Курси

Nashiba.pro, арбітраж трафіка та цифровий маркетинг
Про компанію

Арбітраж трафіка і Digital-маркетинг

Nashiba.pro - це місце, в якому кожен маркетолог, арбітражник, підприємець відкриє для себе щось нове і зможе отримати ті знання, які виведуть його на зовсім інший рівень!

Засновник nashiba.pro, творець коучингових програм і коуч кожного учня - особисто Василь Нашиба.

""У мене є більш ніж достатньо досвіду, яким я готовий поділитися. Я шалено люблю працювати з рекламою - це моє життя. Я люблю вчитися і навчати. Все, що я даю у навчанні, я перевірив особисто. Створюючи навчальні програми, я ставлю себе на місце учня. А мені б цей коучинг сподобався? Чи отримав я те що хотів? Чи отримав я відповіді на всі свої питання? Захотів бы я далі працювати з цією компанією? Відповідь має бути безкомпромісною - так"".

Компанія nashiba.pro займається якісною освітою в сфері арбітражу трафіка, digital-маркетинга і лідогенерації. Пріоритетні джерела трафіку Facebook і Google.

Основні правила компанії

 • Відкритість при роботі з учнями і клієнтами, партнерами і командою. Працюємо по зрозумілим і заздалегідь прописаним правилам і процесам, на які погодилися всі учасники.
 • Все коучингові програми і матеріали створені з урахуванням потреб тієї чи іншої цільової аудиторії. Ми цінуємо ваш час. У нас немає шаблонів, ми їх просто зруйнували. Ми дамо тільки те, що вам дійсно необхідно.
 • Швидкість і актуальність. Ми швидко розвиваємося і допомагаємо це робити учням. Ми раді тим, хто готовий розвиватися разом з нами. Учні, клієнти і партнери - наша головна цінність! Репутація - наш головний маркетинговий інструмент.
 • Ми ділимося рішеннями і підходами, які працюють зараз і будуть працювати завтра. Виконуємо те, що пообіцяли, і завжди намагаємося зробити трохи більше. Ми не даємо порад - ми даємо чіткий алгоритм дій.

Ми відмінно підійдемо вам, якщо

 • Ви вже сформований фахівець і вам потрібно рішення конкретної ситуації?
  Василь Нашиба завжди готовий поспілкуватися з вами, особисто при зустрічі або по доступним каналам зв'язку, не має значення де ви знаходитесь.
 • Ви керівник і хочете навчити або створити відділ маркетингу з нуля?
  Ми зробимо це за вас, а вам дамо механізми ефективного контролю і управління відділом і навчимо вас ними користуватися.
 • Ви людина яка готова освоїти мистецтво інтернет маркетингу або побудувати свій бізнес онлайн?
  Ми навчимо, як це робити правильно і дамо всі необхідні інструменти.
 • Ви втомилися від нестабільності? Постійне зростання конкуренції? Вам потрібні нові ринки?
  Система, якою ми ділимося зі своїми учнями, дозволяє працювати з будь-якою сферою і виводити бізнеси на міжнародний рівень, і відповідно збільшувати прибуток в кілька разів.

""Я шукаю шляхи вирішення, придумую нові схеми і методи як можна заробляти стабільно і якомога більше.

Моя безпосередня робота "в полі" і досвід в наставництво дозволили мені створити дійсно якісну, ефективну і доступну систему навчання, і саме тому nashiba.pro завжди на кілька кроків попереду.

Я не гарaнтую що вже завтра або через 2 тижні ви заробите 1-3-10 тисяч $, і ті хто гарантують подібне відверто брешуть - це доля інфоциган. Як можна гарантувати і робити подібні заяви навіть не знаючи людини? Подібні обіцянки - це маячня! Всі ми різні, і комусь потрібно 10 днів для розуміння, а комусь і 3+ місяці, і гарантувати, що у вас така ж голова, як у мене - це нерозумно і нечесно по відношенню до вас.

Але я гарантую, що дам якість і актуальність, надійність і особисту підтримку, максимальну практику і кращі умови розвитку. Як показує мій досвід - цього більш ніж достатньо, щоб стати затребуваним фахівцем в IT-сфері, досягти нових вершин в інтернет-маркетингу, створити або масштабувати свій бізнес.

Я не гарантую, що саме ви станете крутим арбітражником або інтернет-маркетологом, ні, ні в якому разі.

Але я гарантую, що ті навички і принципи мислення, які ви отримаєте в процесі взаємодії зі мною і моєю командою - 100% підвищать ваш дохід, тому що вони можуть бути застосовані і затребувані в будь-якій сфері бізнесу: від продажу послуг, одягу, взуття до продажу складних IТ-товарів, бізнесу, нерухомості.

Я не створюю штучних обмежень своїм учнями і клієнтам, я за універсальність.

Коли учень дійсно зрозумів як залучати клієнтів на якийсь товар (саме зрозумів і навчився будувати воронки, оптимізувати рекламні кампанії), йому нічого не заважає перенести цю воронку (звичайно, трохи підкоригувавши), під будь-яку іншу сферу.

Саме тому, я завжди вчу працювати не з 1-єю сферою, а з безліччю - це дуже важливо!

По закінченню навчання, учень стає універсальним фахівцем-професіоналом, який може забезпечувати клієнтами як власний бізнес, так і будь-якого рекламодавця, чи то магазин одягу чи онлайн казино.

Підтримка - ключовий момент.

Ви зіткнулися з якимось нюансом або з'явилася нова ідея, а ви не знаєте як її впровадити? Не питання. Після проходження навчання, коли ви повністю вберете всі знання і перейдете до практичного застосування цих навичок, ви не залишитеся один! Залежно від плану навчання я буду підтримувати вас особисто, від місяця до півроку!

Ви завжди, в будь-який час зможете задати мені питання, яке не змогли вирішити самі, і отримати розгорнуту відповідь або консультацію"", - Василь Нашиба.

Більшість наших заходів проходить онлайн. Це зручний спосіб передачі інформації для тих, хто знаходиться в інших містах і країнах. Ми зробили все максимально просто і доступно для такого формату навчання. Все що потрібно - це доступ до інтернету.

Також є можливість відвідувати наші тренінги та майстер-класи, які проводяться офлайн.

Системне навчання може в себе включати індивідуальну взаємодію в форматі бізнес-ланчів або воркшопу.

Ознайомитися з компанією [nashiba.pro - Арбітраж трафіка і Digital-маркетинг] можна за такими адресами:

 • Сайт: https://nashiba.pro/
 • Вебінари: https://nashiba.pro/webinars
 • Статті: https://nashiba.pro/bazaznaniy

Що таке арбітраж трафіку: https://nashiba.pro/arbitrag-trafika-novichkam

 • Словник арбітражника, термінологогія арбітражу: https://nashiba.pro/slovar_arbitragnika
 • Навчання арбітражу трафіка: https://nashiba.pro/obuchenie
 • Навчання арбітражу трафіка в Києві: https://nashiba.pro/contacts_us
 • Навчання арбітражу трафіка Google: https://nashiba.pro/google_ads_black
 • Навчання арбітражу трафіка Facebook: https://nashiba.pro/coaching-gladiator-facebook
 • Навчання новачків в арбітражі трафіка Google: https://nashiba.pro/google_ads_white
 • Навчання новачків в арбітражі трафіка Facebook: https://nashiba.pro/coaching-dominator-facebook
 • Фармінг акаунтів Facebook: https://nashiba.pro/farming_facebook
 • Фармінг акаунтів Google: https://nashiba.pro/farming_google
 • Створювати свої проксі: https://nashiba.pro/proxy_for_you
 • Створення Бізнес Менеджери з лімітами 250 $: https://nashiba.pro/umlim_bm_fb250
 • Індивідуальне навчання арбітражу трафіка з Фейсбук: https://nashiba.pro/vip_coaching
 • Індивідуальне навчання арбітражу трафіка з Гугла: https://nashiba.pro/vip_google_ads

Безкоштовне навчання арбітражу трафіка Facebook: https://t.me/joinchat/AAAAAFfwPAuxDG14ym1sqA

Задоволені клієнти - наша репутація. Результати учнів - наше майбутнє.

Категорії курсів


Курси

1
 • 35 000 грн
 • Професійні, підвищення кваліфікації - Маркетинг, реклама, PR, Digital marketing, SMM, SEO; Онлайн - Онлайн курси
 • Дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Обещал оставить отзыв после курса, вот и пишу Обучение отличное, помогают по ходу, инфа отличная! Обучался по Гуглу и потом взял и Фейсбук. Вопросов нет, все понятно, не просто но понятно. Понравилось! Из минусов могу сказать что цена, по крайней мере для меня, была немного большая, но все равно осилил, куратор вошел в положение и сделал небольшую скидку. Проходя курс я понял за что платил и да, оно того стоит. Обучение арбитражу трафика в Nashiba.pro мне понравилось.

,

Дуже якісне навчання! Спдобався нестандартний підхід до вирішення деяких питань по трафіку. Матеріал гарно підготовлений, рекомендую

,

Прохожу курс у Василия Нашибы "Марафон Google Ads" Все объясняет доходчиво и грамотно. Отвечает на вопросы. Рассказывает ньюансы. Очень рекомендую как новичкам, так и опытным Гугловодам!

,

Давно интересуюсь сферой маркетинга, попал на курс Василия по рекомендации коллеги, очень много слышал про плохое качество курсов именно по арбитражу, а тут был приятно удивлен. Курс очень доступный для такого новичка, главное что подача очень понятная даже вообще нету опыта в арбитраже. Очень спасибо за качественную инфу!

,

Как начинающий, пересмотрел много инфы в инете. На сайте почерпнул много полезного. Даже в бесплатных материалах много практически полезного. Отличная подача материала. Очень системно и структурировано. Без воды. Сейчас участвую в бесплатном марафоне по арбитражу в Google. Василию спасибо за инфу.


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві