Курси

Їжачкова школа
Про компанію

Їжачкова школа: граємось, розвиваємось, мудрості навчаємось!

Концептуальною основою нашого підходу до розвитку, формування та навчання дитини є психологія.

Система роботи з дітками побудована на сучасній авторській методиці у поєднанні з діючими програмами МОН України.

Наші педагоги знають на практиці, що таке сучасна дошкільна освіта і як впроваджувати інноваційні підходи до всебічного розвитку дитини!

З врахуванням віку, дітям відкривається світ іноземних мов: англійської, французької, німецької, іспанської; світ математики, логіки, читання, письма, ораторського мистецтва, фінансової грамотності, тайм-менеджменту.

Діти експериментують, досліджують, роблять проекти, проявляючи свої нахили та здібності!

Ми не лише розвиваємо всебічно дітей та виявляємо їх таланти, а й вчимо вчитися: відстоювати свої інтереси, проявляти ініціативу та лідерські якості, задовольняти свої потреби, дружити, взаємодіяти.


Курси

1
  • Розвиток дітей - Дошкільна освіта
  • Дошкільники
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Надзвичайно затишний заклад, чудові вихователі, дитина біжить з посмішкою кожного ранку, цікаві ігри, поробки. Нам дуже підходить заклад!

,

Мечта для родителей. Занятия проходят в игровой форме. Также за детками наблюдает психолог и при необходимости занимается с детками. С каждому ребенку относятся как бриллианту. Мы и младшего приведем. Ничего лучше не видели.

,

О центре детского развития я могу говорить только в положительном ключе. Индивидуальный подход к каждому ребенку, по-настоящему теплое отношение всего персонала, всегда позитивное настроение — вот главные отличия данного центра.

,

Отличная атмосфера. Профессиональный персонал. Но самое главное ребёнок спешит в Їжачкову школу с огромным удовольствием!

,

Сподобався сучасний підхід до навчання діток, особливо занурення в мовне середовище з носієм мови. Нам дуже подобається саме такий підхід до вивчення мов. Це те, що ми шукали, а знайшли в Їжачковій школі!


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві