Подробная информация о компании

Мовна школа «Австралійський Дім» пропонує різноманітні програми та курси англійської мови та ознайомить вас із різними аспектами англійської культури та суспільства. Незалежно від того, чи є ви підлітком, студентом університету чи професіоналом, і якою б не була причина покращення ваших мовних навичок, ви знайдете програму, яка відповідає вашим потребам.

Ми пропонуємо невеликі загальноосвітні курси з англійської мови для всіх рівнів володіння англійською мовою – від повних початківців до досвідчених. Наші заняття загального рівня мають комунікативну направленість і націлені на те, щоб ви почали спілкуватись англійською та чути сказане іншими. Студенти також вивчають граматику та структуру та розвивають свої навички читання та письма. Мета наших занять — зробити так, щоб ви почувались комфортно у будь-якій ситуації, спілкуючись англійською мовою.

Загальні уроки англійської мови пропонуються на 6 рівнях:

  • Beginner (A1)
  • Elementary(A2)
  • Pre-Intermediate (B1)
  • Intermediate (B1+)
  • Upper-Intermediate (B2)
  • Advanced (C1)

При навчанні в групі ви навчатимеся зі студентами вашого рівня та віку, що стане зручним для молодих або дорослих учнів. Студенти проходять тест на визначення рівня перед початком заняття, хоча, іноді, рівень визначається тим наскільки студент комфортно почувається в тій чи іншій групі. Наша школа запропонує вам безперешкодну, розслабляючу та комфортну обстановку навчання з використанням різноманітних навчальних матеріалів(відео, аудіо, настольні ігри) та інших важливих інструментів та матеріалів для навчання, щоб гарантувати успіх у вивченні англійської мови.

Курсы
Категории курса: языковые - английский язык.
Возраст аудитории: взрослые.
от 600 грн
Оценка посетителей
Пока никто не дал оценку этой компании, и вы можете поставить свою оценку первым.
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Партнеры сайта
Look at pro education
Look at pro education
Все партнеры | Стать партнером

Все курсы в Хмельницком, а также вузы в Хмельницком, колледжи и техникумы в Хмельницком, репетиторы в Хмельницком, работа в Хмельницком

Обратная связь