Курси

A-Level
Про компанію

Коли ми створювали нашу школу, ми в першу чергу думали про результат. Єдиним логічним результатом закінчення IT курсів є працевлаштування за обраною спеціальністю. Для досягнення поставленої мети ми розробили чіткий процес навчання і програми, які постійно крокують в ногу з часом і повністю відповідають вимогам роботодавців в IT індустрії.

Як проходить навчання?

В нашій школі досить жорсткий підхід до процесу навчання і ми вимагаємо від наших студентів дотримуватися його на 100% тому що тільки так ми можемо досягти якісного результату. Ми вимагаємо:

  • 100% віддачі від наших студентів;
  • 80% відвідування всіх занять;
  • 80% виконання всіх домашніх завдань;
  • Здачу всіх проміжних модулів;
  • Захист дипломної роботи;

Тільки за умови виконання всіх вимог студент може стати нашим випускником, отримати сертифікат про успішне закінчення і претендувати на подальше працевлаштування. І наші вимоги - це не просто слова, все викладено в договорі, що укладається з кожним абітурієнтом.

Чи всім підійдуть наші курси?

Наші програми навчання розраховані на освоєння обраної спеціальності з нуля. Умови навчання для всіх однакові і у нас немає "улюбленців" і "аутсайдерів". На початку навчання абсолютно всі студенти групи знаходяться в рівних умовах і отримують одну і ту ж інформацію, але як показує практика, не всі доходять до кінця. Це викликано тим, що частина студентів приходять на курси не розібравшись зі складністю обраного напрямку і з єдиною метою "стати ITшніком". На жаль, IT індустрія - це складно і не для всіх. Якщо ви спочатку не маєте вільний час і не готові приділяти процесу навчання хоча б 3-4 години кожен день, навряд чи у вас вийде дійти до кінця і стати одним з наших випускників. Купити абонімент в спортзал ще не означає накачати м'язи.


Курси

1
  • 24000 грн -15%
  • Онлайн - Онлайн курси; Інформаційні технології, IT - Програмування, розробка
  • Студенти, дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Дистанційному навчанні, а також репетитори в Дистанційному навчанні