Курси

Синій птах, театральна студія


  • Київ · просп. Гагаріна, 15
  • syniyptah.com.ua
  • Дар'я Олегівна
  • (066) 734-82-34
  • komnata1313@gmail.com

Театральна студія «СИНІЙ ПТАХ» Створена у 2018 році в м. Києві. За три роки Птах об’єднав під своім крилом активну і талановиту молодь, яка закохана у театр, як і їхні викладачі.На наших заняттях ми розкриваємо творчій потенціал кожної дитини, допомагаємо юним і дорослим студентам позбавитись від психофізичних затисків і комплексів, працюємо над страхами публічного виступу, розвиваємо комунікативні навички, розвиваємо мовлення, працюємо над дикцєю і вимовою, даємо волю творчій фантазії, розвиваємо пам’ять за допомогою новітніх унікальних технік і просто круто і весело проводимо час!

Заняття з акторскьої майстерносі підходять абсолютно всім: сором’язливим, веселим, активним, мрійливим, дорослим і маленьким!За час існування студія випустила близько 30 вистав, взяла участь у декількох фестивалях і завоювала призові місця, і не припиняла своєї роботи під час жодного з карантинів.Адже наша команда дуже серйозно готується до онлайн навчання і заняття виходять не менш цікаві і корисні.

Запрошуємо приєднатись до нашої театрально сім’ї усіх бажаючих від 5 до 100 років у м. Києві і м. Бровари.В програмі занять: акторська мастерність, сценічна мова, ораторське мистецтво і риторика сценічний рух, пластика і хореографія, театральні ігри, імпровізація, ейдетика, виступи і фестивалі, кастинги і зйомки.

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві