Курси

National education center


Nаtional Education Center – освітній проект Видавничого дому «МЕДІА-ПРО», який успішно працює на ринку бізнес-освіти з 2004 року.

Nаtional Education Center - це платформа, що допомагає професіоналам різного рівня освоїти нові напрямки діяльності та підвищувати професійну компетентність в кадровій справі і діловодстві, HR-менеджменті, екологічної, техногенної та пожежної безпеки тощо.

Програми наших заходів з-поміж інших вирізняє те, що вони мають прикладний характер, а їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені.

Ми завжди готові впроваджувати інноваційні ідеї та  враховувати побажання клієнтів щодо організації навчання задля задоволення їх інтересу і комфорту

Курси Nаtional Education Center - це якісний освітній продукт, укомплектований необхідними практичними матеріалами, алгоритмами дій, необхідними у щоденній роботі, що постійно оновлюються відповідно до вимог часу. Вони проводяться у зручному дистанційному форматі, який надає свободу дій, можливість вільно розпоряджатися своїм часом, зважаючи на особисті потреби та обставини.

Наші курси доступні в будь-якій точці світу, де є підключення до Інтернету, кожний учасник курсу отримує особистий доступ до електронної платформи.

Категорії курсів


Курси1

  • 3100 грн 
  • Онлайн - Онлайн курси; Професійні, підвищення кваліфікації - Діловодство, секретаріат, АГВ
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні