахєєва Л.М., і хочу відмітити високий професіоналізм викладача, ії вміння добре спланувати заняття, підібрати творчі завдання та підготувати навчальний роздатковий матеріал так, щоб зацікавити кожну дитинку. Весело і під час рухливих ігр.Привітність, доброта викладача допомагають їй налагодити чудову атмосферу на заняттях і дітки віддячують бажанням вчитись і творити.

,

Головний плюс цих курсів - відмінні знання. В школі вчити англійську легко, тому що матеріал тут подається значно ширше та глибше. Рекомендуємо іншим саме цю школу через високий рівень викладання.

,

Дякуємо за заняття та увагу дітям. Цікаві заняття у формі гри. Дитина має бажання й натхнення вивчати іноземну мову. Особлива вдячність нашій улюбленій вчительці Лілії Миколаївні!

,

Отличная школа,которая дает на изучение целых ТРЁХ языков. Хороший подход учителей,учиться очень легко.. Лучшие знания только в этой школе!

,

Доброжелательная обстановка на уроках и очень нравиться,что всё проходит в игровой форме
Ребёнок ходит на занятия с огромный удовольствием и получает действительно хорошую базу знаний!

,

Отличная школа! Детям учиться интересно, цены приемлемые, и я вижу уже первые результаты у своего ребенка :) Рекомендую!

Партнеры сайта
Идеал, центр развития персонала
Идеал, центр развития персонала
Все партнеры | Стать партнером

Все курсы в Кропивницком (Кировограде), а также вузы в Кропивницком (Кировограде), колледжи и техникумы в Кропивницком (Кировограде), репетиторы в Кропивницком (Кировограде), работа в Кропивницком (Кировограде)

Обратная связь